Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je, prekombinovao se.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Samo da ispadnu da dodje onaj liverpulovac da plače. Ima li šta sladje od liverpulskih suza iako sam izvorno navijač Liverpula, zvanično uz Barselonu najsektaškiji navijači na svetu.

      Karl Marks iz Liverpula sa moreplovcem Dajkom i hispanjolski Mesija uz tikataka mantre, to je globalna lobotomija te dve transnacionalne grupacije.
      Vala bas. Znam jednog momka koji se, kad sam ga upoznao, nije izvlacio iz dresa ili trenerke Posralone. To je bilo onda kad su ovi bili najjaci pa kad su odjednom svi navijali za njih. E isti taj je prije 4-5 godina poceo da navija za Liverpul i sad se pravi lud kad mu pomenes ona katalonska g*vna. Bez zajebancije... eno kaci YNWA po Instagramu i Tviteru po vas bijeli dan. Nema veceg navijaca Liverpula od njega, siguran budi.

      Jesu specificne sorte navijaci ta dva kluba. Ovaj gore pomenuti momak je napr lazov i prevarant pa nije ni cudo za koga navija

      Mada ima i gorih ljudi dosta. Malo skrecem sa teme ali sta cu... Listam juce price na IG-u i vidim jedan moj nekadasnji skolski drug reklamira DPS i poziva da se zaokruzi broj 8(na k*rac te nosam... tebe, tebe... sto citas ovo). A nije bilo veceg Srbina od njega kad smo bili u srednjoj skoli... samo je znao da prica o Partizanu, Panonskom Govnaru, Kosovu i Beogradu. A evo ga danas po ulici dijeli letke za DPS i ide od kuce do kuce da masti narod za glasove

      Rijetko g*vno od momka. Ali eto vidis, ovaj je vazda navijao za Inter, a po karakteru bi lagano mogao biti navijac Barse recimo. Mada je i Inter dosta ogavna ekipa. Ali ni primac ovima.

      Comment


      • Evo ga, tutnu ga Brujne.

        Comment


        • Toliko je nervozan ceo mec, trebalo mu je ovo. Sad ce da pocne da crta po terenu, doktor.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • De Brajnara fantastican.

            Comment


            • Vrhunski je igrač malena prznica Rahim Sterling.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Napuši se sudija kurca sit

                Comment


                • E moj Žezus, tupsone.

                  Comment


                  • Idemooooooooooooo

                    2:1.

                    Comment


                    • Ovo je ofsajd

                      +: A ovo je krađa
                      Last edited by engleski_dopisnik; 15-08-20, 21:38.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Al je naivna ispala odbrana Sitija

                        Comment


                        • Bajern bi Sitiju uvalio 10 golova.

                          Comment


                          • Ovo je faul u napadu, igrac koji je postigao gol je gurno defanzivca City-ja.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Ovo je faul u napadu, igrac koji je postigao gol je gurno defanzivca City-ja.
                              Mislim da je i ofsajd, igrač je pokazao nameru, da nije raširio noge sa zadrškom ne bi lopta došla do Dembelea.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Moguće da je faul i da ga je malo zakačio po nogama.
                                Last edited by Karamazov; 15-08-20, 21:46.

                                Comment

                                Working...
                                X