Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ma sve da je i bio mamac, ti foliras svog igraca da bi mu spustio cenu..I jos saljes direktora za forume, FB, Twitere da prica kako je on bio mamac i kako su oni po svemu vidjenom zahebali Kuzmica i spustili cenu....

    Braca Grim ovima da pozavide...
    To Marko Pesic sigurno ne radi. On je zavrsio sportski menadjment pa sve radi by-the-book

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ako smo i pregovarali ocigledno sada vise nema potrebe.
      Pregovara se nevezano za Kuzmica, tako su objavili na RSB danas....

      Comment


      • Originally posted by Stef View Post
        Pregovara se nevezano za Kuzmica, tako su objavili na RSB danas....
        Pa Sarac ti je sa RSB..i tamo je moderator i ima ime po USA gradu valjda..ko ce ga znat..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          To Marko Pesic sigurno ne radi. On je zavrsio sportski menadjment pa sve radi by-the-book
          Tacno. Potez Radonja za Saleta je bio po knjigama. Nije lepo sto me namestas iz dana u dan.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pa Sarac ti je sa RSB..i tamo je moderator i ima ime po USA gradu valjda..ko ce ga znat..

            Vidis koliko u svakoj tvojoj recenici vezano za mene iznosis neistine,kao sto si tvrdio da sam clan skupstine, ljudi te demantuju, evo opet pises da sam moderator , a nisam, plus nisam nikakav direktor ni za medije, ni forume ni fb, tako da bavi se malo problemimam u MiNKEnu a pusti nas klub da radi kako zna i ume u ovom prelaznom roku.

            Koliko vidim samo si ti nesto nezadovoljan, ali ja te potpunosti razumem, nas trener radi, dok trener tvog kluba sedi svako jutro na Vracaru i pije kafe.

            Opusti se, Asvel, ALba, bice prikucani za dno, niste ni vi najgori.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Tacno. Potez Radonja za Saleta je bio po knjigama. Nije lepo sto me namestas iz dana u dan.
              Eno tog maestralnog poteza u knjizi 'kako da nametnete nepostojeci autoritet nekome kome ste u mladosti bili vodonosa'

              Comment


              • Kada da se pleju nadamo pa da se odjavim sa foruma na neki period

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Cuj Gist bio mamac xD pa oni su sad kao prevarili Kuzmica svog novog igraca i velikog Deliju i naravno potpisao je za 200k + nagrada ako bude u top8...Svasta se ovde pise.
                  Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ma sve da je i bio mamac, ti foliras svog igraca da bi mu spustio cenu..I jos saljes direktora za forume, FB, Twitere da prica kako je on bio mamac i kako su oni po svemu vidjenom zahebali Kuzmica i spustili cenu....

                  Braca Grim ovima da pozavide...
                  Originally posted by Šarac View Post
                  Vidis koliko u svakoj tvojoj recenici vezano za mene iznosis neistine,kao sto si tvrdio da sam clan skupstine, ljudi te demantuju, evo opet pises da sam moderator , a nisam, plus nisam nikakav direktor ni za medije, ni forume ni fb, tako da bavi se malo problemimam u MiNKEnu a pusti nas klub da radi kako zna i ume u ovom prelaznom roku.

                  Koliko vidim samo si ti nesto nezadovoljan, ali ja te potpunosti razumem, nas trener radi, dok trener tvog kluba sedi svako jutro na Vracaru i pije kafe.

                  Opusti se, Asvel, ALba, bice prikucani za dno, niste ni vi najgori.
                  Sarac, sto se nervoziras, svi smo mi na istoj strani! Samo su misljenja razlicita, takvi su postulati demokratske zemlje! A i meni se ucinilo da si moderator sa RSBa, ako kazes da nisi verujem ti! Drugo, stvarno su sa tog foruma najavili danas dva renomirana EL centra i TRILING pojacanja u narednom periodu! Pozdrav! ;-)

