Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jadna Bojana - sama protiv svih. A nista nije kriva.
    Ne znam samo zasto se osecas duznom da ista komentarises vezano za Novaka.
    Jedno prosto pitanje za tebe. Za sta je konkretno u ovom slucaju Djokovic po tebi kriv? Posto je ocigledno da ti je kriv za nesto.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ako odgovorim- ne valja, ako ne odgovorim - ne valja, ali bitno je da ja vrtim pricu u krug.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ovaj je priznao krivicu (pa i da uzmemo da se tako izjasnio zbog nekih olaksavajucih okolnosti), to ne moze da bude isto kao i doping i to sam ja pokusala da dokazem.
        Ja samo ulazim u ovo prvo, moram opet da napomenem da on nije priznao krivicu, izjasnio se sa "no contest".
        it is a plea where the defendant neither admits nor disputes a charge, serving as an alternative to a pleading of guilty or not guilty.
        Meni samo to smeta, piši šta hoćeš, pravi kakav god hoćeš argument, samo daj tačne podatke

        Comment


        • Ja mislim da si u svakom trenutku svesna kakve ce reakcije da izazove konstantno pljuvanje Novaka zbog ovoga ili onoga na mestu gde je 90% ljudi koji navijaju za njega. Sigurno jesi. Dakle svesno ulazis u sve to.

          Sto me dalje navodi da pomislim da si ili mazohista ili provokator.

          Prosto je, ako ne zelis da te neko vredja(sto ne podrzavam) onda jednostavno iskuliras(bar na ovom forumu). Ljude neces promeniti.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Ja samo ulazim u ovo prvo, moram opet da napomenem da on nije priznao krivicu, izjasnio se sa "no contest".


            Meni samo to smeta, piši šta hoćeš, pravi kakav god hoćeš argument, samo daj tačne podatke
            Znam, to sam ranije guglala da vidim sta znaci jer nisam pravnik niti me ikad pravo zanimalo, ali ima ovaj deo koji je juce novinar izneo

            He said ‘no contest’, and judge stated to him, Because of that, you will be considered guilty. Do you understand, Mr. Gimelstob? He told her, Yes.
            i ovo

            Journalist: In a court of law, he agreed that he would be adjudicated, was said to be guilty. That is what occurs in California law when you say, No contest.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa da, ali "considered guilty" nije isto što i "guilty", on je prihvatio da ga sud smatra krivim, nije rekao da je kriv

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Za celu pricu je jako bitno da vidimo koji je to novinar.


                I sta si se sad uhvatila za to moje...vrtis pricu u krug? [emoji23]

                Pa vrtis. Znas kako to izgleda?
                Evo ovako.
                Kazes sta mislis nesto protiv Novaka..
                Neko ti odgovori.
                Ti ponovis i dodas jos nesto.
                Neko ti odgovori.
                Ti ponovis ono prvo, drugo i dodas mozda i nesto trece.
                E.dalje ili eskalira ili ponavljas sve ispocetka.

                Rekla si ok, i vise puta, cak i da ne kazes mi znamo sta mislis [emoji38] no ok rekla si ovo je slobodan forum...ali sto vise ponavljas veci bes pravis i vise ti ljudi odgovara.

                Ali ti ne mozes da stanes, Novaka ne podnosis i tu svaka rasprava o njemu staje. Sa tobom. I ti imas uvek tacne i prave informacije. Pa nece biti.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Pa da, ali "considered guilty" nije isto što i "guilty", on je prihvatio da ga sud smatra krivim, nije rekao da je kriv

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                  Ok, ali da on nije kriv, ne bi se tako izjasnjavao, nego bi se borio da dokaze svoju nevinost, po meni, moram da se ogradim.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Pa da, ali "considered guilty" nije isto što i "guilty", on je prihvatio da ga sud smatra krivim, nije rekao da je kriv

