Announcement

Collapse
No announcement yet.

G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

    hvala ja sam trazila i nisam nijedan nasla sigurno su ovaj omasili jer su svi sklonjeni koje sam pokusala a pokusala sam dosta!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

      Ne mogu sve da uklone, mnogo ljudi je to izbacilo na You tube.

      Comment


      • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

        Moje je misljenje da je trebalo prekinuti trku tj. istaknuti crvenu zastavu. Malo je neozbiljno od organizatora da zvanicno obavestenje da nema tezih povreda, a kad se trka zavrsila oni daju obavestenje da je doslo do onog najgoreg. Isto tako po meni nisu krivi oni ljudi sto su nosili Tomizavu i slusajno ka ispustili, jer su verovatno i oni bili u shoku i hteli da sto brze pomognu i da ga prenesu kako bi se ukazala pomoc. Kod ovakvih tezih padova meni je logicno da se povredjeni ne nosi vec da dodje neko drugo prevozno sredstvo kako ne bi dolazila do ovakvih situacija.

        Sto se tice snimka, ja mislim da treba da se izbrise. Oni koji su nadlezni i ako sumnjaju u nesto trebalo bi proveriti propuste organizatora i ako ih je bilo suspendovati stazu.



        Comment


        • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2822.msg164947#msg164947 date=1283725236]
          Na you tubu su uklonjeni svi video klipovi sa obrazlozenjem :
          This video is no longer available due to a copyright claim by Dorna Sports(vlasnik prava za sve reklame i klipove o moto gp-u)... kako su odvratni ne mogu da verujem,sklonili su sve klipove jer kriju svasta i jer je ocigledno da su krivi ja iskreno mislim da je tomizava vec na stazi bio mrtav i da oni to kriju jer su hteli da nastave sa trkom motogp-a da ne izgube pare,ne moze se naci video nigde a ja htela da snimim na tv-u ali nisam kao sigurno cu naci negde na you tubu sad mi krivo jer nisam snimila,ne mogu da verujem sta rade uzas decko nije nikako to zasluzio neka ga nose da dusi ja na njihovom mestu ne bih mogla mirno da spavam!
          [/quote]

          ako malo bolje pogledas Dorna sklanja uglavnom sve klipove sa motogp trka,naravno sem onih koji se nalaze na oficijalnom MotoGP kanalu,tako da nije to u pitanju...i naravno snimci na kojima je prikazana smrt,takodje se uklanjaju sa tuba...
          naravno slazem se da je odma morala da se istakne Crvena zastava i sve to,al je sad naravno prekasno...

          Comment


          • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

            [quote author=IvAnA link=topic=2822.msg164815#msg164815 date=1283712586]
            Shoya Tomizawa,Peter Lenc...previse za jedan mracan dan u MOTO GP-u.Izgubili smo dva mlada zivota na trci u San Marinu.Peter samo 13 godina ,a Shoya 19.Mnogo sam tuzana danas.
            [/quote]

            Peter Lenz je poginuo u Indianapolisu.

            Comment


            • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

              minut tomizave rip shoya
              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

              Comment


              • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                prosli post je bio u minutu kada je tomizava preminuo,osim ako ne lazu? //h*svb
                FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                Comment


                • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                  Uživao sam gledajući trku 125. Pet minuta pre nesreće razmišljao sam o Tomizavi i sledećoj godini. Pade mi na pamet kako će završiti u Gresini timu ili kod Aspara, pošto ostaje po jedno mesto upražnjeno.
                  Šoja je nosio na ramenu broj 74 u čast Daiđira Kata. Sada neko treba da nosi broj 48 u čast Šoje Tomizave.
                  Ko je sledeći. Treba li još neko da izgubi život u Moto2 da bi neko konačno shvatio da je preveliki broj vozača u toj kategoriji. nema trke da se ne desi nekoliko incidenata. Drugo, sramota je što trka nije prekinuta, znali ili ne kako je povređenom vozaču. Treće, kriminalna je odluka ološa da ne objavi vest pre završetka treće trke. preminuo pola sata pre kraja - kako da ne. Šoji je motor otišao, a on je ostao na stazi. Prvi udarac je dobio od de Anđelisa, a drugi od Redinga. Momak je bio mrtav na licu mesta, to se videlo iz aviona. I šta onda? Ako se prekine trka Moto2 i ne održi MotoGP, gubi se toliko i toliko love! To je strašno! Ta gamad je spremna da žrtvuje sve zarad novca. Ne mogu da pronađem reči kojim bi ih nazvao, a vidim da nisam jedini.
                  Šoja sada može da stane na crtu Katu i drugim velikanima, a ološ zemaljski može da uživa u krvavim parama.