                  Comment


                  • Pa sef si im tamo. Moze i opklada da cemo Dejo i ja natenane uz ksfu na Vracaru biti ispred vas u EL sa ovim timom koji je blago receno skup za nas. Imas jednostavnu opkladu gde si favorit, plus i veci budzet. Ja i dalje verujem krvavim kolenima.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Eno tog maestralnog poteza u knjizi 'kako da nametnete nepostojeci autoritet nekome kome ste u mladosti bili vodonosa'
                      A tzv selektora je gospodin Radonjic skolovao po knjigama! Hard difens end trazisn ofens! Pa udri po njemu i u Atini i po BGu! :-) a moras priznati da je genijalna Saolinova selekcija bila sa Kuzom i Raduljicom na C i Sasa RASTROJENI Pavlovic na poziciji IZGUBLJENOG U SVEMIRU! :-) Nigde nije play off docekao, mora da je zato sto je van vremenski trener, niko ga ne razume!

                      Comment


                      • Originally posted by NaviSK View Post
                        Sarac, sto se nervoziras, svi smo mi na istoj strani! Samo su misljenja razlicita, takvi su postulati demokratske zemlje! A i meni se ucinilo da si moderator sa RSBa, ako kazes da nisi verujem ti! Drugo, stvarno su sa tog foruma najavili danas dva renomirana EL centra i TRILING pojacanja u narednom periodu! Pozdrav! ;-)
                        Sa tog foruma su najavili mnogo igraca koji na kraju se nisu obistinila. Nisam moderator , a to se lako da proveriti.
                        Nov si ovde i ne poznajes istorijat " sukoba" izmedju mene i LosmiSK, Mi smo drugovi svakako samo nam se misljenja razlikuju jer ipak navijamo za razlicite klubove.
                        Ja za prebogatu KKCZ a on za siromasni FC BAYERN.

                        Comment


                        • Originally posted by NaviSK View Post
                          A tzv selektora je gospodin Radonjic skolovao po knjigama! Hard difens end trazisn ofens! Pa udri po njemu i u Atini i po BGu! :-) a moras priznati da je genijalna Saolinova selekcija bila sa Kuzom i Raduljicom na C i Sasa RASTROJENI Pavlovic na poziciji IZGUBLJENOG U SVEMIRU! :-) Nigde nije play off docekao, mora da je zato sto je van vremenski trener, niko ga ne razume!
                          Tema za dobijanje banova je ona druga.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ja i dalje verujem krvavim kolenima.
                            A ta krvava kolena su od igre kamene face?

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa sef si im tamo. Moze i opklada da cemo Dejo i ja natenane uz ksfu na Vracaru biti ispred vas u EL sa ovim timom koji je blago receno skup za nas. Imas jednostavnu opkladu gde si favorit, plus i veci budzet. Ja i dalje verujem krvavim kolenima.
                              Znaas da je zabranjeno ovde se kladiti ali svakako prihavatam,
                              KK CZ i dalje je u okviru svog planiranog budzeta za ovu sezonu bez obzira sto je po tvojoj matematici 5 miliona > 20 miliona.

                              Mi smo uspeli da produzemo ugovor kapitenu za 2 puta manje para nego sto je imao, da produzimo dva penzionera koji realno tesko da bi ih iko zvao da igraju EL, potpisali smo povratnika u tim koji dve godine nema takmicarsku utakmicu,to sto dolazi iz slavnog kluba ne znaci da mu je i cena kraljevska, igraca koji isto tako dve godine nema sekunde u EL, jedini pravi potpis gde smo povecali ugovor je Beronu,
                              Djenku jos cekamo isto ne za pare koje je dobijao tamo,jer kao sto sam napisao juce, emocije ispred para, plus porodicu ce ovde da zasnuje.

                              Ako sam nekog igraca propustio izvinjavam se , ali je cinjenica da smo zadrzali tim od prosle sezone i dodali samo dva igraca, a tvoji upisi su bili da pravimo harlemovce. Koliko se secam tako ih nisi nazivao prosle sezone, tesko da zbog Browna i Kuzmica smo sada odjednom postali harlemovci.

                              Laku noc,
                              kasno je.
                              za veceras je dovoljan potpis Kuzmica bez obzira sta Rsb pise.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post

                                Neto ne zna ni gde je Beograd.
                                Zna.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X