Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od kako sam kupio Omabejanga meni sve stalo. Još mu dodelio kapitensku traku. Izmenjao sam i Kurtu i Murtu u napadu i stalno lutam. Imao sam trojku Kejn-Aguero-Puki koji su mi na početku donosili lepe poene, kasnije sve stslo.
    Trenutno sam na osovini Barns-Abraham-Auba.
    Zato me trojka Lestera Šmajhel-Čilvel-Tilemans iz kola u kola obraduje sjajnim izdanjima.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 24-11-19, 09:35.

    Comment


    • Zato uzmeš Ings i uživaš.

      Ja sam uzeo Vardija, uz njega imam Ingsa i Aguera, ali dzabe što mi oni donose kad ovi na srediin ništa. Plus ovaj Bernard ko zna kad će se oporaviti, moraću da ga menjam.

      Last edited by DžonDon; 24-11-19, 09:50.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Ja sam napokon poceo da ubadam, vec peto kolo za redom preko 60poena. Najvise zahvaljujuci triju iz Lestera koji svako kolo donosi CS.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ostane Tarchkowski na klupu, a nakupio samo 18 bodova, dodje mi da ugasim jbni profil

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Ostane Tarchkowski na klupu, a nakupio samo 18 bodova, dodje mi da ugasim jbni profil
            Znas li kako se gasi? Jednom sam imao zelju ali nisam nasao
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Bilo je moguće prošlih sezona, preko onoga User profile ide.
              Last edited by Reise; 25-11-19, 12:44.
              sigpic

              Comment


              • Meni Cantwell ostao i na običnom i na draftu na klupi, glupa igrica
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Dvoumim se da li da ubacim De Brujnea i dupliram sredinu Sitija... Sterling-De Brujne, ili da pokušam da iznenadim i ubacim Ozila, nadajući se da možda, sasvim slučajno uradi nešto po prvi put ove sezone.

                  De Brujne - 39% ljudi ima...
                  Ozil - 0.8%

                  Mislim da će danas Bobi Firmino konačno da prokine, ali ipak kapitenska ide za Sterlinga.
                  Ozil ubačen....Firmino VC...

                  Fail, fail i još faila.

                  Vardi i Čilvel su otprilike razlog što se još ne raspadam toliko. Ubacio sam ih pre 4 kola. Od tad... Čilvel 39 bodova, a Vardi 50. Brutalno...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ubacih Kejna umjesto Aube. Kejnu vjerovatno ide kapitenska samo zbog toga što Sterling nije siguran starter. Đe zaglavih na ovoga Sterlinga...
                    sigpic

                    Comment


                    • Uff danas petak vec.

                      Sta je sa Evansom i Abrahamom, povredjeni?

                      Ehh sto me hoce povrede [emoji20]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Cela prva postava igra kod kuce. [emoji3]

                        Comment


                        • @Olja

                          Lampard i Rodžers imaju pres konferenciju u 14:30h. Brzo ćeš saznati što je s njima.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Abraham i sigurno propušta ovo kolo. Mogu Firmina ili Rašforda da ubacim, ali će biti -4. Isto tako, ako je povreda nije ozbiljnije prirode, onda ne bi imalo smisla izbaciti Abrahama. Ja bih da zakuvam malo ovo, pa ću vjerovatno mijenjati nešto.
                              Last edited by Reise; 29-11-19, 14:40.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ipak ce morati H.Wilson na teren

                                Comment

                                Working...
                                X