Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Najvise sam za Bajern zbog potencijalnog duela sa Sitijem, to bi bio fenomenalan mec.

    I vcrs ce biti odlican mec
    Finale prije finala.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Finale prije finala.
      Tesko se moze nazvati finale pre finala mec koji se nece odrzati.

      Comment


      • Ti imas pozdrav od Nagelsmanna.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Ti imas pozdrav od Nagelsmanna.
          Nemoj brate, imaj srca, nemoj to.

          Samo da su prosecno odigrali ehhhh, nista Leipzig nije igrao.

          Comment


          • Ti znas koliko ja Chola gotivim, ali nek su ispali, na 1-1 umjesto da ide po drugi gol, on se opet povlaci ko pickica.

            Comment


            • Sto ja najgore i ja i Papan mislimo da ovaj put nije cak ni Cholo naredio, nego se to njegovo toliko uvuklo igracima pod kozu, da su prirodno to uradili iz navike. Llorentea stavio uz Costu u spic, Herrera koji je igrac pitanje za LE ekipu, mu igra pre Felixa, desna strana ne postoji, Tripije 2 pasa unapred nije odigrao niti je imao kome, celo prvo poluvreme taktika je bila balon na Costu da uzme faul i tako pomeriti redove bez ikakve ideje. Ocekivao je da ce ovi da ga napadnu i odigraju dobro, a on na kontre, kad to nije bio slucaj nikakva ideja. Prodori po levoj iskljucivo na ind kvalitet Carrasca i Lodia. Ne mozes ti mec ovakav da ides na X a znas da te user izbacuje. Nije ovo bio Bajern koji napada nenormalno.

              Comment


              • E ja mislim kontra Papana i tebe.

                Mislio je dogurati do penala, nista se ne bi promjenilo u produzecima da je ostalo 1-1, ista bi igra bila, u to sam siguran. To je Cholo i njegov stil, nista to nije novo sto nismo znali.

                Comment


                • Ma on je kriv indirektno 100%, to je njegov stil, samo kazem da vrv nije bilo dranja da se povuku svi, nego ih je toliko unistio stilom da oni to sad po automatizmu rade.

                  Comment


                  • Sta znam, mislim nakon 1-1 da su se povukli pod njegovim naredjenjem. Kapiten me razocarao, nije se vidio na terenu.

                    Znaju u Barsi sta Setiena ceka vcrs.

                    Barcelona are already searching for a new head coach despite Quique Setien still being in the job.

                    Potential candidates include Ronald Koeman, Mauricio Pochettino and Barca legend Xavi Hernández.

                    (Source: ESPN)

                    Comment


                    • Pa nije se bas Atletiko povukao na 1 1, bar koliko sam ja gledao utakmicu. Mislim nije da su jurisali po gol ali oni su napadali hm

                      Comment


                      • Biće 2:2.

                        Na penale prolazi Bajern.

                        Comment


                        • Evo ga prvi
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Odma im ga steraše.

                            Idemooooooooooo

                            Comment


                            • Bajern PSG finale ako može zbog kostura nisam gleda

                              Comment


                              • Gooooooooooooooooooooooooooool

                                Ludilo.

                                Comment

                                Working...
                                X