Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2019-20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Zvezdu idealno da Himki izgubi.

    I ako ja njih ne vidim ni pod tački razno u 8 klubova Starog kontinenta.

    Liče mi na razbijenu bandu a ne ozbiljan košarkaški kolektiv.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Za Zvezdu idealno da Himki izgubi.

      I ako ja njih ne vidim ni pod tački razno u 8 klubova Starog kontinenta.

      Liče mi na razbijenu bandu a ne ozbiljan košarkaški kolektiv.
      Upravo tako,Himki neće medju 8 ,ali ovaj ogavni Fener hoće 99%

      Comment


      • Partizan imao protiv Virtusa 16505 gledalaca, što i sve da nije bilo besplatnih karata (problematična tvrdnja) je manje od 16820 gledalaca na utakmici Zvezda - Bayern. Takođe treba uzeti u obzir da su karte u EL skuplje od onih u EC.

        https://sport.blic.rs/zvezda-evrolig...karata/djjdj5q


        https://www.ticketline.rs/article/?aid=9197
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • a za nas je idealno da mi pobedjujemo

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Partizan imao protiv Virtusa 16505 gledalaca, što i sve da nije bilo besplatnih karata (problematična tvrdnja) je manje od 16820 gledalaca na utakmici Zvezda - Bayern. Takođe treba uzeti u obzir da su karte u EL skuplje od onih u EC.

            https://sport.blic.rs/zvezda-evrolig...karata/djjdj5q


            https://www.ticketline.rs/article/?aid=9197
            ali oni imaju 3 frakcije,a mi nemamo,tu nas šiju!

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Partizan imao protiv Virtusa 16505 gledalaca, što i sve da nije bilo besplatnih karata (problematična tvrdnja) je manje od 16820 gledalaca na utakmici Zvezda - Bayern. Takođe treba uzeti u obzir da su karte u EL skuplje od onih u EC.

              https://sport.blic.rs/zvezda-evrolig...karata/djjdj5q


              https://www.ticketline.rs/article/?aid=9197
              šta konkretno dokazuješ ovim? da ste bogatiji ili šta?

              kada bi išli pojednično po kolima, verovatno bi Partizan odneo pobedu u posećenosti, ovako Zvezda ima veći prosek, ali u tome joj mnogo pomaže prvi otvaranje sezone protiv Fenera. Ostalo je bilo smešno, nekada čak i sramotno (tipa 5xyz ljudi).

              treba dodati da je ovaj meč bio iz dosta razloga specifičan(Radonja, protestna šetnja) i da su došli navijači koji ne dolaze redovno. Isti skučaj je i sa Partizanovim mečom sa Virtusom.

              karte jesu skuplje za EL, ali su i protivnici nemerljivo atraktivniji, ali ti to najbolje znaš obzirom da pljuješ EC i kvalitet istog gde stigneš.

              hajde me uputi kako mogu da dobijem te besplatne karte za bilo koji od sledećih mečeva? Kad već tvrdiš tako nešto. Znaš i sam kako ste vi uvaljivali karte tokom ove sezone.
              Last edited by mark !t zer0; 10-01-20, 19:53.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by jozef k. View Post
                šta konkretno dokazuješ ovim? da ste bogatiji ili šta?

                kada bi išli pojednično po kolima, verovatno bi Partizan odneo pobedu u posećenosti, ovako Zvezda ima veći prosek, ali u tome joj mnogo pomaže prvi otvaranje sezone protiv Fenera. Ostalo je bilo smešno, nekada čak i sramotno (tipa 5xyz ljudi).

                Treba dodati da je ovaj meč bio iz dosta razloga specifičan(Radonja, protestna šetnja) i da su došli navijači koji ne dolaze redovno. Isti skučaj je i sa Partizanovim mečom sa Virtusom.

                Karte jesu jeftinije za EL, ali su i protivnici nemerljivo atraktivniji, ali ti to najbolje znaš obzirom da omjuješ EC i kvalitet istog gde stigneš.

                Hajde me uputi kako mogu da dobijem te besplatne karte za bilo koji od sledećih mečeva? Kad već tvrdiš tako nešto. Znaš i sam kako ste vi uvaljivali karte tokom ove sezone.
                Ne, karte su jeftinije za EC. Na Zvezdine utakmice dolazi košarkaška publika a ne fudbalska što je dodatni kvalitet više.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ne, karte su jeftinije za EC. Na Zvezdine utakmice dolazi košarkaška publika a ne fudbalska što je dodatni kvalitet više.
                  A to oni što na basketu navijaju:
                  Daj gol, daj gol, Zvezdo daaj daaj goool
                  Last edited by Chiwwi; 10-01-20, 19:59.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    A to ono što na basketu navijaju
                    Daj gol, daj gol
                    Dođi jednom na našu utakmicu, mislićeš da si u NBA-u.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Hahaha..

                      A je l' delite buksne ispred ulaza..?

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Hahaha..

                        A je l' delite buksne ispred ulaza..?
                        Ne, kod nas nema ološa na košarkaškim utakmicama.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Evo ponovo da kazem,ode Bajern u kurac.
                          Dejo Dejo,nisi ovo selektirao kako treba.
                          Last edited by E1_PG; 10-01-20, 20:09.

                          Comment


                          • Efes vodi na poluvremenu u Barseloni. Zanimljivo, ali ne i neočekivano.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Efes igra najlepšu košarku u Evropi. To je sada već definitivno.
                              Vode bez Vase u sastavu.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Bajern mic po mic na korak od Armejaca.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X