Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2019-20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sale ostao bez jos jednog trofeja.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Sale ostao bez jos jednog trofeja.
      Da je taj jedan samo...sledi potop..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Da je taj jedan samo...sledi potop..
        najveca trenerska prevara IKADA!

        Comment


        • vidim da se ovde bivsi selektor kritikuje. . .izgleda i sa razlogom. . .Virtus sa budzetom od 15 mil ispao iz kupa!

          Comment


          • Originally posted by miloje View Post
            vidim da se ovde bivsi selektor kritikuje. . .izgleda i sa razlogom. . .Virtus sa budzetom od 15 mil ispao iz kupa!
            Ovde? Pa kritikuju ga svuda i nonstop.....cak i dok je osvajao srebrne medalje.

            Comment


            • Možda je kritika neartikulisna ali je opravdana, ipak on sa klubom koji ima budžet kao prosečan EL tim (daleko iznad Zvezdinog) pravi prosečne rezultate u EC, a evo i u kupu Italije ispada od Venecije.
              S pravom se postavlja pitanje o njegovim stručnim kvalitetima i daje pretpostavka da je on #turnirski trener# i da ni u jednom klubu gde je bio angažovan nije imao zapaženog uspeha, čak...koliko me sećanje služi kružila je priča nakon njegovog prvog angažmana i otkaza dok je sedeo u BG da će da batali trenersku karijeru koju mu je volšebno oživelo vođenje reprezentacije Srbije.
              I dalje sam stanovišta da je bio vrhunski igrač ali zato jako prosečan trener.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ja mislim da u vecini slucajeva kritike nisu opravdane jer su uzrokovane navijackim obelezjima. Zbog toga se za njih kritike u startu podrazumevaju bez obzira na rezultat, pa se onda kao hijene koriste svakom situacijom da se ta kritika opravda, dok u slucaju uspeha se oni omalovazavaju i banalizuju.

                Za mene je ova ekipa trash, i nikako mi nije jasno kako su ubedljivo prvi na tabeli, a od tih sto kritikuju nijednom nismo culi pohvalu za takve rezultate koji su se belezili do one utakmice sa Partizanom... i u Italiji i u evrokupu. Umesto toga smo imali omalovazavanja i banalizovanje, i prizeljkivanje neke negativne buducnosti... koja je po prirodi stvari morala kad tad da dodje jer su oni rezultati bili iznad kvaliteta i dometa ove ekipe.
                Sve napomenuto meni vrlo jasno govori da su kritike od tih ljudi navijacke, pune predrasuda i neiskrene, kao i bilo sta sto dolazi od njih vezano za bivse igrace/trenere koji su ostavili trag u komsijskom klubu.

                Comment


                • Ovaj tvoj izgubi,cini mi se,i jos neki kup od Tenerifa?
                  Salu na stranu,ali zaista bas slabi rezultati ako se uzme u obzir jacina ekipa,podrska,budzet,sa timovima koje je vodio.Moguce su razne okolnosti,ali mnogo ucestalo brate.
                  Igracka i trenerska karijera neuporedivo.

                  Comment


                  • Originally posted by L a z a R View Post
                    Ovaj tvoj izgubi,cini mi se,i jos neki kup od Tenerifa?
                    Salu na stranu,ali zaista bas slabi rezultati ako se uzme u obzir jacina ekipa,podrska,budzet,sa timovima koje je vodio.Moguce su razne okolnosti,ali mnogo ucestalo brate.
                    Igracka i trenerska karijera neuporedivo.
                    koji moj....valjda nas?

                    Gde mozes da stavljas u istu ravan njegovu igracku karijeru sa trenerskom.....trebalo bi da bude kao Zoc pa da kazemo da je izjednacio karijere po kvalitetu.
                    Pritom, ovde se generalno preuvelicava znacaj trenera. Tek se previse omalovazava njegovo trenerovanje....valjda zato sto je bio vanserijski igrac (i to onog komsijskog kluba). Sa Bajernom je bio prvi i uzeo kup pre nego sto je najuren, sa Pao je usao u cetvrtfinale EL dok se oni stalno menjaju sa Oly po pitanju sampionata Grcke. Ne znam sta je to toliko ucestalo pa da se od toga pravi neka zakonitost? Mene je njegova karijera interesovala samo dok je bio trener reprezentacije....sada mi je interesantna podjednako kao i svakog drugog naseg trenera u pecalbi.

