Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo... Ona ne konta da ovo malopre napisano nije analiza njene licnosti.....
    Nemam snage vise, ni volje ni zelje.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • A stvarno dosta vise!

      Izredjali smo se svi, razlaz!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nismo se izvredjali, nego su me izvredjali
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ma sta se toliko cimate oko nebitbih stvari, prvo taj lik je nebitan, a drugo vi kao da su vam Nole i Fed familija.Koliko je Bojana defanzivna za RF toliko su i neki na forumu za Novaka. Cim neko "pljune ili napadne"njihovog igraca odmah im se zgadi i postane antipatican. Uzivajte u tenisu i navijajte za svog ljubimca. Sad vi ulazite u svadju zbog Gimelstoba nekog.

          Comment


          • Decko, ne mesaj se dok odrasli razgovaraju!
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Decko, ne mesaj se dok odrasli razgovaraju!
              Izvini i vazi

              Spoiler

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nismo se izvredjali, nego su me izvredjali
                Hahahah pa stani nekad majku mu . Tri puta Olja vuce kocnicu al sa tobom ne ide

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Izvini i vazi

                  Spoiler
                  Salim se, sve si lepo rekao. Gde bi nam bio kraj da svi tako rezonuju. Eeeee. Vidi se da nisi iz Srbije.

                  Spoiler
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by SnakeEyes View Post
                    Hahahah pa stani nekad majku mu . Tri puta Olja vuce kocnicu al sa tobom ne ide
                    Pa nista, da ja lepo svakom ovde redom kazem da je glup, da je ovakav i onakav, pa kad taj neko poludi, onda da kazem: hahaha pa stani, sto se uzbudjujes.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Salim se, sve si lepo rekao. Gde bi nam bio kraj da svi tako rezonuju. Eeeee. Vidi se da nisi iz Srbije.

                      Spoiler
                      Znam zato sam ti tako i odgovorio. Navikaocsam ja od tebe vec, vidis da slusam.

                      Comment


                      • Ko ti je rekao da si glupa?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Olja, lik se nije pomerao na terenu, stajao i gledao kako seva Conga asove i vinere. Imam utisak da bi ja pokazao vise na terenu nego ovaj balvan. Stvarno sramotno
                          "zalaganje" jednog sportista, bukvalno vredja sve one koje vredno rade svaki dan i ne mogu si priustiti igranje na jednog slema. Zato i kazem one uvedjene kazne su bas top sa strane ITF-a ili ATP-a, svejedno. Tursunov ne igra 5 sezone za redom i dodje odigra 8 slemova, dakle samo slemove, naravno posramoti se, uzme te smrdljive pare i puna kapa za njega, a neki Caruso, Travaglia ce kopati po challengere nocima i danima za da ne uzmu ni polovinu od te pare koje je Tursunov dobijao po slemove.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Nismo se izvredjali, nego su me izvredjali
                            Izredjali, dobro sam napisala, ne vredjali, redjali.

                            Ko te je izvredjao ako ne racunas Dusana koji ne ume drugacije i opomenutog Jokera? Imam problem da razdvojim (nisam ironicna).
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Izredjali, dobro sam napisala, ne vredjali, redjali.

                              Ko te je izvredjao ako ne racunas Dusana koji ne ume drugacije i opomenutog Jokera? Imam problem da razdvojim (nisam ironicna).
                              Znaci to nije dovoljno...ok
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nadjite mi post gde sam joj uputio bilo kakvu uvredu i samobanovacu se na koliko god hocete.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X