Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjerujem da je tako. Vidit ces vcrs pristup Bayerna i respect Flicka.

    Comment


    • To sto je Pep uradio je tezak kriminal. Krenuo lik na Lion sa tri stopera i dva zadnja vezna. Kao Sošo da vodi protiv Liona. I onda je prosao kao i svaki put u karijeri kada je hteo da se defanzivno obezbedi.

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        To sto je Pep uradio je tezak kriminal. Krenuo lik na Lion sa tri stopera i dva zadnja vezna. Kao Sošo da vodi protiv Liona. I onda je prosao kao i svaki put u karijeri kada je hteo da se defanzivno obezbedi.
        Ma da. Kada igra protiv bilo kog tima u PL ne plasi se nicega niti se prilagodjava. Protiv Reala isto.
        A protiv Liona sa 3 stopera, kao da ima cega da se plasi ....
        To je ono kada prekombinuje u nekim bitnim utakmicama, a jednostavno sve sto treba da uradi je da igra svoju igru i da ostavlja drugima da se njemu prilagodjavaju i lome glavu ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Vjerujem da je tako. Vidit ces vcrs pristup Bayerna i respect Flicka.
          Ima da ih izrespektuju sa totalnim presigom od samog starta i zadnjon linijom na 50 metara od svog gola.
          Kako je u ostalom i Pep trebao da ih izrespektuje pa da veceras gledamo pakleni mec, a ne ovo.
          Jbt ja kada cujem Lion u 1/2 LS, ne pali mi se TV...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ma da. Kada igra protiv bilo kog tima u PL ne plasi se nicega niti se prilagodjava. Protiv Reala isto.
            A protiv Liona sa 3 stopera, kao da ima cega da se plasi ....
            To je ono kada prekombinuje u nekim bitnim utakmicama, a jednostavno sve sto treba da uradi je da igra svoju igru i da ostavlja drugima da se njemu prilagodjavaju i lome glavu ...
            Nije problem prilagodit se nekom bas jakom protivniku ako mislis da ce iskoristiti tvoje mane ali prilagodjavat se protivniku koji ti nije ni blizu je bas samoubistvo za Pepa. Jos posebno sto ne znam dal sam i gledao Siti da je igrao u formaciji kao sa Lionom u nekom mecu, bar ove sezone a mislim cak i uopste otkako je dosao Pep u Siti.
            Bas sam zelio da vidim Siti-Bajern duel, to bi bio svemirski fudbal a sad jbg, uopste nije zanimljivo.
            Last edited by Miki28; 19-08-20, 18:12.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Naprimao se golova prethodnih sezona sa Sitijem u LŠ: Monako, Liverpul, Totenhem, mozda i zbog toga ali opet Pep sa 3 štopera i 2 zadnja vezna, ušao Zoze u njega jbt bez obzira na tu taktičku grešku morali su da idu dalje, ono što je Sterling promašio (pa i Zesus) se ne smije promašiti u tako bitnim utakmicama, odmah dođe kazne. Kao i Junajtedu neko veče.

              Baš ne vidim da Lion moze i Bajern da izbaci, jeste jedan meč ali posle Juvea i Sitija bilo bi previše

              Comment


              • Mislim da mnogo tu stvari utice na ovo sto Siti ne moze da prodje, nije samo Pep. I psihicki ekipa nikada ne iznese ove meceve kako treba, koliko samo promasenih sansi u tim mecevima, i koliko glupo primljenih golova. Ajde da kazemo da protiv Spursa nisu imali srece, sa Monakom je Pep jos bio svez na klupi prva sezona, protiv Liverpula su u drugom mecu mozda i bili osteceni ali tu im se ne moze mnogo sta zameriti, generalno Lion je prvi mec gde su morali da prodju a ispali su mnogo gluplje nego u prethodne tri sezone. Meni se cini da Sitiju fali vodja na terenu, KdB svakako nije taj lik koji ce da povuce kad je tesko i ko ce znati da se razdere i kritikuje kada je potrebno. To su bili Yaya i Kompany, sada bez njih nema nikoga ko ce to raditi. Definitivno je potreban takav igrac Sitiju, i to bi bilo pozeljno da bude stoper, ali gde roditi takvog igraca.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Auuu ljudi moji, šteta što ga ne tutnu.

                  Comment


                  • Steta za ovo, Depaj gledao Utd pa rijesio i on da se prikljucio seriji promasaja.

                    Ide kazna
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ide kazna za ovaj promasaj Depaja.

                      Comment


                      • Sjajan početak.

                        Comment


                        • Odlično Lion koristi prostor koji ostavlja Bajern.

                          Samo su morali dati gol.

                          Comment


                          • Steta za Lion pa ne vode, odlicnih 15 min za njih
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Sta se desava sa Bayernom u ovih 15 minuta?

                              Zasluzio Lyon da vodi, ali....

                              Comment


                              • Pu, šteta.

                                Razbi ih Lion.

                                Comment

                                Working...
                                X