Announcement

Collapse
No announcement yet.

Montreal/Toronto 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Mnogo veće sanse ima Kačanov nego Medvedev zbog stila igre, medutim tesko ce Kačanov preko Danila.
    Kacanov nema formu da dobije Rafu,a Medvedev ima formu ali ne verujem da mu Rafa lezi,sve u svemu rutina

    Pritom podloga odgovara Rafi,voli on brzi hard sa visokim odskokom vise nego spor bez odskoka

    Comment


    • off

      ovi se hvala sa SK,a studio im izgleda ko SOS kanal

      grafika uzas
      Wizard

      Comment


      • Nadal u 2 ujutru
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Kad pocinje Agut?
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Kisa pada, izgleda da nece skoro

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • ALi zaista je neverovatno koliko Nadal ima srece ( Citaj koliko mu namestaju ) na poslednja 3 turnira gde nije bilo krova, znaci u Rimu, Roland Garrosu i Montrealu. Neverovatne su to stvari, bukvalno 3 poklonjene titule.

              Mislim, mozda bi osvojio te turnire i bez sve te pomoci, ali ja nekako ipak mislim da bi pukao bar na jednom od njih.
              Last edited by 147; 10-08-19, 18:46.

              Comment


              • Comment


                • Mislim da ako uskoro ne pocnu bi morali Rafu za sutra da pomere,jer ovo nije fer da ce mu protivnik imati 3 sata za odmor,ali ce sve dati da Rafinjo ne mora igrati sutra 2meca

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    Mislim da ako uskoro ne pocnu bi morali Rafu za sutra da pomere,jer ovo nije fer da ce mu protivnik imati 3 sata za odmor,ali ce sve dati da Rafinjo ne mora igrati sutra 2meca
                    Smrc smrc

                    Comment


                    • Samo što su osušili pljusnu. Sad opet suše

                      Comment


                      • Originally posted by Srkisa View Post
                        Mislim da ako uskoro ne pocnu bi morali Rafu za sutra da pomere,jer ovo nije fer da ce mu protivnik imati 3 sata za odmor,ali ce sve dati da Rafinjo ne mora igrati sutra 2meca
                        Da ima ono sto nema treba da izadje i kaze javno necu da igram odmah novi mec, pomerite, necete dovidjenja.
                        Bilo ko da je u pitanju.
                        Originally posted by 147 View Post
                        ALi zaista je neverovatno koliko Nadal ima srece ( Citaj koliko mu namestaju ) na poslednja 3 turnira gde nije bilo krova, znaci u Rimu, Roland Garrosu i Montrealu. Neverovatne su to stvari, bukvalno 3 poklonjene titule.

                        Mislim, mozda bi osvojio te turnire i bez sve te pomoci, ali ja nekako ipak mislim da bi pukao bar na jednom od njih.
                        Ma jok, igra Rafa jutarnje termine zbog publike, bunio se ali ga nece u vecernji.
                        Sad se kao lisica smeje i gleda ovu dvojicu, sad vec Monfu kako ce da ga pocepa ovako rastimovanog.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Strašan TB Monfe

                          A protiv Ivashke je mrtav bio i to u noćnom terminu. I to ne ono njegovo kad samo deluje, nego baš aktivno kratio poene. Kao gušter je

                          Comment


                          • Odvratan je Monfis sa svojim ponasanjem,pocepo ga je Agut u trecem setu,ali opet Tb je cudo tenisa

                            Rafa u finalu sad da vidimo ko ce mu biti protivnik

                            Comment


                            • Da li je moguce da su sklonili dubl sa glavnog terena? Pa sta rade ovi organizatori, dajte budite barem malo fer i dajte Monfisu da se odmori par sati, recimo do 22h po lokalnom vremenu...

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Da li je moguce da su sklonili dubl sa glavnog terena? Pa sta rade ovi organizatori, dajte budite barem malo fer i dajte Monfisu da se odmori par sati, recimo do 22h po lokalnom vremenu...
                                Ako i treba, zakljucao bi mu ja hotelsku sobu pa da spava na klupi 3 sata a pride da mu trenere privedu i nateraju nakon ta tri sata sa klupe igra 1/2 ali sa levom rukom samo.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X