Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Blizu je Atina....

      Comment


      • https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...97375891431425

        Pozdrav za LosmiSK sto si mi verovao u done deal.

        Comment


        • Pokusao sam danas da se raspitam o kandidatima za PG, naletio na zid. Znaci nesto se kuva.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Pokusao sam danas da se raspitam o kandidatima za PG, naletio na zid. Znaci nesto se kuva.
            Zavisi gde si se raspitivao

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Pokusao sam danas da se raspitam o kandidatima za PG, naletio na zid. Znaci nesto se kuva.
              Kako to?
              Sta se kuva?
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...97375891431425

                Pozdrav za LosmiSK sto si mi verovao u done deal.


                Dobrodosa Dzejms Giste...Postali smo lob city..auu kako ce prziti masu Kad poludi u prepunoj dvorani

                James fcking Gist
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Dignite ruke kurve i bludnice, jer Čović Nebojša pušten je iz ludnice.

                  Baca bombe, ponovo radi državni bankomat, porez penzije, kradja, druge klubove u srce gadja. Ah bar da priznamo da smo nepošteni, da lakše u ovoj muci prežive ove teške dane.

                  Dobro je da je stigao Gistović da čuva ovog centra Partizana iz Endesa lige kojeg je najavio Tegi
                  Last edited by Cassius Clay; 08-07-19, 00:10.

                  Comment


                  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                    Dignite ruke kurve i bludnice, jer Čović Nebojša pušten je iz ludnice.

                    Baca bombe, ponovo radi državni bankomat, porez penzije, kradja, druge klubove u srce gadja. Ah bar da priznamo da smo nepošteni, da lakše u ovoj muci prežive ove teške dane.

                    Dobro je da je stigao Gistović da čuva ovog centra Partizana iz Endesa lige kojeg je najavio Tegi

                    Taj je odleteo ka St Petersburgu, zaplakao je Tegi da je otisao za parama i El a ne za tradicijom i institucijom. Otisao je u ekipu koja je dobila WC a ne u klub koji je petom seshiru Cipiripi inace runner upa za WC

                    Comment


                    • Znam nego se pravim lud.

                      Kako im se vraća za ono bahaćenje 13 godina, kad su se smejali da su institucija ovo ono. Ovo da sam ja režirao čitajući sportal.rs tih godina njihova podjebavanja, ne bih bolje režirao.

                      Uzeli su Jankovića prošle godine, ponadali se, ali ovo sad...

                      Šta reći. Meni žao nekih grobara ima dobrih momaka, ali 99% njih mi nije žao a pogotovo ne Partizana.

                      Ko se seća kako Kešelj lepi Veselog i Mitrovca a sudija svira faul, i ko se seća Bjelice kako ide u kontru na +10 za Zvezdu a Dule uleće na teren i prekida utakmicu, jebe majku sudijama, neće osetiti potrebu za empatijom.

                      A ja kao veliko zlopamtilo moram priznati da KK Crvena Zvezda radi teror kakav je trebalo da radi FK takodje, marketinški teror i dokazujemo da smo stvarno ozbiljna organizacija.

                      Hvala Kosovo, hvala Vučiću, hvala penzioneri, hvala poreski obveznici, hvala ultra kopu i svim kriminalcima sa tribina na ovome. #obrazkaodjonaliGistjeavion

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10
                        Ovo da je Partizan imao,ovakvu podrsku vlasti,bio bi petostruki uzastopni sampion evrolige,ladno je Covic doveo desetak evroligaskih igraca,crnci,belci,Grci,svega ima,najmanje Srba i jos se ceka plej i centar ako sam u prolazu dobro uhvatio sta prica za novine. Pa kad je takav bal neka dovede Dilejnija za pleja pa da gledamo kako Amerikanci osvajaju evroligu za Covicev klub,deluje mi da se preracunao,Efesu je trebalo 20 godina da sa takvom politikom dodje do final foura.
                        Oni su imali 6 puta vecu podrsku drzave i nisu dovodili pojacanja od 30+ godina nego MVP igrace iz svih liga od 24-25 godina Bogami se tad sipalo sakom i kapom

                        Comment


                        • Naravno da se kuva. Tomić je rekao da hoće sklopljen tim do 15.07. i tako će biti. Jako mi se sviđa kako radimo ove godine, daš krajnji datum do kada će trajati prelazni rok i radiš. A ne ona mučenja mesecima svih prošlih godina, koja obično stvore i dosta "šuma" pa nastane razočarenje kada umesto neke mitske zveri koju smo šatro čekali da je katuju potpiše neko drugi.

                          Comment


                          • Drzite se teme.

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Svake noći u mom snu Teo s' celog' Dobriću!

                              Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Drzite se teme.

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                Da je neko onako nešto napisao na njihovom topicu, kronos bi ga već banovao. Ne dozvoli provokacije.

                                Comment

                                Working...
                                X