                  Comment


                  • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                    [quote author=3006 link=topic=2822.msg165037#msg165037 date=1283777978]
                    Uživao sam gledajući trku 125. Pet minuta pre nesreće razmišljao sam o Tomizavi i sledećoj godini. Pade mi na pamet kako će završiti u Gresini timu ili kod Aspara, pošto ostaje po jedno mesto upražnjeno.
                    Šoja je nosio na ramenu broj 74 u čast Daiđira Kata. Sada neko treba da nosi broj 48 u čast Šoje Tomizave.
                    Ko je sledeći. Treba li još neko da izgubi život u Moto2 da bi neko konačno shvatio da je preveliki broj vozača u toj kategoriji. nema trke da se ne desi nekoliko incidenata. Drugo, sramota je što trka nije prekinuta, znali ili ne kako je povređenom vozaču. Treće, kriminalna je odluka ološa da ne objavi vest pre završetka treće trke. preminuo pola sata pre kraja - kako da ne. Šoji je motor otišao, a on je ostao na stazi. Prvi udarac je dobio od de Anđelisa, a drugi od Redinga. Momak je bio mrtav na licu mesta, to se videlo iz aviona. I šta onda? Ako se prekine trka Moto2 i ne održi MotoGP, gubi se toliko i toliko love! To je strašno! Ta gamad je spremna da žrtvuje sve zarad novca. Ne mogu da pronađem reči kojim bi ih nazvao, a vidim da nisam jedini.
                    Šoja sada može da stane na crtu Katu i drugim velikanima, a ološ zemaljski može da uživa u krvavim parama.
                    [/quote]


                    Slazem se u potpunosti sa ovim komentarom,ne bih imao nista da dodam.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                      Tomizava je proglasen mrtvim u 14h i 20min. Do tog vremena su vrsene reanimacije,
                      u nadi da se nesto moze uraditi. Tako se uvek radi.
                      Nije moglo da se odmah objavi, jer je trka vec bila u toku. Sta mislite kako bi to delovalo na vozace?
                      Da li je trebalo jos neko da pogine?
                      Nemojte pogresno da me razumete, uopste ne branim organizatore, vec samo iznosim cinjenice.

                      Comment


                      • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                        Nadam se da vise niko nece nositi 74 jer taj broj se pokazao nesrecjnim a ni 48. Tomizawa je bar toliko zasluzio.
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                          Shoya, on the track and beyond, we will always follow your line
                          Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                          Comment


                          • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                            [quote author=L. Lawliet link=topic=2822.msg165123#msg165123 date=1283793405]
                            Nadam se da vise niko nece nositi 74 jer taj broj se pokazao nesrecjnim a ni 48. Tomizawa je bar toliko zasluzio.
                            [/quote]
                            Ako ce neko da na sledecoj trci da nosi 48 zbog Tomizave, trebalo bi da to bude Lorenzo. Ipak to je njegov stari broj
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2822.msg165125#msg165125 date=1283793585]
                              [quote author=L. Lawliet link=topic=2822.msg165123#msg165123 date=1283793405]
                              Nadam se da vise niko nece nositi 74 jer taj broj se pokazao nesrecjnim a ni 48. Tomizawa je bar toliko zasluzio.
                              [/quote]
                              Ako ce neko da na sledecoj trci da nosi 48 zbog Tomizave, trebalo bi da to bude Lorenzo. Ipak to je njegov stari broj
                              [/quote]

                              Nesto to i ja kontam.Lorenzo je dobar decko,moguce je da ce to uraditi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: G.P. APEROL DI SAN MARINO E DELLA RIVIERA DI RIMINI 2010

                                [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2822.msg165125#msg165125 date=1283793585]
                                [quote author=L. Lawliet link=topic=2822.msg165123#msg165123 date=1283793405]
                                Nadam se da vise niko nece nositi 74 jer taj broj se pokazao nesrecjnim a ni 48. Tomizawa je bar toliko zasluzio.
                                [/quote]
                                Ako ce neko da na sledecoj trci da nosi 48 zbog Tomizave, trebalo bi da to bude Lorenzo. Ipak to je njegov stari broj
                                [/quote]imas pravo (%fsd%&amp;jlepo si se setio
                                FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                                Comment

                                Working...
                                X