Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Salu na stranu, ovo bi bilo kad da na tortu stavis govno.
    Filip pasuje na ovaj roster....

    ....kao majonez na tulumbe.

    Comment


    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
      Nije sutra kraj roka. Možda pored cigli bude i neki crep za krov, kad se temelj dozida pojačanim ciglama.

      Inače najlepši za gledanje su igrači kao Stratos, realno.
      Haha ma znam, nego mi interesantna ta zagonetka pa pokusavam da provalim

      Comment


      • Sto se Kuzmica tice i Gista, mislim da je ako je opcija Gist on je resenje na godinu dana. Sa druge strane mislim da je Kuz visegodisnja opcija. Birao bih Kuza u toj situaciji. Ne znam u kakvom je stanju Kuz tj. u kakvom ce biti oktobra, ali svakako ocekujem da Odzo bude bas dobar. Odzo ce biti takticko iznenadjenje na pocetku Evrolige. Drugi centar ispod radara... Dobra se prasina digla juce, hajp postoji, ali dugo cemo cekati da se prevazidje onaj zemljotres koji je nastao kada je Vilijams potpisao za nas.
        Jako je vazan povratak Djenke, ako nista drugo vracamo se kultu koji se zove ekipa. Nismo nazalost pre dve godine imali ekipu. Ocigledno od oktobra cemo je imati, i to kakvu. Imacemo 13 igraca, jedan ce biti uvek visak. Zivo me interesuje da li ce Dobric vs Deda biti tu od oktobra. Dobric je sazreo, Deda pokazuje petlju i stav.

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          Filip pasuje na ovaj roster....

          ....kao majonez na tulumbe.
          Ma ako je cena ovakvog rostera Filip neka je. Ne odobravam, logicno ali ako dodje dobar prvi plej a on bude tu kao ukras nemam problem s tim.

          Comment


          • 3 cigle su stavljene cisto zbog estetike, kao sto su posle stavljene i 3 grcke zastave, nema to veze sa sledecim potpisima...
            Oko 1200 sezonskih je prodato do sada....

            Comment


            • Kako serete po Filipu kao da je najgori. Bolji je bekap plej od mnogih koje bi doveli. Dečko odigrao super neke važne utakmice, imao i dosta asistencija, igrao srcem.

              Nepotizam, nepotizam, nepotizam, pa u celom svetu je nepotizam, korupcija, svašta nešto.

              Ne smeta nam što brat od predsednika jebe majku svima, ali ćemo Filipa da hejtujemo midžet ovo ono. Baš glupo

              Comment


              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                Kako serete po Filipu kao da je najgori. Bolji je bekap plej od mnogih koje bi doveli. Dečko odigrao super neke važne utakmice, imao i dosta asistencija, igrao srcem.

                Nepotizam, nepotizam, nepotizam, pa u celom svetu je nepotizam, korupcija, svašta nešto.

                Ne smeta nam što brat od predsednika jebe majku svima, ali ćemo Filipa da hejtujemo midžet ovo ono. Baš glupo
                Jesi li ti pogledao Filipove brojke u EK? Protiv abaligaske buranije je odigrao solidno, niko ne spori.

                Comment


                • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                  Kako serete po Filipu kao da je najgori. Bolji je bekap plej od mnogih koje bi doveli. Dečko odigrao super neke važne utakmice, imao i dosta asistencija, igrao srcem.

                  Nepotizam, nepotizam, nepotizam, pa u celom svetu je nepotizam, korupcija, svašta nešto.

                  Ne smeta nam što brat od predsednika jebe majku svima, ali ćemo Filipa da hejtujemo midžet ovo ono. Baš glupo
                  Smeta i brat. Idu neki i protiv toga. Samo ti neki ne lizu na drugu stranu nepotizam, da bi na ovoj drugoj strani pricali neke bajke, nekog dete koji ne zna gde bije.

                  Filip je najklasicniji primer nepotizme,ne sada, vec kroz ceo zivot. To je tako, ima 31g moze da pokaze vise od neki mladjih igraca, ali tako moze bilo koji iskusni igrac.

                  Daj ovde bilo kome pleju to sto je on imao kroz celu karijeru, mogao bi samo znato bolje da prikaze. Samo to u tvojoj glavi ne moze da udje, posto si kranje bezobrazan- i to samo da bi udarao kontru.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                    Ne smeta nam što brat od predsednika jebe majku svima, ali ćemo Filipa da hejtujemo midžet ovo ono. Baš glupo
                    Nije glupo.
                    Glupo je to što Vam ne smeta što brat od predsednika jebe majku svima.
                    Meni smeta jako.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Hipoteticki, da imate moc da birate, Gist vs Kuzmic, koga biste izabrali. Dakle roster znate, i sad, koga bi doveli?
                      pusing efekat i splavovi ...gist mi deluje vrlo povodljiv i veliki ljubitelj svega sto ne treba ...Kuzmic je druga prica ...uz to je Gist klasicna cetvorka a Kuzma klasicna petica ...

                      Comment


                      • filip neka ostane zasluzio je,nece on dobijati znacajnije minute u EL ali ce biti super da odmeni nosioce u Aba ,Kls ....svaka njemu cast na svemu sto je uradio ,trpeci uvrede ljudi koji kosarku ne poznaju uopste

                        Comment


                        • Stratos Perperoglu[emoji836][emoji837][emoji836][emoji837][emoji112][emoji112][emoji112]

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • bravo za Perpera svaka cast ,ojacavamo tim svakim ovakvim potpisom ..neka je zdrav samo i sve ce biti ok

                            Comment


                            • Sarac, ima li istine za Gista ili je novinarska patka?

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Sarac, ima li istine za Gista ili je novinarska patka?

                                O tome neka razmilslja Kuzmic i njegova supruga, a ne mi ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X