Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    O tome neka razmilslja Kuzmic i njegova supruga, a ne mi ovde.
    Ma covek ima ponudu od Baskonije. Necemo ga cekati sigurno ako ne odluci za dan, dva

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      O tome neka razmilslja Kuzmic i njegova supruga, a ne mi ovde.
      Nemamo srece sa tim zenama igraca, cudo jedno.

      Comment


      • interesantno da niko nije prokomentarisao trenutno stanje Kuzmića...formu...trenira li?
        ili će Nebojša da mu da ponudu: ,,ključ u ruke'' struja i voda izvedena do 50 metara.
        Last edited by Wingwalker; 03-07-19, 14:24.

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          interesantno da niko nije prokomentarisao trenutno stanje Kuzmića...formu...trenira li?
          ili će Nebojša da mu da ponudu: ,,ključ u ruke'' struja i voda izvedena do 50 metara.
          Sa jedne strane Zemara Charles a sa druge zena i polja mandarina, sunce i bez pritiska...
          Nije mi tipicno za nekoga iz Doboja da je papucar

          Comment


          • Varaju se manageri koji misle da kod nas sada lova izlazi i iz stekera i da prvobitne dogovore sada malo dizu u $$$ verovatno od toplote im se prosirio novcanik.
            NC nije pristajao na ovakve igrice ni kada je bio slabiji i ranjiviji nego sto je sada, tako da ovo sa Gistom je samo poruka Kuzmicu ako ne zelis po onome sto smo se dogovorili ima ko hoce a ti tvoju cifru zaradi tamo gde mislis da mozes.

            Svi koji salju u pp poruke, ne mogu odgovoriti jer je pun, a mrzi me da brisem memoriju da bi oslobiodio prostor tako dzabe saljete.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Sa jedne strane Zemara Charles a sa druge zena i polja mandarina, sunce i bez pritiska...
              Nije mi tipicno za nekoga iz Doboja da je papucar
              Beograd nije Madrid, Barselona ali za Vitoriju je metropola. Sta se tripuje gospodja Kuzmic...

              Comment


              • Moze neko nesto blize o ovom Netu

                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Pa izgleda se vra i Covic da moze da spusta cene kako hoce zbog nekih povreda. Prosla su ta vremena. Menageri se ne varaju nista, sve je jasno kad se neko otvori u Junu, sta se onda desava.

                  Sto se mene tice Kuz i ne mora doci, kad vec pravimo Harlem Globtroterse, daj onda tog Meklina, Gista ili neku takvu zajebanciju, da budemo nesto siromasniji Milano 2.0

                  Sad ce neko dozvoliti da ga Cova jbe, pa nisu oni veverice. Mada do sada prelazni odlicno odradjen, sprceno je dosta, a fali jos minimum 2-3 igraca... Djekna je zavrsen, sad cmeo videti za centra i ostalu megalomaniju na pleju
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Moze neko nesto blize o ovom Netu

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                    Dobar igrac, radi sve sto se trazi za jednog pleja. Dobro organizuje napad, solidan sut, dobra asistencija. Odbranu zna da igra, pametan igrac. Mada kad bi ga stavio u neki krug igraca, to bi bio Huertas,Mekel, tako neki q..

                    Ima tj moze da pici tranziciju ali stabilan je sa loptom, ima dobar look da podeli pass, sut moze da popravi,ali onako je..nit smrdi nit mirise..odbrana dobra, ali nije bas nesto visok, ali zna da odigra korektno..jbm li ga nisam ga ni gledao sem u Brazilu i to u Mursiji..verovatno se popravio..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Moze neko nesto blize o ovom Netu

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                      Nemam mnogo vremena da pišem sada, ali evo ukratko. Osim toga što je malo undersized, savršen je fit na roster koji imamo. Igra agresivnu i pametnu odbranu, u napadu ima dobar prodor i lepo se snalazi u završavanju u reketu, šut sasvim solidan, pogotovo iz spot up pozicija (kroz nba karijeru 37% za 3). Jako lepo vrti pik i ume da razigra svih 5 igrača iz pika, ne gleda samo centra već i ostala rešenja što na strani lopte, što na strani pomoći.

                      Ako bih ga poredio sa nekim plejmejkerom koji igra u evropi, verovatno je Kampaco najbolji primer, malo manje zuji po terenu od Kampaca samo.

                      Ako bismo uspeli da ga dovedemo, bilo bi jako jako dobro, ali ne znam koliko je realno s obzirom na to da je imao sasvim solidne partije i na NBA nivou.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Dobar igrac, radi sve sto se trazi za jednog pleja. Dobro organizuje napad, solidan sut, dobra asistencija. Odbranu zna da igra, pametan igrac. Mada kad bi ga stavio u neki krug igraca, to bi bio Huertas,Mekel, tako neki q..

                        Ima tj moze da pici tranziciju ali stabilan je sa loptom, ima dobar look da podeli pass, sut moze da popravi,ali onako je..nit smrdi nit mirise..odbrana dobra, ali nije bas nesto visok, ali zna da odigra korektno..jbm li ga nisam ga ni gledao sem u Brazilu i to u Mursiji..verovatno se popravio..
                        Manje više sve stoji što si napisao, osim što je za ove 4 sezone u nba ozbiljno podigao svoju igru u odnosu na period u Mursiji ili San Sebastijanu. Stvarno all around igrač koji nam treba, ja bih voleo da je 7-8cm viši, ali u tom slučaju ne bismo mogli da razmišljamo o njemu

                        Comment


                        • Sto se mene tice, da dosje Djenka, pa da skinem slem. Petica i kec mogu da dodju pred pocetak priprema, taman da se udje u jos jedan spic za sezonske.

                          Comment


                          • Originally posted by dradin View Post
                            Manje više sve stoji što si napisao, osim što je za ove 4 sezone u nba ozbiljno podigao svoju igru u odnosu na period u Mursiji ili San Sebastijanu. Stvarno all around igrač koji nam treba, ja bih voleo da je 7-8cm viši, ali u tom slučaju ne bismo mogli da razmišljamo o njemu
                            Znam da sam se zacudio tada sto je otisao u NBA, sta vise, zacudio sam se i kad je dosao u Mursiju. Mlad igrac bio tada, ali dobio dosta prostora... Imala je Mursija tad neke slicne plejeve, mrzi me da sad gledma i to na netu..

                            Ma za nas je on avion, samo sumnjam da ce taj jeftino prodati kozu,a verujem da bi pre hteo u Spaniju...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Djenka i Kuz i jedan vrhunski plej ...a KC Rivers sto se mene tice moze da potrazi drugu sredinu ...ja bi sa tim rosterom bio prezadovoljan

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Djenka i Kuz i jedan vrhunski plej ...a KC Rivers sto se mene tice moze da potrazi drugu sredinu ...ja bi sa tim rosterom bio prezadovoljan
                                Samo strpljivo i prati danas vesti

                                Comment

                                Working...
                                X