Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Sad sam procito jel ima neko upuceniji od mene da odgovori kazu da smo TEU ponudili 1milku i 200k za sezonu.
    Da li stvarno mislis da je tom razgovoru ( ako je uopste i bilo) bilo ko od tih burek portala prisustvovao da bi mogli da prenesu tako poverljivu vest?

    Zavrsila im se zadruga i sada im je idealno da oko ove teme razglabaju zarad klikova, sexa i tuce vise nema, daj malo onda narodu hleba i igara.

    Pa koju god cifru da dogovore, posle prve izgubljene utakmice bice napljuvan najstrasnije jer je mozak zvezdasa da ako mu damo xy cifru da to garantuje 34/0 jer Teo seje zlatnu kisu.

    Ako ima mozga, a mislim da ga ima paljba iz ove zemlje i od ovog kluba kako god zna i ume.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      @ Šarac: Ako si mislio na mene zbog komentara o čarter letovima, hvala što misliš da sam uvaženi forumaš, ako sam u zabludi oko toga kome se obraćaš - praštaj.
      @LošmiSKno koliko sam ja čuo Joviću je ponuđeno 500K po sezoni a da on traži više (neka mu je na čast).
      @ From Downtown: Kada bi Jović bio zdrav, tj kada bi imali garanciju da ga neće zaboleti leđa kada nam bude najpotrebniji i najbolja je opcija ali bojim se da to ni Marijana Dr ne može da garantuje, tako da je bolje za klub i tim da tražimo drugog igrača.
      Da, na tebe sam mislio ali nisam hteo da te kvotujem. Svi igraci su zahvalni Filipu sto je u timu sto zbog olaksanog putovanja, a i zbog licne higijene, topla voda iz tuseva im omogucava kvalitetnije kupanje nego u ranijem periodu pre dolaska FC3. Ako vec nista ne zna na parketu barem da ovako kompenzuju njegov boravak u klubu, svi srecni.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Spoiler
        Znam da je trolovanje ali jbg jače je od mene

        U Minhenu dan sporo prolazi a godina nikako (parafraza na knjigu)
        ...na koju knjigu?

        Comment


        • Comment


          • Svi se plasimo za Joviceva ledja, a niko da se zapita zasto mi opet imamo jednog PG + Filip nejaki. Sve je ovo lepo, ali moraju li 3 petice, 3 cetvorke, 7 bekova i niskih krila, a 1 plej, bem mu misa...

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Svi se plasimo za Joviceva ledja, a niko da se zapita zasto mi opet imamo jednog PG + Filip nejaki. Sve je ovo lepo, ali moraju li 3 petice, 3 cetvorke, 7 bekova i niskih krila, a 1 plej, bem mu misa...
              Pa kako jedan plej? Biće prvi plej, FČ drugi, tu su Đenka, Davidovac, Beron. Svi oni mogu da odgovore više nego dobro zadacima pleja, pogotovo Đenka i Davidovac.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                ...na koju knjigu?
                Lauseviceva knjiga... Imas je u pdf-u na netu. Mada nema veze sa basketom

                Comment


                • Poenta je da novac postoji, stoga se ne brinem za pleja. Ja sam snazno protiv Jovica, ali ko mene pita. Timcina ne sme da stuca iz bilo kog razloga bila to i Joviceva blaga prehlada.

                  Comment


                  • Originally posted by Wingwalker View Post
                    ...na koju knjigu?
                    Godina prođe dan nikad (Žarko Laušević)
                    P.S. Nema veze sa košarkom ili sportom uopšte ali me je LošmiSK asocirao na naslov knjige onim "vojnik Bajerna" i !dugo je u Bajernu" (čitavu godinu)
                    Last edited by nebitan; 08-07-19, 18:47.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Mahrezz View Post
                      Pa kako jedan plej? Biće prvi plej, FČ drugi, tu su Đenka, Davidovac, Beron. Svi oni mogu da odgovore više nego dobro zadacima pleja, pogotovo Đenka i Davidovac.
                      Pa sto se onda toliko plasimo da l’ prvi plej moze da iznese sezonu? Ja cenim zato sto ni najveci fanovi FC ne veruju da on moze da odmeni prvog pleja u EL...

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Poenta je da novac postoji, stoga se ne brinem za pleja. Ja sam snazno protiv Jovica, ali ko mene pita. Timcina ne sme da stuca iz bilo kog razloga bila to i Joviceva blaga prehlada.
                        To je naravno dobra stvar, samo se bojim da ne preplate nekog ko nam nije dobar "fit" na ovaj tima ako ne uspeju da se dogovore sa jednim od dvojice Stefana. Verujem da pre svega zele nekoga ko igra u Evropi vec neko vreme (sto je i logicno) ali od dostupnih plejmejkera cini mi se da su nam samo ovi nasi ono sto nam treba.

                        Comment


                        • Treba nam neko ko je kosarkaski inteligentan kao Jovic. Da vrati Kuzmu u zivot, da iskorisyi Oja maksimalno i da otvara suteve za Bilija, Djenku, Dobru itd. Da mu lopte imaju oci za Gista, Brauna. To svi moze Jovic ko od sale. E sad sto nam cena ne lezi to je drugo.

                          Nama najmanje sada treba plej koji je pre svega skorer. Za razliku od Buducnosti ki u timu nemamo neke velike potrosace lopti. Cenim da ce Bili uzimati dosta suteva spolja dole cemo izolaciju na Brauna kad ne ide ovo ostalo su teski sljakeri sto je ogromna pluscina.

                          Zato se jos uvek nadam Jovicu jer je idealan za ovakvu ekipu a iskreno cisto sumnjam da ce doci.

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            To je naravno dobra stvar, samo se bojim da ne preplate nekog ko nam nije dobar "fit" na ovaj tima ako ne uspeju da se dogovore sa jednim od dvojice Stefana. Verujem da pre svega zele nekoga ko igra u Evropi vec neko vreme (sto je i logicno) ali od dostupnih plejmejkera cini mi se da su nam samo ovi nasi ono sto nam treba.
                            Ne bih se slozio. Nije Covic veverica. Nacelno smo se fokusirali, usmerili na odredjena imena koja ispunjavaju nasu ambiciju, nase zelje. Uzgred da resenja su verovatno i najbolja moguca... Ali uvek postoji ali. I Kvinsi Miler je bio bez evropskog iskustva pa je eksplodirao kod nas. Ipak, slazem se da su Teo, Jovic, Markvovic, bedem, brana ka drugim resenjima,
                            Za Tecni, Ekonomicni i Ozbiljni napad TEO posaljite sms na ....

                            Comment


                            • Na ovo moze i Stefan Pot bez zezanja. Ne treba ti mnogo pameti da vidis kad se Gist rola ka obrucu, da bacis visoku Kuzmicu, da pravovremeno dodas Biliju ili da Browni das na iso.
                              Al vec kad se pravi bajka bezze bez princa u njoj.

                              Comment


                              • Jel ima panini album Evrolige, da dodje Teo pa da krenem sa skupljanjem

                                Comment

                                Working...
                                X