Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2019/20

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam, meni Pereira mnogo bode oci. Evo i kod ovog gola je on najveci krivac. A kad se izadje u presing, svi su agresivni, samo se on setka i izgleda totalno nezaintresovano.

    Williams i Greenwood moraju da budu starteri uvek, klinci kidaju.
    Last edited by Brian McShtull; 07-01-20, 20:37.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • 2 amaterski primljena gola. Igra, za sada, nula!

      Comment


      • Ovaj nastavnik fizickog je izasao protiv Sitija da igra sa sredinom Pereira - Lingard hahahahahahahahaahahahhaahahahahahahahahahahahahah ahhahaahahahahahahaahahahahahahahaha
        sigpic

        Comment


        • Gazi bre, idemo sex

          Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Pa ovaj Lindelof nije normalan, a Pereira, sta reci...

            Comment


            • Ajde nastavnice mrs iz kluba najgori trener ikad. Sa Seltikom bi bio treci u ligi.

              Ali Lindelof najjaci, pogledajte vi dje je on
              sigpic

              Comment


              • Ovo ni na sta ne lici. Ocajan MU. Siti u nekoliko napada resio dvomec.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Imao sam strpljenja za njega ali ovo je sramota, na OT ovakvo izdanje.
                  Momentalan otkaz

                  Lik je ladno mislio da ce Pepa 2 outa na istu foru sjebati. Hhahahahahha

                  Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Sterling bas zeli da Jole ostane, znaju i igraci Sitija da je bolje i bez trenera nego s njim, 5 trebalo da bude.
                    sigpic

                    Comment


                    • Očekivao sam 1-3, optimistično

                      Prejak je Siti, prejak je Pep, kraljevi ovog takmičenja, ekipa puna majstora protiv nas gdje ne znaš ko pije ko plaća, eto to je ta odbrana bez Megvajera, pa još i Dzons, cirkus je neminovan. Vilijamsa mi zao imaće traume.

                      Fred je dobar igrač ali u ovoj sredini je sam manje-više, Pereira se trudi ali i gubi se standardno. Sve posle prvih 15 minuta je horor, a tek dolazi drugo poluvrijeme.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Očekivao sam 1-3, optimistično

                        Prejak je Siti, prejak je Pep, kraljevi ovog takmičenja, ekipa puna majstora protiv nas gdje ne znaš ko pije ko plaća, eto to je ta odbrana bez Megvajera, pa još i Dzons, cirkus je neminovan. Vilijamsa mi zao imaće traume.

                        Fred je dobar igrač ali u ovoj sredini je sam manje-više, Pereira se trudi ali i gubi se standardno. Sve posle prvih 15 minuta je horor, a tek dolazi drugo poluvrijeme.
                        Ma de prejak Siti, isli im na ruku sa timom. Ovo je sramota sta je izveo lik.
                        Dzons u odbrani, sredina Fred i Pereira protiv Wigana bi bila kriticna a onda nasa mlada nada Lingard koji treba da poveze redove.

                        Bruka i sramota. Svaka cast za status legebde ali je ovo brukanje tima. Svako ko iole poznaje fudbal je vidio jasno nakon objave tima sta ce da se desi

                        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Fred je qrčina od igrača, a ne dobar. Besmislen veznjak, on se muči da uputi tačno dodavanje.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Očekivao sam 1-3, optimistično

                            Prejak je Siti, prejak je Pep, kraljevi ovog takmičenja, ekipa puna majstora protiv nas gdje ne znaš ko pije ko plaća, eto to je ta odbrana bez Megvajera, pa još i Dzons, cirkus je neminovan. Vilijamsa mi zao imaće traume.

                            Fred je dobar igrač ali u ovoj sredini je sam manje-više, Pereira se trudi ali i gubi se standardno. Sve posle prvih 15 minuta je horor, a tek dolazi drugo poluvrijeme.
                            Dzons je najmanji problem ovdje, Lindelof je problem, kao i taj Megvajer koji eto igra pola godine, a tu su nedje on i brat Lindelof sto se gresaka tice. Eto mu ball playing cb jebo ga on. Otisao u napad malo, najgori trener ikad. IKAD. On je ladno izasao sa Lingardom i Pereirom da se suprostavi Sitiju hahahahahaahahahhaahah kakav jebeni kralj. Jos je neki dan rekao Pereira je odlican u sredini. Pereira mu je mozda momak, mozda segaju jedan drugog, drugog objasnjenja nema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta ce ti Matic sad umesto ove prevare? Drzi se Lingarda debilcino

                              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Dzons je najmanji problem ovdje, Lindelof je problem, kao i taj Megvajer koji eto igra pola godine, a tu su nedje on i brat Lindelof sto se gresaka tice. Eto mu ball playing cb jebo ga on. Otisao u napad malo, najgori trener ikad. IKAD. On je ladno izasao sa Lingardom i Pereirom da se suprostavi Sitiju hahahahahaahahahhaahah kakav jebeni kralj. Jos je neki dan rekao Pereira je odlican u sredini. Pereira mu je mozda momak, mozda segaju jedan drugog, drugog objasnjenja nema.
                                Dzons je problem, Dzons je tu od 2011, protesti da se pokrenu samo zbog tog podatka.

                                Comment

                                Working...
                                X