Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ladno je Agut vise uzdrmao i zabrinuo Novaka danas, nego sto je Rafa Fedju. Ovo je stvarno simptomaticno, da Rafa ponovo ovako potone od nekog rivala iz Velike trojke. Definitivno je protivnik zasluzan za takav meltdown, ali to nikad nije bio Rafa. Da mu se igra totalne raspadne.. ne znam...

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Najlaganije pare uzete na Rodzera danas. Kvota bila 2.20. Castio sam se Svepsom i ostavio konobarici 70 dinara.
      Sta pijes u nedelju posle finala?

      Comment


      • Ako dobije, ima da se izbahatim sa dva Svepsa, ako ne, onda nista.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Gledaj retardiranog naslova na b92 "Roger preslišao Rafu"
          Pa šta je onda bilo ono na RGu, pišam vam se u novinarstvo.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Gledaj retardiranog naslova na b92 "Roger preslišao Rafu"
            Pa šta je onda bilo ono na RGu, pišam vam se u novinarstvo.
            Mare, moj ti je savet da izbegavas domace portale posle ovakvog meca, cuvaj zivce
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Nije nikakav hajp. I po kladionicama je bio favorit. Odigrao je slabije nego protiv Novaka prosle godine sa druge strane Federer iznenadjujuce dobar. I fizicki i mentalno. Tezak poraz Nadala u svakom slucaju.
              Ma kako nije bio hajp. I kladionice su podlegle istom. Rafa je imao sizofrenu igru danas. Zapamtio je kako je prije 11 godina dobio Rodzera a zaboravio je da Federer popravio BH. Gdje bila njegova ovogodisnja igra sa trave? Agresivno, kratki poeni, puno izlazaka na mrezu... Kao da je i sam znao da laze sebe, da ne moze Rodzerovom igrom dobiti Rodzera u Uimbldonu.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Ma kako nije bio hajp. I kladionice su podlegle istom. Rafa je imao sizofrenu igru danas. Zapamtio je kako je prije 11 godina dobio Rodzera a zaboravio je da Federer popravio BH. Gdje bila njegova ovogodisnja igra sa trave? Agresivno, kratki poeni, puno izlazaka na mrezu... Kao da je i sam znao da laze sebe, da ne moze Rodzerovom igrom dobiti Rodzera u Uimbldonu.
                Ni sve je to tacno, ali da je Nadal dobio prvi set odnosno tajbrejk verovatno bi pobedio. Nisu bile tolike razlike kolike mislis da jesu. Par fantasticnih riterna Rodzera u prvom setu je odlucilo.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Siroko, oduvek si imao to u sebi, tu galantnost
                  [emoji38][emoji16]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sumnjam da mu je u glavi bio mec od pre 11 godina, pre ce biti da je mislio na Pariz od pre par nedelja.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • skeptik,

                      Pogledaj samo ovaj poen:

                      Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Nadal ima visoku loptu na sred terena na FH. Sto on igra?

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Ako bi uzeo titulu, voleo bih da ovo uradi, ali nece se Rodzer penzionisati ni sa titulom. Nema sanse.
                        Kuku, ni s titulom, ni bez nje?
                        Isuseee
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Lepo su se oni dogovorili, Role pusti Rafu na RGu, ovaj njega danas, sve je u redu [emoji41]

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Kuku, ni s titulom, ni bez nje?
                            Isuseee
                            Nece posle ovog Vimbldona

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Ni sve je to tacno, ali da je Nadal dobio prvi set odnosno tajbrejk verovatno bi pobedio. Nisu bile tolike razlike kolike mislis da jesu. Par fantasticnih riterna Rodzera u prvom setu je odlucilo.
                              Nadal je bio blizu da ukrade taj TB, ali je igracki previse zaostajao. Osim toga, Rodzer mu je skoro pa poklonio 2. set. To je neutralizovalo 1. set.

                              Tako Rodzer igra. Cuva svoj servis i onda par fantasticnih returna. Kako je Nadal igrao? 6 metara iza linije ceka drugi servis da ubaci puno returna, kao da igra na sljaci. Ja ne znam sto je on igrao danas. Nije mi jasno. Valjda su i on i tim poceli da vjeruju u sopstveni hajp.

                              Comment


                              • Za mene potpuno očekivani ishod drugog SF. Pokazalo se da Rafa nema rešenje za Rodžera na ultra brzoj podlozi kakva je trava.

                                Trava je trava šta god radili sa njom. Veća je razlika između jaja kokoški sa farme i ovih koje trče po dvorištu, nego između trave pre 2000-tih i ove posle.

                                Lakši deo posla Rodžer je obavio, sledi mu teži. Novak bi još jednom pobedom u finalu najvećeg turnira nad svetskim mezimčetom, defintivno postao najomraženiji šampion u istoriji tenisa. Novak to ne želi, ali isto tako i želi peti W. Ako ovo drugo prevlada, laganih 3:1 za Novaka.

                                Comment

                                Working...
                                X