Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Agut pjeske i to nije nikakvo iznenadenje

    Comment


    • Šteta što nije stigao do Novaka.

      Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

      Comment


      • Pobjeze ova picka bijedna
        sigpic

        Comment


        • E, jebiga, aj bar ova dvojica da dodju do polufinala, da gledam bar taj mec.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • ja bih voleo da fed ispadne,dosta mi je njihovih mečOva

            neš živ ostati ako dejka pobedi od onog eto da je bolji,da je trebalo da pobedi na W etc
            Wizard

            Comment


            • e zaboravio sam da kažem,(crko mi komp kod kuce)-sudija i supervizor su bili katastrofa-to je bilo za mnogo MNOGO veće sanksionisanje,ako ne i za diskvalifikaciju, al sudija nije imao kičme gde da kupi

              o ramose,ramose gde si
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Agut pjeske i to nije nikakvo iznenadenje
                Ja bih volio Gofan i ima mnogo dobru priliku za to. Volim njegov tenis, iako zna da flipne odjednom, da nestane sa terena. Ali kad je u transu, to je ljepota za gledat. Agut mi je veci smarac..

                Comment


                • Originally posted by joshmor View Post
                  e zaboravio sam da kažem,(crko mi komp kod kuce)-sudija i supervizor su bili katastrofa-to je bilo za mnogo MNOGO veće sanksionisanje,ako ne i za diskvalifikaciju, al sudija nije imao kičme gde da kupi

                  o ramose,ramose gde si
                  Ne znači da neće biti naknadno kaženjen- verovatno novčano, posebno zbog onih reketa u hodniku i pljuvanja u pravcu sudije na kraju meča.
                  E, sad' ne znam da li postoji neka unija ili udruženje sudija koja bi stala na stranu kolege.
                  Jedno je nesportsko i neprimereno ponašanje, sasvim drugo je nepoštovanje.
                  Ne znam da li postoji i jedan sudija sa kojim Kirjos nema problema.

                  Elem Riša dobi Švarcija 7:6, 6:3
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ne žalim ni jednog sudiju, većina ide linijom manjeg otpora i dopuštaju budali da pravi cirkus. Više me iritira njegovo nepoštovanje protivnika i ona konstantna priča pre serviranja. Kačanov je to nekako iskulirao a pitanje je šta je pravi recept - ja bi ga zatjerao u tri lepe pm.

                    Comment


                    • Ma kakvo kaznjavanje, mozda jedino novcano nesto, lik igra LC i promovisu ga i on njih i tako...
                      Jutros, dakle posle svega ovo objavili, pa ipak skinuli tvit (ne znam zasto).

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Similis simili gaudet

                        Comment


                        • A oraganizatori vide finu priliku za zaradu pa budalu stavljaju u udarne termine.

                          Comment


                          • Jadan i taj sport kad im osoba kao Nik dize rejting i podize prodaju karata, gledanost. Tuzno bas.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni je to tako izgledalo - nagrada je igrati na najvećem terenu u udarnom terminu. A baš mi se smučio lik...gledao danas snimak na tenis chanal a kod njih ne idu reklame između gemova. Čovek je smorio sve redom, melje ne zatvara usta. Žalim one kojima je to zanimljivo.


                              A kad prikaže onaj njegov brlog koji napravi oko klupe ko krmača.
                              Last edited by torpedo; 15-08-19, 19:21.

                              Comment


                              • Pa dobro ti izgleda, bas je tako.
                                A ne zna covek kome je gore, protivnicima koji ga izvuku ili sudijama -.-

                                Nego, Noksi u 1:00, uf a umorna sam bas
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X