Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opraštamo ti ružnu prošlost.

    Moj brat Šarac opet precizne postove piše.

    Delije su vojska jača od svih opozicionih partija. Naravno da će biti kako oni kažu. Mnogi ne kontaju da oni nisu Vučićevi plaćenici nego oni reketiraju Vučića na neki način, on da može razbio bi ih i postavio svoje poltrone.

    Jbg, ne mere
    Last edited by Cassius Clay; 05-07-19, 14:02.

    Comment



    • E ovako izgledaju zvezdaški topici na netu u ovim trenucima....
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • ako je bar jedna smernica u skautingu ovog rostera potpuno jasna to je:
        da protivničkim napadačima sutra bude neophodan ozbiljan stepen znanja i fizikalije da ostave Lazu u bloku,
        podvuku se Braunu i poentiraju preko Kuzme.
        ili da izfintiraju Đenku, prođu iza Fajea i polože pored Gista...leptejebo već si mokar dok samo razmišljaš o ta tri poteza...

        u redu, ima ih 5-6 mačora koji to umeju...samo je pitanje koliko puta?

        u piku forme ovaj tim bi mogao 70% ekipa u EL da ograniči na 10-12 poena bar za jednu četvrtinu u tekmi...kada upale mašinu.
        Last edited by Wingwalker; 05-07-19, 14:44.

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          ako je bar jedna smernica u skautingu ovog rostera potpuno jasna to je:
          da protivničkim napadačima sutra bude neophodan ozbiljan stepen znanja i fizikalije da ostave Lazu u bloku,
          podvuku se Braunu i poentiraju preko Kuzme.
          ili da izfintiraju Đenku, prođu iza Fajea i polože pored Gista...letejebo već si mokar dok samo razmišljaš o tih 5-6 poteza.

          u redu, ima ih nekoliko koji to umeju...samo je pitanje koliko puta?
          Odbrambeno jako potentan tim sa perspektivom Olijevih igara iz najboljih sezona (isključujući Juniora i Odža), spoljni igrači su svi pit bulovi (do duše čekamo pleja), unutra je da se smrzneš koliko kombinacija može da se izvede i to dobrih do odličnih. Nadam se da će Tomić to uspeti da posloži.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Hvala podgorickoj Buducnosti, tj. rukovodstvu Buducnosti, celokupnoj grupi u i oko Buducnosti na ambiciji, narocito im hvala na strasti kojom su pokusali da zavladaju Jadranom. Ovog prelaznog roka ne bi bilo da nije bilo tuce, kradje, prepotentnog podgorickog performansa unazad malo vise od godinu dana. Siguran sam da je ovaj roster koji sklapamo, poruka i odgovor svima na Jadranu da smo zivi, zdravi kosarkaski potentni, da smo prosli atmosferu toplog zeca i uspeli da se izdignemo iz rake koju su nam mnogi kopali.
            Zvezdino je vreme i trebamo apsolutno uzivati u danim, mesecima i takmicarskoj godini koja je pred nama.
            Ovim prelaznim rokom Nebojsa pravi ogromnu razliku izmedju kosarkaske prestonice u odnosu na razne kosarkaske provincije na ovim nasim prostorima. Mozda je ep zidanje Skadra, ali je zidanje ovog tima Zvezde, ciglu po ciglu uci u Nebojsin kosarkaski ciklus. Rime mogu da pocnu da se pisu.

            Comment


            • Koga ocekujete na pleju? Ja nesto mislim Stefan Markovic, ako je jos u igri. Ne pratim pomno.

              Vidim da su navijacima drugih klubova ... hajmo reci, ne znaju gde ce. Kazu matori smo raspascemo se, a ni sami ne veruju u to.

              Kazu budzet najveci, pa ove sezone ce svakako biti - zasto to uopste kriti.

              To su neke komunisticke fore da budemo svi jednaki u siromastvu. To sam govorio i kad su pominjali budzet KK Buducnost, kakve veze ima sto je bio najveci?

              Ne igra budzet nego igraci.

              Nemoj Suptil covece. Malo empatije nije na odmet.

              Meni je bitno da bankomat radi. Drzavni naravno.
              Last edited by Cassius Clay; 05-07-19, 14:41.

              Comment


              • Zero_privilegi
                Videcu tebe sta ces da napises ako Teo dodje ;)

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Hvala podgorickoj Buducnosti, tj. rukovodstvu Buducnosti, celokupnoj grupi u i oko Buducnosti na ambiciji, narocito im hvala na strasti kojom su pokusali da zavladaju Jadranom. Ovog prelaznog roka ne bi bilo da nije bilo tuce, kradje, prepotentnog podgorickog performansa unazad malo vise od godinu dana. Siguran sam da je ovaj roster koji sklapamo, poruka i odgovor svima na Jadranu da smo zivi, zdravi kosarkaski potentni, da smo prosli atmosferu toplog zeca i uspeli da se izdignemo iz rake koju su nam mnogi kopali.
                  Zvezdino je vreme i trebamo apsolutno uzivati u danim, mesecima i takmicarskoj godini koja je pred nama.
                  Ovim prelaznim rokom Nebojsa pravi ogromnu razliku izmedju kosarkaske prestonice u odnosu na razne kosarkaske provincije na ovim nasim prostorima. Mozda je ep zidanje Skadra, ali je zidanje ovog tima Zvezde, ciglu po ciglu uci u Nebojsin kosarkaski ciklus. Rime mogu da pocnu da se pisu.
                  Alal vera na postu. Evo čeka se ta najavljena cigla za danas.

                  Comment


                  • Originally posted by Alex Pato View Post
                    Alal vera na postu. Evo čeka se ta najavljena cigla za danas.
                    Cigla za danas je Gist.

                    Comment


                    • Ja čekam Malkolma Dilejnija.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Koliko vidim po rasporedu sezonskih karata u areni, njima ce se ocigledno staviti ona tribina iza klupa jer tamo ne moze da se kupi nijedna sezonska.
                        Mesta u Areni se određuju na osnovu mesta u Pioniru .Vip , plava i bela su na jugu , zato nema sezonaca iza klupe (sever 200 centralni deo) .Da li će se to prodavati , pošto su to najbolja mesta , ili će biti za "najvernije" ...to ne znam .Grba je tvrdio da ni u jednoj varijanti nema sklanjanja stolica ...ni za nas ni za kkp .

                        Pisao sam već da svi sa tribina dobijaju svoje mesto u Areni (red , sedište ) .Verovatno to važi i za parter .Sad je interesovanje veće pa da ponovim . Naravno , skoro da nema nedomice oko rostera tako da nema opravdanja da se ne kupi sezonska .Oni koji mogu finansijski i koji nisu daleko od Beograda

                        Ovo je Džordijeva izjava a inače se pisalo dosta o ovome .

                        Bertomeu also said: “We don’t intend to create a closed tournament. We want every team able to play and win. We want to create a European pyramid system with promotions and relegations between EuroLeague and EuroCup. without fixed licenses.

                        Comment


                        • Ako produzimo Riversa, stvarno smo mentoli, jbg.

                          Comment


                          • Ako produzimo Riversa, Sarac salji belu lozu a ja tebi pare oma Ajmo Kelvin Creswell
                            Last edited by LosmiSK; 05-07-19, 16:07.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Losmi mora za sve da udara kontru

                              Comment


                              • K.C je apsolutni visak u ovom timu. Nema sanse da ga produzimo

                                Comment

                                Working...
                                X