Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Znas kako kazu ovi sto se peru od gresaka, prelazni rok je ziva stvar...

    Videcemo sta ce biti,jasno da prvi plej mora biti alfa i omega, lider..Sad cemo videti ko ce biti.
    Naravno da je ziva stvar, mozda nije za Borac iz Cacka ili Tamis ali za El jeste .

    De Coloa vezuju za Real i Valensiju da bi jutros osvanula vest da je skoro zavrsen prelazak u Fenerbahce. Ko je sada tu kriv, igrac, ovi klubovi sto ga nisu uhvatili, Cska sto ga pustio?

    Svima je jasno da play mora da legne na ovu ekipu, da li bi Teo legao na ovu ekipu ili neko drugi za manje para?

    Teo ima svoju cenu i makar ne pomerio se iz kafica Marka Pantelica do pocetka EL uzece opet visemilionsku cifru i zabole ga bas da se dokazuje preko SP radi dalje prodaje. On ce odigrati to prvenstvo kao i svako koje je odigrao za Srbiju a ne da bi se prodao ili sto ti kazes da bi digao svoju cenu jer mu je navodno pala.

    U tvom upisu sugerises verovatno da mu je toliko pala da je i nama sada dostupan posto plivamo u istim. gtrovski style at the best.
    Last edited by Šarac; 04-07-19, 15:12.

    Comment


    • I Jović bi bio super!

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Cek cek, cuo si pricu da mi njemu nudimo 1.5 za dve godine, a videli smo javno da mu Makabi nudi toliko za godinu dana?

        Nadam se da je izvor isti onaj koji je rekao da se Covicu svidja onaj iz Utah i da ce doci?
        Pa prica se tako, kao sto se pricalo da Jovicu nudimo 1M za dve godine. To se cak i ovde pisalo.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Naravno da je ziva stvar, mozda nije za Borac iz Cacka ili Tamis ali za El jeste .

          De Coloa vezuju za Real i Valensiju da bi jutros osvanula vest da je skoro zavrsen prelazak u Fenerbahce. Ko je sada tu kriv, igrac, ovi klubovi sto ga nisu uhvatili, Cska sto ga pustio?

          Svima je jasno da play mora da legne na ovu ekipu, da li bi Teo legao na ovu ekipu ili neko drugi za manje para?

          Teo ima svoju cenu i makar ne pomerio se iz kafica Marka Pantelica do pocetka EL uzece opet visemilionsku cifru i zabole ga bas da se dokazuje preko SP radi dalje prodaje. On ce odigrati to prvenstvo kao i svako koje je odigrao za Srbiju a ne da bi se prodao ili sto ti kazes da bi digao svoju cenu jer mu je navodno pala.

          U tvom upisu sugerises verovatno da mu je toliko pala da je i nama sada dostupan posto plivamo u istim. gtrovski style at the best.
          Nanda ne moze uzeti Real posto imaju vise nego dovoljno bekova i njima je roster zavrsen. Valensija je ipak klub manjeg renomea i ako je gazda miljiarder, nece da trosi previse.

          Fener ima najvise prostora tu odlaskom Gudurica, jos su napravili upgrade. Ovde se ide suvom logikom.

          Ma Teo ce doci samo ako on zeli, ako se smori i kaze u jednom momentu idem kuci i to je to od karijere, jos Zvezda. Ne mislim da cemo ga placati kao Makabi, ali za 1.5m za 2 se mozemo otvoriti max. To bise vratilo, popunio bi halu do vrha a bio u TOP8 itd...

          Teo je u padu, ne znam kako razmislja, ali da se zbuca po Izraelu, Oliju..ne znam..sumnjivo mi sve to,a jos manje da ide kod selektora u Virtus..Ima max jos dve godine kosarke..ne znam, devojka mu je iz BG-a imaju dete..znas vec pricu..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Nanda ne moze uzeti Real posto imaju vise nego dovoljno bekova i njima je roster zavrsen. Valensija je ipak klub manjeg renomea i ako je gazda miljiarder, nece da trosi previse.

            Fener ima najvise prostora tu odlaskom Gudurica, jos su napravili upgrade. Ovde se ide suvom logikom.

            Ma Teo ce doci samo ako on zeli, ako se smori i kaze u jednom momentu idem kuci i to je to od karijere, jos Zvezda. Ne mislim da cemo ga placati kao Makabi, ali za 1.5m za 2 se mozemo otvoriti max. To bise vratilo, popunio bi halu do vrha a bio u TOP8 itd...

