Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uze Gaske prvi. Idemo..

    Comment


    • Jel se ovo Nishioka povukao? Trovanje? Tako cuh nesto ove komentatore..

      Comment


      • Gaske razarač

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Jel se ovo Nishioka povukao? Trovanje? Tako cuh nesto ove komentatore..
          Predao mech.

          Gaske, ne mogu da verujem
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • E zamisli, trovanje.. Kako pro igrac moze sebi to da dozvoli, nije mi jasno. Kao sinoc kad sam gledao malo medjusobne Aguta i Gofana (misleci da ce to biti polufinale) i naidjem na poslednju pobjedu Aguta, koja je bila na USO 2015-e. I vidim rezultat, Gofan predao, a vodio 2:1 u setove. Malo procackah da vidim sto je bilo, prva vijest bila da je grc, a potom se saznalo da je kukavac imao dijareju. Da je vec jednom trcao na klonju posle prvog seta. I u cetvrtom nije mogao vise. Kako moze tako da nagrdi zeludac na tako bitnom turniru, nije mi jasno.. Od tada su igrali 3 puta i sva 3 meca je dobio Gofan. Zato sam i mislio da ce svakako on u finale, ali evo Gaske komplikuje stvari.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kakav BH Gaskea, lepota bozija.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Батиста изгубио од Гаскеа? да ли је могуће???

                  ма супер, да не дрхтим за Новака....
                  sigpic

                  Comment


                  • Andrej ne moze gema da uzme. Totalno ga je Medvedev odaljio, ne moze da igra onu svoju brzu igru sa osnovne, mora da gadje iz daljine, iz teskih pozicija.. Bas me zanima kako ce Nole da se pozicionira protiv Medvedeva, ovo kretanje i dubina djeluju impresivno.

                    Comment


                    • Ko da pekinezera staviš ispred pit bulla.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Medo ubjedljivo. Neka se spremi Nole..

                        Comment


                        • Medvedev je na misiji,bice to duel 2 zida u Sf ako Novak prodje,finale pre finala,ne verujem ni da Gofan ni gaske imaju nivo da uzmu turnir,jedina sansa im da pobednik ovog Sf dodje iscrpljen

                          Comment


                          • Gdje regrutuju ove linijske, prosjek 70 godina.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Servis opet malo škripi kod Novaka.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Luka raznosi, krv ti hebem..

                                Comment

                                Working...
                                X