Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar nema ko mladji i strucniji od Strajnica u ovoj zemlji

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Dal nema ko mladji i strucniji od Strajnica u ovoj zemlji
      Grobarski klaun

      Kad je poslednji put najbolji trener svih vremena uzeo LŠ? ? ? Ha ha ha ha ha

      Bravo Pep, Bravo Mesi Bravo Engleziii najbolji ste
      Last edited by Cassius Clay; 15-08-20, 22:12.

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Grobarski klaun

        Kad je poslednji put najbolji trener svih vremena uzeo LŠ? ? ? Ha ha ha ha ha

        Bravo Pep, Bravo Mesi Bravo Engleziii najbolji ste
        Ti sam izmislis neku teoriju i onda se na istu podsmijevas.

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Hahah da

          Ma ja kad se podsmevam imam tačno pikiranu osobu, zna se zbog koga ovo pišem.
          Last edited by ognjen; 15-08-20, 23:29.

          Comment


          • Comment


            • Ja i dalje ne vjerujem sta je Sterling promasio.

              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

              Comment


              • Pa buraz smorio me lik da je Van Dajk najbolji štoper ikada a Ramos igrao El Klasiko dok je ovaj bio u tatina jaja.



                Isto kao Sitijevi fanatici što su omalovažavali Zidana. Usralo ga i tako slično. Što ne usere ćelavu prevaru?

                Vidi se tačno ko je izneo zlatnu generaciju Barselone. Messi, Xavi, Iniesta, Busquets (nadam se da sam pravilnk napisao), Puyol, Pique.

                Oni su klali i u repki.

                Pun mi je ćošak da se Prevarinjo vozi na tim taslasima 10 godina.

                Kolko vidim Bajernu ne fali titula državna ni pre ni posle njega. Isto će biti i sa Sitijem.

                Lik je u rangu Sarija bukv.
                Last edited by ognjen; 15-08-20, 23:28.

                Comment


                • Originally posted by ognjen View Post
                  Ja i dalje ne vjerujem sta je Sterling promasio.

                  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                  Siguran sam da sam ga vidio još koji put da promaši iz one pozicije. Dzaba sve što uradi čitave sezone kad kad treba usere . I odmah bi zaslužena kazna i treći gol Liona. Žesus isto ranije, na 1-1..

                  Comment


                  • Kad vidim dve francuske ekipe u polufinala a englezi nema ni na vidiku, pitam se gdje je sad taj sto se silio da englezi su najbolji i njihova liga najjaca... Ili to na osnovu da Liverpool uzeo jednu titulu i sledecu ko zna kad...

                    Ipak malo je teze se popeti na tron evrope a jos teze 3 puta u nizu!! Nije samo sreca u pitanje !
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Kad vidim dve francuske ekipe u polufinala a englezi nema ni na vidiku, pitam se gdje je sad taj sto se silio da englezi su najbolji i njihova liga najjaca... Ili to na osnovu da Liverpool uzeo jednu titulu i sledecu ko zna kad...

                      Ipak malo je teze se popeti na tron evrope a jos teze 3 puta u nizu!! Nije samo sreca u pitanje !
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Tek drugi put u istoriji LŠ/KEŠ da u polufinali nema italijanskih, španskih i engleskih ekipa. Prvi put 1991. Ako sam dobro istražio po Wikipediji

                        Comment


                        • Koga nema bez njega se može

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Pep uništitelj. Glupi Bajern uništio generaciju dovodjenjem ovog lunatika
                            Zapravo Pep je unistio samo konkurenciju u Bundesligi, jer su igraci iz drugih klubova zeleli da dodju kod njega.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Zapravo Pep je unistio samo konkurenciju u Bundesligi, jer su igraci iz drugih klubova zeleli da dodju kod njega.
                              Uništio je potencijale Bajerna za Ligu Šampiona.

                              Lik je sasuo milijardu u Siti i zakuje u četvrtfinalu.

                              Klasičan uništitelj. A sa tim u Bajernu nema veze jer je Bajern ponos Bavarske i državni projekat za reprezentaciju Nemačke.

                              Videli smo kako igra i gazi pravi nemački Bajern pre 2 večeri. Ubio im je nemački ritam i dinamiku, brutalnost svojim tika taka proseravanjem.


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Jeste, Bajern ko da je tih sezona bio najjaca ekipa i usput prvi favorit za LS.

                                Sprecio ih je Gvardiola da vezu tri LS.

                                Comment

                                Working...
                                X