Announcement

Collapse
No announcement yet.

G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

    Zanimljivo da svi predvidjate pobedu Passinia, Iannonea ili De Angelisa u Moto2, ok slazem se da su odlicni, ali Elias i Redding su jos bolji, ako je Elias mogao u onakvom stanju da pobedi u Indianapolisu, sad ce tek biti oran za pobedu, plus tu je Simon ispred ovih Italijana. Ja ocekujem pobedu Eliasa, ali nadam se nekoj velikoj borbi - najmanje 5 vozaca da se bori za pobedu.

    Btw Lorenzo ne pobedjuje ovog vikenda, bice ili Pedrosa ili Rossi (njemu zavisi od starta, ako se zaglavi iza nekoga onda nista nece uraditi).

    Comment


    • #77
      Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

      [quote author=nucle0 link=topic=2822.msg164400#msg164400 date=1283640486]
      Zanimljivo da svi predvidjate pobedu Passinia, Iannonea ili De Angelisa u Moto2, ok slazem se da su odlicni, ali Elias i Redding su jos bolji, ako je Elias mogao u onakvom stanju da pobedi u Indianapolisu, sad ce tek biti oran za pobedu, plus tu je Simon ispred ovih Italijana. Ja ocekujem pobedu Eliasa, ali nadam se nekoj velikoj borbi - najmanje 5 vozaca da se bori za pobedu.

      Btw Lorenzo ne pobedjuje ovog vikenda, bice ili Pedrosa ili Rossi (njemu zavisi od starta, ako se zaglavi iza nekoga onda nista nece uraditi).
      [/quote]

      volio bi vidjeti u motogp-u ono sto je elias uradio u indianapolisu,sa 6-e startne pozicije pobijediti,da kvalifikacije nemaju toliki uticaj na konacnog pobjednika trke +-*^%*
      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

      Comment


      • #78
        Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

        Pa Pedrosa je proslu trku pobedio sa 5.pozicije.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

          [quote author=caniggia7 link=topic=2822.msg164417#msg164417 date=1283641423]
          Pa Pedrosa je proslu turku pobedio sa 5.pozicije.
          [/quote]

          ma dobro on je posebna prica kad bi bio zadnji u prvu krivinu bi uletio 3-.4 #%d*
          Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

          Comment


          • #80
            Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

            Bio bi 1. h5g6k8
            sigpic

            Comment


            • #81
              Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

              ma pedrosa je super,danas je na kvalifikacijama postavio isto vreme u hiljaditinku 2 puta kako je to uspeo ko zna $%&5@$A
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • #82
                Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                [quote author=mirzacale link=topic=2822.msg164414#msg164414 date=1283641192]
                volio bi vidjeti u motogp-u ono sto je elias uradio u indianapolisu,sa 6-e startne pozicije pobijediti,da kvalifikacije nemaju toliki uticaj na konacnog pobjednika trke +-*^%*
                [/quote]

                Kad bude manje elektronike bice i toga.
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • #83
                  Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                  [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2822.msg164430#msg164430 date=1283642045]
                  ma pedrosa je super,danas je na kvalifikacijama postavio isto vreme u hiljaditinku 2 puta kako je to uspeo ko zna $%&amp;5@$A
                  [/quote]


                  Ne znam ne gotivim ga.Ako postane borbeniji i bude ulazio u duele onda ga mozda i ga i zgotivim.Ovako ne.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                    [quote author=mirzacale link=topic=2822.msg164425#msg164425 date=1283641818]

                    ma dobro on je posebna prica kad bi bio zadnji u prvu krivinu bi uletio 3-.4 #%d*
                    [/quote]

                    Jednom je nesto startvao sa 14 pozicije ili tako neshto u prvu krivinu je usao mozda 4 ako ne i blize prvom mjestu.
                    Katapult.
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • #85
                      Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2822.msg164435#msg164435 date=1283642235]
                      Ne znam ne gotivim ga.Ako postane borbeniji i bude ulazio u duele onda ga mozda i ga i zgotivim.Ovako ne.
                      [/quote]

                      Volio bi ga u 250 pogledaj njegove trke nedje na youtube ili dje se nadje. Preagresivan je bio. Govorili su da ce da srusi Rossia kad udju u Duel.
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • #86
                        Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                        U kataru je sa 7. pozicije bio prvi a cim ga je jedan obisao,potpuno se pogubio i zavrsio 7.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                          [quote author=L. Lawliet link=topic=2822.msg164440#msg164440 date=1283642373]
                          [quote author=caniggia7 link=topic=2822.msg164435#msg164435 date=1283642235]
                          Ne znam ne gotivim ga.Ako postane borbeniji i bude ulazio u duele onda ga mozda i ga i zgotivim.Ovako ne.
                          [/quote]

                          Volio bi ga u 250 pogledaj njegove trke nedje na youtube ili dje se nadje. Preagresivan je bio. Govorili su da ce da srusi Rossia kad udju u Duel.
                          [/quote]

                          Secam se da je bio agresivan,ali jedno je sta je bilo a drugo je sta je sad.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2822.msg164439#msg164439 date=1283642367]
                            L.L nisam retardirana pa da mi pises xxxx i tako to dovoljno sam odrasla da znam sta valja a sta ne valja ... pa samo tebi smeta sve izgleda ali nema veze nisam ja jedina koja tako misli ali nema veze necu da se nastavljam...
                            Nema na cemu!
                            [/quote]

                            Pa ne znam jesi li nisam ovdje da utvrdjujem nicije psihicko stanje nego da raspravljam o motorima a ne pola stranice moram da prodjem da bi nashao txt neki je ti citiras 15 postova pa onda tvoj txt ide.
                            Fino pise u pravilima kako se citira, takodje fino pise kad udjes u podforum procitaj pravila foruma. AKo vec kazes da nisi retardirana vjerovacu ti na rijec al se i ponasaj tako.
                            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                            Comment


                            • #89
                              Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                              [quote author=caniggia7 link=topic=2822.msg164444#msg164444 date=1283642487]
                              Secam se da je bio agresivan,ali jedno je sta je bilo a drugo je sta je sad.
                              [/quote]

                              Zato fala bogu imamo da gledamo snimke .

                              Znash neki kazu da mu je Rossi usao u glavu, mene je to glupo jer Rossi 2006 jeste pobjedjivao ali nije uradio nista spektakularno toliko da mu udje u glavu, takodje 2007 ga je pobjedjivao al opet nista toliko. Prosto je izbjegao njegove &quot;mind games&quot;

                              Sto se tice sjutra u prvu krivinu cje uci sa 0.5 prednosti odmah al bitno ce biti da Rossi napravi dobar start, da Stoner izbije na drugu poziciju i da pocne bitka.
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #90
                                Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                                [quote author=L. Lawliet link=topic=2822.msg164451#msg164451 date=1283642758]
                                Sto se tice sjutra u prvu krivinu cje uci sa 0.5 prednosti odmah al bitno ce biti da Rossi napravi dobar start, da Stoner izbije na drugu poziciju i da pocne bitka.
                                [/quote]


                                Zasto toliko mrzis Lorenza? h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X