                    Comment


                    • Koliko si ga zastupao ne bi me cudilo i da ste rod rodjeni.
                      Mozda je to i povuklo neke, realne i one druge reakcije ,pojedinih forumasa.
                      U svakom slucaju,neka ga po jevropskijem klubovima,a daleko od representacije.
                      Last edited by L a z a r; 14-02-20, 14:11.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        koji moj....valjda nas?

                        Gde mozes da stavljas u istu ravan njegovu igracku karijeru sa trenerskom.....trebalo bi da bude kao Zoc pa da kazemo da je izjednacio karijere po kvalitetu.
                        Pritom, ovde se generalno preuvelicava znacaj trenera. Tek se previse omalovazava njegovo trenerovanje....valjda zato sto je bio vanserijski igrac (i to onog komsijskog kluba). Sa Bajernom je bio prvi i uzeo kup pre nego sto je najuren, sa Pao je usao u cetvrtfinale EL dok se oni stalno menjaju sa Oly po pitanju sampionata Grcke. Ne znam sta je to toliko ucestalo pa da se od toga pravi neka zakonitost? Mene je njegova karijera interesovala samo dok je bio trener reprezentacije....sada mi je interesantna podjednako kao i svakog drugog naseg trenera u pecalbi.
                        Ne preteruj, Žoc je nadrastao igračku karijeru na n-tu, a Sale bi trebao da osvoji bar jedan trofej u EL ili bar u EC da bi ostvario mogućnost da dostigne igračku karijeru. Iako mu je reprezentativna trofejnija, klupska ima tu neku težinu koja mu je i odredila dalju karijeru jer je u SFRJ uglavnom bio prekobrojan.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          Koliko si ga zastupao ne bi me cudilo i da ste rod rodjeni.
                          Mozda je to i povuklo neke, realne i one druge reakcije ,pojedinih forumasa.
                          U svakom slucaju,neka ga po jevropskijem klubovima,a daleko od representacije.
                          Ne nego obrnuto...oni su povukli moju reakciju. Moje "zastupanje" je uglavnom bilo u odbrani, a ne nicim izazvano.

                          Originally posted by Ganac View Post
                          Ne preteruj, Žoc je nadrastao igračku karijeru na n-tu, a Sale bi trebao da osvoji bar jedan trofej u EL ili bar u EC da bi ostvario mogućnost da dostigne igračku karijeru. Iako mu je reprezentativna trofejnija, klupska ima tu neku težinu koja mu je i odredila dalju karijeru jer je u SFRJ uglavnom bio prekobrojan.
                          Malo je jedna titula u EL. One trojke u zadnjoj sekundi i 41 poen u finalu 95e vrede mnogo vise. U SFRJ je bio ipak suvise mlad, a i kao takav je dobijao poziv a kada ga nije dobio bilo je zbog Drazenove intervencije.
                          Ne znam sta bi sve trebalo da uradi kao trener da to dostigne. Mozda jedino da sa domacim timom uzme EL a sa reprezentacijom zlato koje mu je zamalo umaklo.
                          Last edited by mmajstor; 14-02-20, 14:28.

                          Comment


                          • Djordjevic je ispod prosecan trener ...to govore rezultati ...reprezentaciju ne racunam ...tu ne treba velika struka da bi se sa takvim igracima doslo do medalje ..

                            Comment


                            • Jos samo da je to bilo ko od vas tvrdio i 2014 kada smo bili projektovani kao tek 7i favorit na prvenstvu.... lako je posle bitke biti general

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Jos samo da je to bilo ko od vas tvrdio i 2014 kada smo bili projektovani kao tek 7i favorit na prvenstvu.... lako je posle bitke biti general
                                uz duzno postovanje,gomilu bitaka je izgubio. . .loš trener,mozda kroz vreme nauči nesto,videćemo

                                Comment

                                Working...
                                X