Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sumnjam da ima snage za vise od 60ak min tako da postoji sansa da i ovaj mec krene sa klupe s obzirom da ih ceka dva teza gostovanja od Njukasla kuci. Ako bude islo u zeljenom smeru dace mu 20ak min da istrci malo.

    Rasford je posle onog promasaja ponovo sutirao penale i davao golove. Pogba je imao nekih promasaja prosle sezone. Mislim da nije bas siguran prvi penaldzija Pogba i da taj penal lagano moze izvesti i Rasford. Rasford je postao zeljniji dokazivanja i brojki
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Mislim da je prošla kriza sa utakmicom protiv Totenhema, a čini mi se da će Čelsi dati i Sotonu i Arsenalu 3+
      Dobro, ima još čitavih 90 minuta protiv Arsenala.

      Originally posted by Reise View Post
      Haha, bije to Soton lagano. .
      Zezaj se ti i drugi put.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Rekoh mu da sam skeptican i da me brine znajuci kako igramo kad se protivnik zatvori. I na kraju ga poslusam i uzmem Ejbrahama za Ingsa 5 min pre pocetka kola
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Kakav sam ja luzer.
          Zaboravio da vratim Arnolda i VVD u startnu postavu a ovi jebu kevu koliko donose poena.
          Pogotovo fantastični desni bek Redsa.
          [emoji22]

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Vec kad sam mislio da sam se raspao u ovom kolu, Arnold me vraca u zivot sa neverovatnih 24 poena.

            Comment


            • Ja sam izbacio Firmina iz tima, ahahahha koji sam ja bog fantazija.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Poslije niza poraza, morao je da radi wc.

                Spoiler

                Comment


                • Au al me osurio Rodzers, van postave Maddison, Vardy i Chilwell. Svu trojicu imam.

                  Comment


                  • Meni Vardi kapiten. Sreća pa igram protiv Rossa, očekujem laganu pobedu. [emoji23]

                    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Auuu pa ovo ni Kantvel ne igra u Noriču. Pa ja sam najeb'o.

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Nisi jedini.
                        Ja ću iskijati bodovno zbog odluke Rodžersa da Čilvela i Tilemansa ostavi da odmaraju na klupi.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Uopste mi nije jasno kako sam izgurala 50 poena. U stvari jeste Ras (cap)+Mane+sica neka.
                          Cetvorica mi nisu igrali, a od trojice sa klupe, dvojica osvojili nula(0) poena
                          I opet nisam stigla ni da pogledam ko sa kim igra, a posle kukam
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                            Meni Vardi kapiten. Sreća pa igram protiv Rossa, očekujem laganu pobedu. [emoji23]

                            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                            Bio si dobar.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Bio si dobar.

                              Jbg, nisam očekivao da mi pola tima neće igrati. [emoji2359]

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Nemoguce je bilo imati punu postavu u ovom kolu. Mislim da su mi tri igraca 0 poena imala, a na klupi su mi mrtvaci koji su tu samo da popunim brojeve.

                                Comment

                                Working...
                                X