            Teo je u padu, ne znam kako razmislja, ali da se zbuca po Izraelu, Oliju..ne znam..sumnjivo mi sve to,a jos manje da ide kod selektora u Virtus..Ima max jos dve godine kosarke..ne znam, devojka mu je iz BG-a imaju dete..znas vec pricu..
            Sve se slazem sto si napisao, a ujedno da odgovorim i @ Stormu, jeste ponudjeno Jovicu ta cifra, i ima logike da se poveca i Teodosicu na tu cifru koja se spominje.
            Ono sto niko od nas ne zna ili nema pravo da donosi odluke u ime Teodosica je da ono sto je nas logicno i zdrav rezon je mozda totalno suprotno od onoga kako on razmislja.

            On je covek koji ne zeli paznju, ne zeli da bude u medijima, pa sam je izjavio da seta Moskvom pa i La i da ga niko ne pita ni za cigaru a ne da se slikaju sa njim.

            Ja mogu da zamislim samo njegov odlazak u neki od ovih shoping centara po Beogradu, pa on ne moze da korakne ni 50 metara a da vec nije se slikao 100 puta.

            Sedi po ceo dan kod Marka u kaficu jer tamo retko ko svraca, nece paznju, i stvarno ne vidim da je u fazonu evo hocu da odigram to sto navijaci KKCZ zele od mene.

            Njegov potpis bi sigurno digao sezonske na 5.000, dresovi, euforija, ludilo, i stvorilo bi vec onu cuvenu atmosferu ili f4 ili nista. Pa onda uzmes i pogledas ko su ti timovi od kojih trebas da budes bolji pa ako imas malo mozga kazes ajde da se malo spustimo na zemlju.

            Comment


            • https://twitter.com/BillySuKoraci/st...59553490595842


              Mali podsetnik kako su se nekada druzili.

              Comment


              • https://www.instagram.com/p/3rgAe6y0dF/ ovde sam bio najsrecniji, najjaca stvar nasih ikada

                Odem svremena na vreme da pogledam
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ja sad cuh smejacete mi se da su blizu Stimara i Markovic.

                  Comment


                  • Cim je utihnulo za Jovica to je prilika za Pefija.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Sve se slazem sto si napisao, a ujedno da odgovorim i @ Stormu, jeste ponudjeno Jovicu ta cifra, i ima logike da se poveca i Teodosicu na tu cifru koja se spominje.
                      Ono sto niko od nas ne zna ili nema pravo da donosi odluke u ime Teodosica je da ono sto je nas logicno i zdrav rezon je mozda totalno suprotno od onoga kako on razmislja.

                      On je covek koji ne zeli paznju, ne zeli da bude u medijima, pa sam je izjavio da seta Moskvom pa i La i da ga niko ne pita ni za cigaru a ne da se slikaju sa njim.

                      Ja mogu da zamislim samo njegov odlazak u neki od ovih shoping centara po Beogradu, pa on ne moze da korakne ni 50 metara a da vec nije se slikao 100 puta.

                      Sedi po ceo dan kod Marka u kaficu jer tamo retko ko svraca, nece paznju, i stvarno ne vidim da je u fazonu evo hocu da odigram to sto navijaci KKCZ zele od mene.

                      Njegov potpis bi sigurno digao sezonske na 5.000, dresovi, euforija, ludilo, i stvorilo bi vec onu cuvenu atmosferu ili f4 ili nista. Pa onda uzmes i pogledas ko su ti timovi od kojih trebas da budes bolji pa ako imas malo mozga kazes ajde da se malo spustimo na zemlju.
                      Upravo se parkirao na Slaviji. Markov kafic je tu u blizini pa cu navratiti da vidim jel Teo tu da ga pitam ima li istine oko dolaska.

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ma ono možda Jelisaveta lupila šakom o astal i rekla neću ja da budem s tobom bliska ako odeš na bliski, Beograd je Evropa, noćni ćivot na Balkanu bio je ko sred Pariza!!! I on jadan kud će šta će, odluči da ode na fuka te on zamoli Čovaru da ga primi.
                        E tu se ovaj matori uskopistio jer mu junior neće onda igrati, pa zatego uslove te mora da plaća treninge, te da igra maksimum 7' 30'', te da mora da prepusti mesto prvog pleja Junioru i tako. Preznojio se Jelisavetin pa sve šara nogom po tepihu i šmrca...šta će biti ne zna se ali će se saznati.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • https://www.instagram.com/p/Bzf9GKxllCN/

                          Ako je i bilo sumnje oko ovog potpisa.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Cim je utihnulo za Jovica to je prilika za Pefija.
                            A u komentaru Pefi odgovara sa "Call me".

                            Jednom prosecnom Ciganu sasvim dovoljno da se izlozi

                            Comment


                            • Brat Đenka, najveći burazer
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Djenka domaći igrač. . .bukvalno!

                                Comment

                                Working...
                                X