Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Na ovo moze i Stefan Pot bez zezanja. Ne treba ti mnogo pameti da vidis kad se Gist rola ka obrucu, da bacis visoku Kuzmicu, da pravovremeno dodas Biliju ili da Browni das na iso.
    Al vec kad se pravi bajka bezze bez princa u njoj.
    Bukvalno ALI, cekamo princa brutalnu ekipu imamo, da se useres. Covece, zamisli petorku Jovic, Bili, Laza, Braun, Kuzma a druga Djenka, Davidovac, Dobri, Faye, Gist...

    Malo smo svi nestrpljivi jer ovo je MOC od ekipe.

    Comment


    • Nemojte Pot sad, pominjemo ozbiljne igrače ovde, kad se pomene Pot boli me srce.

      Comment


      • Ajde Teo sad odbi ponudu[emoji1]

        https://twitter.com/fcb_basketball/s...614358018?s=19

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Jbg Bajern ima 4 puta veci budzet od nas sta da se radi...

          Comment


          • Pobedicemo Bajern i u Minhenu i u Beogradu ;)

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              Pobedicemo Bajern i u Minhenu i u Beogradu ;)
              Nadamo se bar jednoj pobedi prodiv bogatih Bavaraca...

              Comment


              • Vi opet izazivate Losmi-ja, a taman je obecao Lazi da nece o Bajernu na ovoj temi.

                Comment


                • Originally posted by Borca View Post
                  Vi opet izazivate Losmi-ja, a taman je obecao Lazi da nece o Bajernu na ovoj temi.
                  Lik izbaci da Bajern potpisuje nekoga, meni je Jovic odmah pao na pamet. Ako ga potpisu, znaci ponudili su vise, a ponudili su vise jer su bogatiji. To je nasa realnost

                  Comment


                  • Drzite se teme!!!

                    Imate topik evropska kosarka, Bayern Munchen i pomracenje uma, izvan realnog mada vam tu ne bih savetovao
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Na ovo moze i Stefan Pot bez zezanja. Ne treba ti mnogo pameti da vidis kad se Gist rola ka obrucu, da bacis visoku Kuzmicu, da pravovremeno dodas Biliju ili da Browni das na iso.
                      Al vec kad se pravi bajka bezze bez princa u njoj.
                      Mogao si onda ti da ides da igras kad je tako lako , da si igrao basket bilo kad znao bi koliko je tesko i koliko faktora postoji u klasicnom piku a da ne pricam o igri 5 na 5 , neverovatno da pricas tako nesto za najbitniju poziciju u timu.

                      Comment


                      • Igrao, krilo i kad imas 4 koja znaju, stvarno nije tesko igrati. Ali ajde da uzmemo za stvarno nekoga kao Pot, koji u FMP sa klocovima na C/PF ima zavidan br asista, sta mislis koliko bi bio problem eto njemu da baci pas na obruc jednom Gistu iz centralnog pika koji jako voli da igra. Cak i da naletis na ekipu koja to dobro zatvara, ostaje ti suter sam, njemu ce sam biti ili Beron ili Stratos, oba vrlo sposobni za otvoren sut.
                        Tako da iako sala, Pot uopste ne bi bio pogubljen na parketu.
                        Da dodam i da sa visinom moze na obruc ako mu zatvore lob/drop pas.
                        Last edited by Victor BG; 08-07-19, 21:11.

                        Comment


                        • Aj nek ode neko po Telegraf[emoji16]


                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Aj nek ode neko po Telegraf[emoji16]


                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                            Druze nemoj kaciti ovo smece molim te. Koliko nebitnih informacija, kakvi su ovo naslovi jbt dok nadjoh zasto si postavio glava me zaboli.

                            Comment


                            • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Kad pucamo daj da pucamo. Pored Tea i Dilejnija, slobodan je i Ćaćo, daj odma na tviteru come to Red star bro
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X