Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebi bilo loše i Kukuškin da prodje dalje jer Nišikori je jež-talija. Ko njega preskoči u četvrtfinalu, osvaja i turnir na kraju a svi koji imalo prate Vimbldon mogu da dodju do zaključka da će to biti Federer što nikako nije dobro za čovečanstvo..

    Comment


    • Nakon 3 kola, Nadal mi izgleda opasnije. Pre svega, igra stabilnije, bez oscilacija. Federer ume da pokaže po nekoliko lica u toku meča - dominira, prosek ili ispod proseka. Da je njihov susret u narednom kolu, 60:40% u korist Nadala. Ipak, očekujem da će Rodžer još da podiže nivo, pa bi trebalo to u najboljem slučaju da dođe na 50:50 do njihovog meča. Ni tih 50:50 mi uopšte nije sjajno, s obzirom na to da je reč o travi i da bih očekivao da je u prednosti. Biće veoma neugodno meni, kao navijaču, ukoliko dođe do tog susreta i Fed bude poražen. Prosto, ostaneš bez opravdanja i možeš samo da pogneš glavu. Bio bi to mnogo, mnogo teži poraz od onog na RG-u. Za RG mi bilo maltene nebitno i odmah zaboravljeno. No, videćemo šta će se dešavati narednih dana.
      Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

      Comment


      • Rafa je meni mnogo bolje izgledao prošle godine na W.

        Čisti njega Rodžer, a Novak Rodžera i svi zadovoljni.

        Comment


        • Meni je ovaj Nadal bolji nego prosle godine, pre svega kad je servis u pitanju. Snazno i precizno servira, a u razmenama je konkretan, ne slajsuje ko prosle godine. Mislim ok, slajsuje al ne precesto, osim kada se bas brani. Sta god bilo na ovom W za mene je Rafa odigrao odlicno i zadovoljan sam.
          OVAKO

          Comment


          • Naravno da su uradili svake godine isto sto rade, ne mora mi to niko reci da bih znao. A vrijeme i loptice su nesto sto moze uciniti da izgleda drugacije.

            https://twitter.com/MattRacquet/stat...k-wimby19.html
            Last edited by DinoFC; 08-07-19, 12:16.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Naravno da su uradili svake godine isto sto rade, ne mora mi to niko reci da bih znao. A vrijeme i loptice su nesto sto moze uciniti da izgleda drugacije.

                https://twitter.com/MattRacquet/stat...k-wimby19.html
                Ucini da izgleda drugacije i jeste sporije, ali to se valjda ne racuna jer oni igraju u nekom imaginarnom W gde vreme i loptice ne uticu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ucini da izgleda drugacije i jeste sporije, ali to se valjda ne racuna jer oni igraju u nekom imaginarnom W gde vreme i loptice ne uticu
                  Al poenta price ja da nista nije uradjeno sa namjerom i da nema potrebe organizatorima prebacivat da je nesto usporeno ili slicno. Prirodna podloga koja je podlozna promjenama

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Al poenta price ja da nista nije uradjeno sa namjerom i da nema potrebe organizatorima prebacivat da je nesto usporeno ili slicno. Prirodna podloga koja je podlozna promjenama
                    Normalno da je uradjeno jer nije ista trava kao ranije, to je opste poznato, ovo je neka mesavina da bi kao duze trajala
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kolike su sanse da ovaj dan bude jos lepsi? Kolike su sanse da Navaro posalje Serenu (koja ima cerku) kuci?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • 0,5% možda, mislim da nikad nije prešla 3 gema u setu protiv majke

                        Comment


                        • Ok, stila nikada nije imala, ali zeno bozija, ti si MAAAAJKAAA

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Gledao i nisam mogao da verujem, trebala je u halterima da dodje.

                            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Nisam gledala cas tenisa, ali vidim da je Roger bio posebno inspirisan na moj rodjendan

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X