Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2019-20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ispod toga:

    https://twitter.com/i/status/1238004141500268544

    Comment


    • Sta reci, inace malopre je objavljeno da je Donovan Micel isto zarazen iz Jute, testirano je nekih 60-tak ljudi u i oko tima (igraci, strucni stab, osoblje koje je u stalnom kontaktu sa njima) i ostali nisu zarazeni.
      Last edited by Borca; 12-03-20, 20:28.

      Comment


      • Ja bi te bogatune izolovao, ostale sve testirao i ko nije zarazen - na parket. Tolikomilionska industrija to moze ko iz p**ke da obezbedi. Na sta to lici.

        Comment


        • Ko je sada kriv, gospodo iz Evrolige? Realov košarkaš je molio da ga ne šaljete u žarište korone

          https://www.mozzartsport.com/kosarka...-korone/352849

          Comment


          • Znaci maske ne pomazu.....

            Comment


            • Te hirurške maske pomažu da ti ne zaraziš drugoga. Postoje maske koje štite i tebe ali to nije ova sa slike.

              Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

              Comment


              • Ove maske ne.

                Last edited by Mr. Wolf; 12-03-20, 19:57.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Naravno da ne pomažu ni jedne maske, neke su samo malo bezbednije a ako se virus prenosi putem dodira a onda ga sami "donesemo" do respiratornih organa čemu maske? Da pokažemo paranoju?
                  Ja ove koje vi pokazujete koristim kada idem u kotlarnicu da čistim peć...i mogu vam reći da se bez obzira na masku nagutam ugljene prašine i čađi.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ako se ovako nastavi moguće je da Evroliga poništi sezonu i da sledeće sezone imamo iste učesnike kao i ove sezone u Evroligi i Evrokupu.

                    Čak i u NBA razmišljaju o poništavanju sezone ako virus potraje.

                    Comment


                    • Evo ga, do 11 aprila nema utakmica. Znaci timovi se raspustaju, ljudski je dati ljudima slobodno iako su ugovorom vezani i treba da treniraju. Ne vidim kako moze da se nastavi sezona. Msm da će je poništiti 99%

                      Comment


                      • Dopuna, najmanje do 11. Aprila. Verovatno hoce da vide kako ce se situaciju u Evropi razvijati u narednih mesec dana.

                        Comment


                        • Ja ne verujem da će biti nastavka sezone.

                          Imaš klubove čiji su igrači zaraženi, ljudi su u karantinu, ne treniraju.

                          Mišljenja sam da će poništiti sezonu, ostaviti iste ekipe i naredne sezone i u Evroligi i u Evrokupu.

                          U ostalim ligama proglasiće prvake prema trenutnom plasmanu na tabeli i to bi bilo to.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Ja ne verujem da će biti nastavka sezone.

                            Imaš klubove čiji su igrači zaraženi, ljudi su u karantinu, ne treniraju.

                            Mišljenja sam da će poništiti sezonu, ostaviti iste ekipe i naredne sezone i u Evroligi i u Evrokupu.

                            U ostalim ligama proglasiće prvake prema trenutnom plasmanu na tabeli i to bi bilo to.

                            Pa ako El EC NBA poniste lige, zasto bi onda i nacionalne lige proglasile prvake, kao da je Sveto Pismo da se mora imati prvak za tu sezonu. Ponistavaju se sve lige uz slogan "dzabe ste krecili"

                            Samo mogu da zamislim situaciju da je obrnuti redosled u ABA ligi, pa da bilo koji klub umesto KKP se nalazi na prvom mestu i da su izasli 24 h posle stopiranja prvenstva sa zahtevima o dodeljivanju trofeja kako bi letela saosptenja iz Humske/Dedinja, Strahinjica Bana ili vec gde im je sediste .

                            Comment


                            • Ne mora se imati prvak za sezonu, samo iznosim svoje mišljenje šta će biti.

                              Ostoja je ispao glup i pokvaren. Čović je pokvareniji od njega ali i lukaviji.

                              U ovom trenutku nije vreme za priče o titulama, peckanjima, provokacijama...

                              Najvažnije je zdravlje ljudi.

                              Jebe mi se za titulu.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Ne mora se imati prvak za sezonu, samo iznosim svoje mišljenje šta će biti.

                                Ostoja je ispao glup i pokvaren. Čović je pokvareniji od njega ali i lukaviji.

                                U ovom trenutku nije vreme za priče o titulama, peckanjima, provokacijama...

                                Najvažnije je zdravlje ljudi.

                                Jebe mi se za titulu.
                                To i jeste poenta, ali kao i partijski mu nadredjeni koji zeli da profitira iz ove situacije pa iznosi koliko je umrlo od pticjeg gripa 2009 te a koliko do sada nije od ovog virusa , da smo ispred po medicinskim uslovima od vecine EU zemalja, a kao da smo svi ostali van njegove partije coravi pa ne znamo u kakvom je haosu nase zdravstvo, tako je i komsijski rival brze bolje potrcao da se u ovom haosu usicari sto se moze. Pri tom ima medijsku podrsku svojih vernih portala i navode primer proglasenje prvaka u Litvaniji. Samo sto su zaboravili da naglase da je Zalgiris i teoretski prvak tri kola do kraja sa 5 pobeda vise od drugoplasiranog.Tamo svakako i nema potrebe da se nastavi prvenstvo.

                                Ko prati malo strane medije moze vec sada da zakljuci da cemo duboko u April uci sa ovim problemom i jedina ispravna odluka je bila da se sve sto se tice sporta prekine bez ikakvih planova sta i kako posle.

                                Comment

                                Working...
                                X