Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Lošmi brate još malo će ovi u Bajernu da igraju kao ovi za Partizan - iz ljubavi

    Comment


    • Prosle godine je imao 700k
      Oćeš da kažeš da je Marko Pešić učio od NČ ? Pozdravljam

      Comment


      • Ako dovede Covic Teodosica to bi bio tim najmanje za Top 8 koji ravnopravno moze da se bori za final four a onda ako se prodje ni titula evrolige nije daleko,trebalo bi Riversa da zadrzite,dobar je to igrac,pare nisu problem,car je resio da obraduje narodne mase i udalji Covica iz politike,idu izbori,ne treba mu inteligentan protivnik na tim izborima,bolje da saradjuju.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Oćeš da kažeš da je Marko Pešić učio od NČ ? Pozdravljam
          Pa nemaju bas slicnosti. Pesic ne radi za Stazi, nema pomoc vlade i ne uci na svojim greskama, vec ih resava odmah kao sto je resio selektora i spasio sezonu. On je vec u prvim godinama rada u poslu koja mu je struka osovjio dosta titula i sredio B licencu za sad. Poprilicna je tu razlika. Da je Bayern u Srbiji realni budzet bi bio 1/2 Zvezdinog, to se tako radi.

          Kad sam bio u Areni u Minehnu, to tamo se kupuju dresovi,solje, jedu pice, kobasice, pivo pravo alkoholno..pare im kipe na svakom koraku a oni ipak skromni i rade u okviru budzeta.

          Steta sto DR nece biti tu za 2g, mora ici dalje u karijeri ali BM ce imati jak budzet cim zavrse halu.

          Covic zna kosarke, ali u romingu. Zna ovo domace blato bolje nego bilo ko i to mu je nekako dodje kao prirodno staniste.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Kako vam se Cine Kalnietis i Colom?
            Savrseno bi legli na ovaj roster

            Comment


            • Pesic ne radi za Stazi,
              Stazi valjda više ne postoji ??? A NČ je oduvek sumnjičen da je "Englez" .

              Comment


              • Kolom ima visoku cenu trenutno, kao i Jovic. Kalinetis je u padu forme i sa njim ne bi dobili tu konturu F8 tima. Po meni. Mada bi radio posao, ali karijera mu ide ka dole dosta.

                @sz Ne znam, salim se malo u vezi toga. Samo mi nije jasno sto se vrsi ovakva represija nad navijacima Bayerna na ovoj temi Tako da necemo o tome vise na ovoj temi.Ako hocete da pisemo o tome, ima pomracenje uma i tema Bayern Munchen.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kolom ima visoku cenu trenutno, kao i Jovic. Kalinetis je u padu forme i sa njim ne bi dobili tu konturu F8 tima. Po meni. Mada bi radio posao, ali karijera mu ide ka dole dosta.

                  @sz Ne znam, salim se malo u vezi toga. Samo mi nije jasno sto se vrsi ovakva represija nad navijacima Bayerna na ovoj temi [emoji3] Tako da necemo o tome vise na ovoj temi.Ako hocete da pisemo o tome, ima pomracenje uma i tema Bayern Munchen.
                  Nisi svestan koliko si u pravu sto se tice Bajerna na ovoj temi.
                  Mislio sam ispostovaces nas dogovor ali ti po starom.
                  Dobro je da znam

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Nisi svestan koliko si u pravu sto se tice Bajerna na ovoj temi.
                    Mislio sam ispostovaces nas dogovor ali ti po starom.
                    Dobro je da znam

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                    Skontao i stao. Setio sam se obecanja, pokusavam da ne pisem o tome. Stao!
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Sad sam procito jel ima neko upuceniji od mene da odgovori kazu da smo TEU ponudili 1milku i 200k za sezonu.

                      Comment


                      • Koliko ovom timu treba jedan looklike Markovic, Jovic strasno a jos strasnije je sto je jako tesko naci takvog igraca. Imali ko ko je dostupan finansijski a da vrti pik ko lud i da pegla odbranu a da nije pomenuti dvojac...

                        Comment


                        • Kakvih milion i 200 po sezoni gde idete vi ljudi i prenosite takve gluposti ovde....

                          Comment


                          • @ Šarac: Ako si mislio na mene zbog komentara o čarter letovima, hvala što misliš da sam uvaženi forumaš, ako sam u zabludi oko toga kome se obraćaš - praštaj.
                            @LošmiSKno koliko sam ja čuo Joviću je ponuđeno 500K po sezoni a da on traži više (neka mu je na čast).
                            @ From Downtown: Kada bi Jović bio zdrav, tj kada bi imali garanciju da ga neće zaboleti leđa kada nam bude najpotrebniji i najbolja je opcija ali bojim se da to ni Marijana Dr ne može da garantuje, tako da je bolje za klub i tim da tražimo drugog igrača.
                            Last edited by nebitan; 08-07-19, 17:36.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Prosle godine je imao 700k, i to je mnogo opteretilo budzet, kao i Jovic 750k. Jovic je hteo ovi ugovor isto 1.5m za 2g ali mi smo mu ponudili 1m, on je rekao da nece to da prihvati da ima vise para ako ude u KKCZ.

                              Sto se tice Kponena on je vec u godinama i prihvatio je da mu se prepolovi plata, on je vojnik kluba giljao je tu bas dugo i logicno je da ga obezvrede i daju mu duplo manju platu.

                              Bukera cilja Makabi, tako da ce na petici biti propuh sa velikim Leonom Radosevicem....Za sad se potpisao 3g ugovor sa Kingom 34g i likom iz Vehte za neku prosecnu platu od tipa 200k..


                              @sarac Ne treba nama nista, mi use i u svoje kljuse, krvava kolena i DR. Ipak 23 titule se ne osvajaju svaki dan i bitan je trener. Naravno da zelim da oba kluba udju u F8, videcmeo samo koji model, krvava kolena ili Armani za siromasne..

                              Sto se tice Hobita, svi ste se prodali zarad para i to tudjih, ne znam sta bi bilo da vam licno NC da pare, svi bi ga tetovirali ispod miske. Nepotizam je takav kakav je, secam se da su uvek mrzeli tatine sinove, posebno kad dodjes u firmu i plate ti brdo love, i radis sa tatinim sinom, ti ga obicno ne gotivis...

                              Hobit je nuzno zlo, ispunjava tatine ne ispunjene snove, to je resio,sad ostaje jos samo zvezdan
                              Tebra , Koponen,31 godina , vojnik kluba ,giljao je bas dugo ,a dosao 2018 ,a sada je 2019 ..

                              Kako je godinu dana "bas dugo" ?

                              Comment


                              • Originally posted by blanco View Post
                                Tebra , Koponen,31 godina , vojnik kluba ,giljao je bas dugo ,a dosao 2018 ,a sada je 2019 ..

                                Kako je godinu dana "bas dugo" ?
                                Spoiler
                                Znam da je trolovanje ali jbg jače je od mene

                                U Minhenu dan sporo prolazi a godina nikako (parafraza na knjigu)
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X