Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glupa app. Pola parova ima, pola nema u h2h.
    Ko je Amar Heco? Dobila sam te.
    Sledeci nine, pa zola

    Sad vidim da me pre par kola Joe unistio. Cccc vraticu ti, da znas [emoji14]

    A kako sam 12. pojma nemam.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Nemoguce je bilo imati punu postavu u ovom kolu. Mislim da su mi tri igraca 0 poena imala, a na klupi su mi mrtvaci koji su tu samo da popunim brojeve.
      Ma jeste, ali meni nisu igrali Vardi, Tielemans, Kantvel, Van Bisaka, i ako računamo i Sona koji nije zbog kartona, to je 5 veoma bitnih igrača, plus Vardi mi kapiten. Kad sam to video shvatio sam odmah da mi se smeši ubedljiv poraz. Ali čestitke u svakom slučaju.
      Last edited by DžonDon; 30-12-19, 13:16.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Vardija je, nadam se, samo odmarao?

        Svako kolo neko povredjen. Sta je sa Lundstromom?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Vardi dobio ćerku na dan utakmice, Brendan mu dao slobodno.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Eee , pa to je bas lepa vest, da cestitam onda kapitenu
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jel zna neko zasto nema Minamina na fantaziju, on ce mozda debitovati sutra protiv Sheffielda??


              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Nedoumica mi se javila oko Ingsa i Hurahana iz Vile. Nekako sam mišljenja da se napadač Sotona neće naigrati protiv Aldervejlda i ostatka Spursa te sam se opredelio pojačati "vezu" te sam se vratio na formaciju 3-5-2 sa napadačkim dvojcem Himenez-Rašford.

                Videćemo jel mi proročanstvo ide od ruke

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Jel zna neko zasto nema Minamina na fantaziju, on ce mozda debitovati sutra protiv Sheffielda??


                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  Neće, nema još pravo...., najranije može protiv Evertona u FA
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Vardi nije u sastavu -.-
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma nek se tera ovaj Rodzers. Tačno ću odustati od Fantasya zbog njega.

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Ume Vardi da popije, moguce da je zaredjao sad malo zbog rodjenja deteta i Nove godine, pa mozda zbog toga nije fit.

                        Comment


                        • Jel zna neko, zasto se Allisonu nije uracunao cleen sheet protiv Brightona kada je dobio crveni?
                          Svaki igrac koji tipa izadje u 70.min a do tada njegov tim ne primi gol dobije CS.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Iskljucenje nije isto sto i izmena. Objasnili su u pravilima da se iskljucenom igracu oduzimaju bodovi za primljene golove.

                            Red Cards
                            If a player receives a red card, they will continue to be penalised for goals conceded by their team.

                            Red card deductions include any points deducted for yellow cards.
                            Last edited by belgrade_owl; 01-01-20, 15:01.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Iskljucenje nije isto sto i izmena. Objasnili su u pravilima da se iskljucenom igracu oduzimaju golovi za primljene golove.
                              Totalno debilno pravilo, zasto nekome ne bi upisao CS ako njegov tim nije primio gol. Za crveni karton vec dobija - poene, ne vidim poentu da nekome skidas cs ako nije uopste primio gol.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Crvenim kartonom svakako ima veliki udeo u tome što je gol primljen. Nekad direktno, nekad indirektno.

                                Comment

                                Working...
                                X