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                    To ne razume ni taj novinar, za koga jos ne znamo koji je. Ili se pravi blesav.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Tomicu oduzeta nagrada za nastup u prvo kolo, 45 000 funti, razlog je naravno nezalaganje u mecu. Drago mi je sto su uvele ovakva pravila, nije fer da neki debil kao Tomic zbog rankinga ili zasticenog rankinga udje u glavni zdreb i statira sat, sat i po i uzme 50k eura, a neko kopa celu godinu po challengerima i mozda ne uzme ni toliko. Thumbs up za ovaj poteg.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Uff ludim kad mi neko kaze u raspravi "pa nece biti".
                        Ne vezano za citavu ovu pricu ali kad se s nekim prepirem i neko mi to kaze dodjem na ivicu nervnog sloma.Pucam jednostavno.
                        Uvijek mi kazite to kad se posvadjate samnom i bacili ste me u najtamniju rupu.

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Pa da, ali "considered guilty" nije isto što i "guilty", on je prihvatio da ga sud smatra krivim, nije rekao da je kriv

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Mora to da se nacrta.

                          Inace Bojana nije provokator. Ona jednostavno jedva ceka da naleti na nesto vezano za Djokovica u negativnom kontekstu (bez obzira je li tacno ili ne) i onda to potencira ovde.
                          Zato sto ga ne voli i zeli da ga prikaze kada god moze i gde god moze u losem svetlu.....
                          To je opet njena stvar (njen problem) ali je veoma ocekivano i logicno da ce izazvati lavinu..... Ako ne konta da ce tako nesto da se desi onda je glupa. A ja mislim da nije glupa..... Opet jace je od nje, bez obzira na posledice ona ce gurati svoju pricu.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Eto je jos jedna analiza moje licnosti
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ok, ali da on nije kriv, ne bi se tako izjasnjavao, nego bi se borio da dokaze svoju nevinost, po meni, moram da se ogradim.
                              Pa tu se opet vraćamo na onu, da čak nije čudno ni da se neko ko nije kriv izjasni krivim. A svako od nas može da ima mišljenje na tu temu, ja samo znam da mu ni jedan advokat sigurno ne bi rekao "da mora da se bori da dokaže svoju nevinost, ako je nevin", ukoliko postoji šansa da se bez toga izvuče sa prihvatljvim posledicama

                              Originally posted by miloolja View Post
                              To ne razume ni taj novinar, za koga jos ne znamo koji je. Ili se pravi blesav.
                              Meni to nažalost liči samo na njegovu ograničenost, pogotovo što je Novak pomenuo u intervjuu za SK da se radi o novinaru sa kojim nije imao problema u prošlosti. Ako poslušaš konferenciju, čini se da se taj novinar trudio da mu postavi pitanje, a da ga ne uvredi/napadne, ali je svakako bio prisutan određen ton osude koji je i Novaku zasmetao.

                              Comment


                              • Ima jedna bitna stvar vezana za Gimbelstoba. Novak je Ozmu rekao u izjavi preksinoc da sve govori da je namestaljka, prema coveku koji se najvise borio za prava igraca u poslednjih 10 god, da se mnogima zamerio jer zna da se svasta kuva iza kulisa. Sama ta cinjrnica je dovoljna, pod uslovom da je Novak upoznat sa celim slucajem, i meni doviljno govori da ova hajka smrdi, manje vise mi za JG koliko zbog Novaka, opet neko sranje na GS.
                                Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Tomicu oduzeta nagrada za nastup u prvo kolo, 45 000 funti, razlog je naravno nezalaganje u mecu. Drago mi je sto su uvele ovakva pravila, nije fer da neki debil kao Tomic zbog rankinga ili zasticenog rankinga udje u glavni zdreb i statira sat, sat i po i uzme 50k eura, a neko kopa celu godinu po challengerima i mozda ne uzme ni toliko. Thumbs up za ovaj poteg.
                                To je dobro. Lik je za 57 min izgubio 3 seta, stajao u mestu??
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X