Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne vidim da igraci Sitija nemaju muda,da se ne bore,pre bih rekao da nemaju koncentracije,Ederson onakav gol primi jednom u 50 pokusaja i bas je sad primio takav protiv Liona,drugi gol nije ni za komentarisanje,faul,ofsajd,sta god hoces,faktor sudije,kakav pasivan ofsajd a direktno utice na igru,ako postoji takvo pravilo u ova nova vremena debilno je pravilo. Nijedna taktika ne donosi rezultat ako se sve ne poklopi tog dana,da se dobro branis,dobro napadas,sreca,sudija,Lajpcig je uspeo,Siti nije ali su bar igrali fudbal,pokusavali kroz akcije da dodju do gola,imas sta da vidis. Nemam ja nista od njihovih muda ako oni ne znaju akcije da osmisle,kad stalno cekaju da im protivnik nesto pokloni.

    Comment


    • Ne pratiš Mihajlo izgleda dovoljno City. Ederson je čuvar sklon teškim kiksevima slično kao i štoperi Građana u ma kakvom tandemu da nastupe. Previše je Pep utrošio i spucao miliona a odbranu ne da nije zategao već je ista bolje izgledala sa Kompanijem na čelu nego sa skupocenim Stounsom i Ajmerikom Laportom.
      Ne sme City onoliko kalkulisati i ući uplašeno u duel kao sinoć. Protiv jednog Reala su kidisali puni samopouzdanja i od starta napali veliki Real. Seti se samo prve tekme iz Madrida, gde ih nije brigalo ko je nasuprot njima i što se igra pred brojnim Realovcima.
      Protiv Liona dijamentralno suprotni City. Na početku rastrzan, uplašen i bojažljiv, kao da ih je okovala važnost ogleda i to što su ih svi već videlina megdanu protiv mašinerije iz Minhena.
      Očito Gvardiola ne može pronaći dobitno rešenje kad su evropske tekme u pitanju. Četiri godine zaredom čuveni Katalonac sa enormnim ulaganjem ne dođe ni blizu predvorja "Ušatog" kamoli da napravi zadnji iskorak i donese u plavo-beli deo Mančestera toliko željenu evropsku krunu.
      Misliš da bogate Arape zanimaju "štikle", teledirigovane lopte i pasovi kad je krajnji zbir jednak nuli. Umiranje u lepoti pusti nama običnim smrtnicima i ljubiteljima loptanja, ovi što odlučuju i daju svoje ogromne kapitale traže samo jedno - trofeje i titule - makar došle sa Maradoninom "Božijom rukom" ali biti najbolji je ono što vraća uloženo i šta će pisati doveka u fudbalskim almanima i stojati u statističkim knjigama.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 16-08-20, 17:50.

      Comment


      • Cim pocne da taktizira,da ubacuje dva tri zdanja vezna on se usere,nije mu to prvi put. Uopste mi nije jasno sto Bernardo u poslednje vreme ne igra,a bio je kljucan igrac prosle sezone. Svi treneri imaju mana,ali vise volim ove koji kroz igru hoce do rezultata nego ove sto samo znaju da na kontru hvataju. Vaznija mi je lepota u igri,da vidim neke osmisljene akcije nego sam rezultat,i neke golove iz glupih gresaka,ne navijam ja tu ni za koga.
        Kad navijam,onda je to ili Partizan ili reprezentacija Srbije i nije me briga ni za stil igre,ni lepota,samo da se dodje do rezultata,ali to se nece nikada desiti tako da ne moram da se nerviram,plasira nas covek na SP oni ga smene,ruzan fudbal,hoce Radonjica,Sergeja,nikad mi necemo dogurati ni do 1/4 finala nekog takmicenja.

        Comment


        • 'Bem li ga da li u ovakvim situacijama svirati penal?

          Comment


          • Ajmo Bruno[emoji23][emoji23][emoji23]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Bio je red na Rašforda da šutira penal!
              A dobro, taman će Rašford šutirati onaj u finalu!
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by engleski_dopisnik View Post
                Bio je red na Rašforda da šutira penal!
                A dobro, taman će Rašford šutirati onaj u finalu!
                Mislim da vise niko nece sutirati penale osim Bruna. A i zasto bi....

                Fred je odlican, i ove sezone do dolaska Bruna jedan od boljih igraca Junajteda. Vidim tamo u temi se pljuje po Fredu...

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Last edited by Brian McShtull; 16-08-20, 20:15.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Mog'o je Fred da turi tačku.

                  Comment


                  • Lagano je moglo do komotnih 2-0.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Goooool

                      1:1.

                      Comment


                      • Kakva odbrana, sta radi AWB[emoji848]
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Naivno.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Odlična utakmica.

                            Bravo i za jedne i za druge.

                            Comment


                            • E sad idemo iz pocetka

                              Comment


                              • Pa jeboteee kakva promaja

                                Comment

                                Working...
                                X