Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2019/20

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je samo sve Sterling ispromasivao...
    Dobar je on igrac, ali daleko od top klase, ima brzinu i dobar pregled igre ali sve ostalo je upitno. Donosenje odluka u zavrsnici katastrofa, ja mislim da nijedan igrac nema gori procenat uspesnosti kad izadje 1na1 sa golmanom.
    Covek je predriblao ceo tim Junajteda, i De Geu dva puta u roku od 2 sekunde i onda sutnuo 3metra preko praznog gola.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Jel ovo veceras bilo????

      Je li realno da se ovako ocigledno namjesta? Ovo je sramota.

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Jirgen Klop je kao svoje prvo pojačanje doveo Marka Grujića iz Crvene zvezde.
        Niko, ali apsolutno niko nije verovao da će Liverpool FC da dovede do neslućenih visina.

        U ovom trenutku je Liverpool FC najjači tim na svetu i to bez neke iole ozbiljnije konkurencije, realno gledano.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        A taj Marko Grujic glavni igrac istog.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Drizzt Do'Urden View Post
          Je li realno da se ovako ocigledno namjesta? Ovo je sramota.
          Meni i uopste nije jasno sta bi ovde
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nema tog izgovora koji moze opravdati ovaj potez u ovakvoj situaciji, bez da je utakmica namjestena. Sam si na nekih 7-8 metara od gola i ne sutiras... ma vazi... namjesteno sto posto pa nije smio da ga da

            Comment


            • Pa dobro sto ne sutira preko gola, nije bilo bas izgledno da ce da ga da... ali potez je neverovatan i nelogican...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Napisa neko juče na twu: "Kad radiš objektive na fifi i moraš da ga daš sa određenim igračem". To je to

                Comment


                • Opet Vord Praus na beka. Sve isto kao protiv Liverpula a očigledno je bilo da ne može tako. Nadam se da ćemo opet neki x pa produžeci.

                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Oducava Ralf Murinja, sramno je ovo sto igra Totenhem.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Jos izasao u najjacem sastavu.

                      Ne gledam mec, je l ovo Stivens igra desnog beka posle ulaska Vestegarda?
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Sipaaaaj Deni

                        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Kakav gol, kakav slalom Redmonda
                          Ings rutinski
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Hahahah, i ukljucim da vidim kad ono Redmond zgazi pola terena i Ingsara zavrsi majstorski
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • 80% Redmondov gol. Mada i odličan gol, ali ipak prodor Redmonda zaslužuje veće zasluge.

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Vestergard i odbrana..

                                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X