Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Na ovom linku je i Marselinjo koji takodje nema klub?
    Sa njim bi def. bili najmatorija ekipa u EL.

    Comment


    • Nek ide gde hoće, samo ne kod nas.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • 20190704_014506.jpg

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Tema za dobijanje banova je ona druga.
          Za nesto sto je 101% tacno,glupo je prizivati nekom stetu.

          Comment


          • Ne falite se , Dzenkins, Kuzma, Braun dosli...Perper, Beron, Lazic...i ostali svi su opet tu....Svaka cast na ulaganjima...Bogomi ekipa mozda i za F4 ako se se sve poklopi sa plejom koji se ceka.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Ne falite se , Dzenkins, Kuzma, Braun dosli...Perper, Beron, Lazic...i ostali svi su opet tu....Svaka cast na ulaganjima...Bogomi ekipa mozda i za F4 ako se se sve poklopi sa plejom koji se ceka.
              Nas projektovani budzet je za bar 20 posto manji od vaseg iz prosle sezone, pa znamo sta se desilo.
              Imamo skroman EL tim i ne letimo visoko.

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Nas projektovani budzet je za bar 20 posto manji od vaseg iz prosle sezone, pa znamo sta se desilo.
                Imamo skroman EL tim i ne letimo visoko.
                Pa i nije bas, Covke je bio vrijedan prosle godine, sipalo se u Partizan pa je nesto prelilo i nama. Tako da imamo solidan budzet za plate, nismo se mnogo isprsili za ova dva igraca. Lazicu revidiran ugovor, Stratosu skoro isti a samo Beron dobio oko 100k vise. Brown ako osvojimo ABA i top 8 vjerovatno ima debele bonuse, nisam vidio ugovor pa necu napamet. Ovo za budzet znam ako je istinit onaj koje je objavio Eurohoops za Bud prosle godine.

                Comment


                • Sigurno je tako kao sto kazes...ali nisam mislio finansije.

                  Comment


                  • Znaci danas zavrsavamo Dzenkinsa, a sutra pleja?

                    Ko ce biti plej....Siva, Neto, Marselinjo, Tiodor, Jovic? Po svemu opricanom deluje mi se da ovaj prvi ima najvece sanse....

                    Comment


                    • Ako se pogodi PG na kome ce biti opasan pritisak onda zime nema. Valja naci kvalitetnog koji nije zauzet ali Tomicev tim vrijedno radi pa cemo valjda uskoro saznati i to ime. Generalno dobra stvar ostanak kostura ekipe i Fayea( iako nije potreban) i dodali smo misice na beku centru i sad samo PG da je krsten.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Znaci danas zavrsavamo Dzenkinsa, a sutra pleja?

                        Ko ce biti plej....Siva, Neto, Marselinjo, Tiodor, Jovic? Po svemu opricanom deluje mi se da ovaj prvi ima najvece sanse....
                        Ako je vjerovati nekim menadzerskim krugovima, Neto, Marselinjo, Tiodor, Jovic nisu opcija.

                        Comment


                        • Pozdrav svima... Dugo vas čitam i reko da se priključim malo:confused .....Neto neće biti novi plej, zato što je potpisao ugovor sa Filadelfijom.... Tako da potraga se nastavlja....Ja sam preplatne uzeo, mislim da je to najmanje što mozemo uraditi.... Pozdrav svima još jednom

                          Comment


                          • Neto je otpao tj potpisao za neki NBA klub.
                            Preteče me u foto finišu Mali Zeka.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Za nesto sto je 101% tacno,glupo je prizivati nekom stetu.
                              Originally posted by mmajstor View Post
                              Znaci danas zavrsavamo Dzenkinsa, a sutra pleja?

                              Ko ce biti plej....Siva, Neto, Marselinjo, Tiodor, Jovic? Po svemu opricanom deluje mi se da ovaj prvi ima najvece sanse....
                              Neto je nocas po nasem vremenu potpisao za Filu! Tako da otpada! A krece ponovo masovno prizivanje Tea! A ja licno obe ruke dizem za Jovica iz mnogo razloga! A najveci je TIM!

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Ne falite se , Dzenkins, Kuzma, Braun dosli...Perper, Beron, Lazic...i ostali svi su opet tu....Svaka cast na ulaganjima...Bogomi ekipa mozda i za F4 ako se se sve poklopi sa plejom koji se ceka.
                                Odličan prelazni rok, nedostaje plej pa da se na miru ide na godišnji (oni)...ipak pokazna seona (ova koja je prošla) nam govori da ništa nije sigurno(grobari bi rekli osim smrti) i ne garantuje uspeh, a uaspeh bio po meni bio ponovo osvajanje ABA lige (o rosterima rivala ćemo moći malo više za mesec dana) te imati u ovakvom gustom rasporedu od 16 do 18 pobeda što svakako ne garantuje ni u 16 ulazak.
                                Sve i da dovedemo Tea ne bi mogli sa sigurnošću da tvrdimo ulazak u 16 a ne u 8.
                                Ipak, mene jako raduje povratak Đenke svojoj drugoj kući a naravno i Kuza, kojem predstoji mukotrpan posao povratka na staro nakon povrede.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X