Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kup Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedini klub za koji mi ne bi bilo žao da uzme Zvezdi titulu i za koji svim srcem navijam u Evropi je Voša. Taj klub ima neki šmek, gotivne navijače (žao mi je što ih nema više), bukvalno je Vojvodina divan klub i svim srcem sam u finalu kupa za Vošu kao da igra Zvezda.

    Ako bih morao nekad da navijam za nekoga a da se ugasi Zvezda navijao bih za Vojvodinu sigurno. Prelepi dresovi, lep stadion, pravi srpski klub.

    Comment


    • Partizan nema strah od toga da Vojvodina bude neutralan klub, a zvezda ima i zato Vojvodina verovatno nikad nece opravdati te epitete kojima ih cascavas i sa kojima se i ja slazem....

      Comment


      • Kako da ne, zato su Vulićević, Trajković, Škuletić išli u Zvezdu a ne u Partizan. Vojvodinu godinama zlostavljao Partizan, ukrao im finale kupa, uzimao najbolje igrače.

        Ne pamtim kada je igrač iz Vojvodine došao u Zvezdu.

        Jaka mi "filijala"... Grobarskim lažima nema kraja. Ja znam da mi nismo cvećke ali vi, neko bi pomislio da su svi protiv vas oduvek bili a vi jadni pošteni nadljudskim mukama se držite.

        Oteli ljudima kup, sve na čelu sa Značkatrazom (pošto jugom uvek značke vladaju), igrali sa Džombom prijateljske utakmice, sa Smederevom, sa Metalcem, Suboticu urnisali, igralo se ako je 0-0 po 7-8 minuta nadoknade. Ceo stadion u Subotici vikao "lopovi, lopovi"...

        Mi smo samo prepisali recept od Partizana a partizani ko partizani, kad se piša više ne diže hajmo crtu podvući. E sad malo sačekajte drugari. Tako stoje stvari.

        Dok se mi vratimo na 10-12 titula razlike, to je realno odstojanje.

        Comment


        • Nemas ti pojma prijatelju.....zvezda je 10 puta prevazisla Partizan po svemu negativnom sto mozes da zamislis....najmanje 10 puta... Vojvodina i nije zasluzila bolje kad je vec pristala da vam bude mladja poslusna sestra...

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Jedini klub za koji mi ne bi bilo žao da uzme Zvezdi titulu i za koji svim srcem navijam u Evropi je Voša. Taj klub ima neki šmek, gotivne navijače (žao mi je što ih nema više), bukvalno je Vojvodina divan klub i svim srcem sam u finalu kupa za Vošu kao da igra Zvezda.

            Ako bih morao nekad da navijam za nekoga a da se ugasi Zvezda navijao bih za Vojvodinu sigurno. Prelepi dresovi, lep stadion, pravi srpski klub.
            Najgore gostovanje koje sam gledao je bilo u NS, pola stadiona je ustalo i skandiralo "cigani" navijacima OFK Beograda

            I cisto da znas da Firma vise ne postoji, odnosno vi ste ih razmontirali. Koliko je meni ultra kodeks poznat kada nekoj navijackoj grupi oduzmes PRVI rekvizit (odnosno zastavu) ta grupa prestaje da postoji na sceni pod tim imenom.

            Comment


            • Originally posted by tamonajugu View Post
              Nemas ti pojma prijatelju.....zvezda je 10 puta prevazisla Partizan po svemu negativnom sto mozes da zamislis....najmanje 10 puta... Vojvodina i nije zasluzila bolje kad je vec pristala da vam bude mladja poslusna sestra...
              Majke ti, ja mislio daćeš mi odgovor kako to naša mladja poslušna sestra nije nama prodala nijednog igrača u poslednjih x godina a vama dala najbolje igrače? Otkud to? Partizan je Vojvodinu držao kao taoca i vlast Batu Kan Kana sa onim Šarić aferama, a nema ko nije uzimao od Šarića.

              Sramota velika šta je Partizan uradio srpskom fudbalu, 90ih i druga polovina 2000ih kad smo raskrstilida Crnom Gorom i kada je opet SPS ubrao jako uporište.

              Jedino taj period 2000-2006 je bio igriv tako da kažem jer tad SPS nije bio u moći. Već posle raspada SCG raste moć socijalista, a to sve se zaokružuje 2008.

              A onda na vlast 2012-3 dolazi Psiho koji je svo to vreme nakupio mržnje prema Partizanu spreman u njegovom psiho stilu za vendetu. A pošto on ne planira da uskoro padne, ne znam šta da ti kažem. Ja sam sledeće 4 titule već upisao, a ti kako hoćeš.

              35-27 to je 8 titula razlike, kao iz doba SFRJ. 19-11. S tim što ste vi 1986 i 87 dobili za zelenim stolom a tih godina su osvojili Zvezda i Vardar.

              Tako da zapravo Partizan već sada ima 2 titule manje, 25, a Zvezda sa ovom iz 86. 32. Znači za 4 godine, 36-25 odnos titula.

              Ok. Top.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post

                    Ne pamtim kada je igrač iz Vojvodine došao u Zvezdu.
                    .
                    mnogo slabo pamtis brt, na keca bez razmisljanja Jovancic


                    bitno je da pamtis sta je bilo 2000-2006
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
                      mnogo slabo pamtis brt, na keca bez razmisljanja Jovancic


                      bitno je da pamtis sta je bilo 2000-2006

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
                        mnogo slabo pamtis brt, na keca bez razmisljanja Jovancic


                        bitno je da pamtis sta je bilo 2000-2006
                        Tačno. Zaboravio sam ga koliko je nebitan. Nije da je kao Škuntelar i Vulićević kapiten

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Tačno. Zaboravio sam ga koliko je nebitan. Nije da je kao Škuntelar i Vulićević kapiten
                          Vulicevic jeste bio kapiten, ali definitivno nije ne znam sta, plus on je dosao vec kao 30-ogodisnjak.

                          Nisu direktno dosli, ali kod vas su zavrsili neki od najvecih talenata koje je Vojvodina imala u poslednjih 10 godina: Ivanic, Katai i Meleg. I onaj Babic je valjda iz Vojvodine, ali nisam siguran za njega.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Nije ni bitno za ovu pricu toliko.

                            Poenta je da je totalni apsurd da se neko zali sto se finale kupa igra na neutralnom terenu u zemlji.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Finale na Karadjordju



                              КУПА ФИНАЛЕЕЕЕЕ...
                              На „Карађорђу“!

                              Драги војводинаши,

                              Позивамо вас да у среду, 24. јуна, од 19 часова, заједно гледамо финале Купа Србије фудбалу, у којем ће наша Војводина играти против Партизана из Београда.

                              Услед неразумне одлуке да се финале Купа Србије игра у Нишу, Новосађани и сви остали Вошини симпатизери ће меч гледати у свом граду, на свом стадиону, преко видео-бима испред наткривене западне трибине стадиона „Карађорђе“.

                              Дођите да у срдачној и веселој атмосфери гледамо наш тим у борби за пехар и да се, надамо се, после меча сви заједно радујемо.

                              Само борбено!
                              ima da se slavi
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Šta znači "Kupa finale"?
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X