Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vala, to sto sam je ja uvrijedio.. pretpostavljam da se misli na onaj djetinji eufemizam za defekaciju? Pa dobro..

    Ali ipak.. Bojana poznaje poprilican broj Novakovih fanova koji uopste nisu kao mi, koji su pravi fanovi, koji.. prd, prd, prd.....

    Comment


    • Rekla sam dosta!
      Na svako sledece obracanje Bojani za pocetak brisem post, a onda sve ostalo.
      Rekla sam da smo svi napisali sta smo imali, neki i vise puta, sada zavrsavamo.
      Glupo da pisete, a ja da vam brisem.


      Edit: Mislila sam da ima neko jos. Dusane tvoja verbala ekspresija je uvek problematicna, ne pravi se Tosa. Glupa nisi glupa...bla bla Nismo deca.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Olja, lik se nije pomerao na terenu, stajao i gledao kako seva Conga asove i vinere. Imam utisak da bi ja pokazao vise na terenu nego ovaj balvan. Stvarno sramotno
        "zalaganje" jednog sportista, bukvalno vredja sve one koje vredno rade svaki dan i ne mogu si priustiti igranje na jednog slema. Zato i kazem one uvedjene kazne su bas top sa strane ITF-a ili ATP-a, svejedno. Tursunov ne igra 5 sezone za redom i dodje odigra 8 slemova, dakle samo slemove, naravno posramoti se, uzme te smrdljive pare i puna kapa za njega, a neki Caruso, Travaglia ce kopati po challengere nocima i danima za da ne uzmu ni polovinu od te pare koje je Tursunov dobijao po slemove.
        Slazem se apsolutno, Tomik inace ume da bude smrda...necu da igram, a ovo je bas tragicno ponasanje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ok, svi ste divni, dobrice, pametnice, nemojte ruzne reci da koristite da vas drugi ne bi pogresno razumeli i da ne biste bili pogresno shvaceni ...i sve pet.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ljudi bre, GS je, W... zasto da vas banujem sada kada se ovaj spektakl desava u Londonu. Dajte malo razuma aman.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Pa tu se opet vraćamo na onu, da čak nije čudno ni da se neko ko nije kriv izjasni krivim. A svako od nas može da ima mišljenje na tu temu, ja samo znam da mu ni jedan advokat sigurno ne bi rekao "da mora da se bori da dokaže svoju nevinost, ako je nevin", ukoliko postoji šansa da se bez toga izvuče sa prihvatljvim posledicama



              Meni to nažalost liči samo na njegovu ograničenost, pogotovo što je Novak pomenuo u intervjuu za SK da se radi o novinaru sa kojim nije imao problema u prošlosti. Ako poslušaš konferenciju, čini se da se taj novinar trudio da mu postavi pitanje, a da ga ne uvredi/napadne, ali je svakako bio prisutan određen ton osude koji je i Novaku zasmetao.
              Jbt pogubih nit sta sam htela da kazem ovde

              Bil Simons je taj matori i nikada mi se nije nesto svidjao, bez obzira sto Novak hoce da bude korektan, a vidi se i po pitanjima na konferenciji da nema pojma sta prica. Jos se hvali nekom svojom kolumnom vezano za sinoc
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ovo se polako pretvara u Oljinu diskusiju tipa: sama sa sobom.
                Posto je sve ostalo obrisano.
                Sada brzo procitajte ovo sto sam napisao, malo se makar nasmejte, jer ce uskoro biti obrisano.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Srce moje napaceno
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Да ли сме Ник да се спрда и са Рафом?
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja nisam siguran jesam li poslao komentar ili je obrisan nije ni bitno.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Iščitao sam predhodne postove i moram jedan predlog da dam kako bismo ovu našu komunu začinili.

                        Uopšte mi ne pada na pamet da provociram ili da se oglušavam o pravila ali zašto nebi postojala jedna tema gde bi moglo malo grublje i prljavije da se "igra"?

                        Da se sprda na račun nekog igrača da se igračima i navijačima dele nadimci da se dozvoli malo grublja igra pa i da se drobi o ovakvim temama.

                        Znam, imamo Tadbas spam, ali ne mislim na tu vrstu teme. Mislim na temu gde je dozvoljeno sprdati fanove kad njihov pulen izgubi, gde će na početnoj strani teme stajati upozorenje da ta tema nije za politički korektne i za one sa slabim srcem i gde ćemo do besvesti u bilo koje doba noći i dana moći da vodimo GOAT debate.

                        Mislim da Tenis Pdf-u treba jedna ovakva tema.

                        Comment


                        • Nije losa ideja, ali i tu bi morala da postoji neka granica, inace moze da ode sve dodjavola pa da se rasprava sa te teme prelije na ceo pdf.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Naravno bez pretnji, psovanja itd..
                            Ali da se dozvoljava trolovanje, sprdanje, čaščavanje nadimaka itd..

                            I da ništa nije off topic ukoliko je reč o tenisu i teniserima

                            Comment


                            • Ja sam protiv. Nema trika da se granica postavi, a jedan od primera je slicna tema na kosarkaskom pdfu koja je djubre tesko.
                              Nemoguce je postaviti granice, kada ne mozemo da ih se drzimo ni u normalnoj komunikaciji, i tek ce ovde da bude haos. Uostalom nemamo mi tu svest, niti kulturu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ja sam protiv. Nema.trika da se granica postavi, a jedan od primera je slicna tema na kosarkaskom pdfu koja je djubre tesko.
                                Nemoguce je postaviti granice, kada ne mozemo da ih se drzimo u normalnoj komunikaciji, tek ce ovde da bude haos. Uostalom nemamo mi tu svest niti kulturu.
                                Apsolutno sam protiv. Ne treba nam "Pomracenje" na tenisu i ona tema sto postoji na kosarci je delimicno uzrok za sve ostale provokacije i podprcavanja koja kasnije vode do tezih sukoba.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X