Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da sačekamo mi ipak početak sezone, njen srednji deo i kraj pa da onda ocenjujemo ko je igrao na kojoj poziciji.
    Ovde se takođe pričalo da Baron neće uopšte igrati na 1 pre početka protekle sezone pa videsmo epilog.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Beron je makar nekada u karijeri igrao pleja, Braun peticu nije igrao nikad. A i to sto je Beron igrao pleja je bilo prinudno i nije izgledalo dobro, neuporedivo bolji je na dvojci.

      Comment


      • Sad ce Dekard cele sezone da dokazuje da ovaj moze na 5 bez obzira sto na toj poziciji nije proveo ni minuta

        Comment


        • Nema šta da dokazujem, videće se u utakmicama.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Nas View Post
            Beron je makar nekada u karijeri igrao pleja, Braun peticu nije igrao nikad. A i to sto je Beron igrao pleja je bilo prinudno i nije izgledalo dobro, neuporedivo bolji je na dvojci.
            Nije poenta koliko je dobro ili nije dobro izgledalo, neki ste ovde bili izričiti da neće igrati pleja.
            Ni ovaj neće igrati primarno 5 samo u nekim postavkama, kao što je Stratos protekle sezone pokrivao pozicije od 2 do 4, nekad i na jednoj utakmici.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Beron nije jedinica, mozda je eventualno na koledzu igrao keca, za to ne znam. Lik je klasicni bek suter, da klasicniji ne moze biti. Zna sa loptom nesto, ali smesno pricati da je uopste 2/1.

              Sto se tice Brauna, on je cetvorka, cetvorka je i Faye, pa cak blizi i trojci. To sto se igra small ball, ne znaci da je neko petica..On samo glumi peticu i nista vise.

              Mene samo facinira ovo sto je Gudura otisao u NBA. On apsolutno nigde nije ostavio nesto jaci pecat, ali eto ga u NBA. Veliki se ugovori placaju,pa mali cpas space i onda me ne bi cudilo ni da Jovic ode u Houston

              Dejo bukvalno stancuje NBA igrace, kao i Trinki,a zasluge uzima Zoc.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Beron nije jedinica, mozda je eventualno na koledzu igrao keca, za to ne znam. Lik je klasicni bek suter, da klasicniji ne moze biti. Zna sa loptom nesto, ali smesno pricati da je uopste 2/1.

                Sto se tice Brauna, on je cetvorka, cetvorka je i Faye, pa cak blizi i trojci. To sto se igra small ball, ne znaci da je neko petica..On samo glumi peticu i nista vise.

                Mene samo facinira ovo sto je Gudura otisao u NBA. On apsolutno nigde nije ostavio nesto jaci pecat, ali eto ga u NBA. Veliki se ugovori placaju,pa mali cpas space i onda me ne bi cudilo ni da Jovic ode u Houston [emoji3]

                Dejo bukvalno stancuje NBA igrace, kao i Trinki,a zasluge uzima Zoc.
                Čitaj malo šta se piše, ti koji si na odmoru [emoji23]:
                Baron je igrao na 1, iako se ovde izričito tvrdilo da to neće biti slučaj. Kako je igrao to je drugi par čarapa, ali je fakat da je igrao nekad sa Raglandom u petorci, nekad sa Filipom, nekad sa Davidovcem, u KLS-u čak bez pomoći njih trojice.
                Sad se ponavlja ista situacija sa Brownom, i ja na to ukazujem.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Čitaj malo šta se piše, ti koji si na odmoru [emoji23]:
                  Baron je igrao na 1, iako se ovde izričito tvrdilo da to neće biti slučaj. Kako je igrao to je drugi par čarapa, ali je fakat da je igrao nekad sa Raglandom u petorci, nekad sa Filipom, nekad sa Davidovcem, u KLS-u čak bez pomoći njih trojice.
                  Sad se ponavlja ista situacija sa Brownom, i ja na to ukazujem.
                  Kod mene odmor traje 5-10 sati,dosta za regenraciju. Slazem se sa tobom dobri moj prijatelju. Ima osecaj za pas Beron. Samo nije ni DeDa kec..Nebitna rasprava oko toga, ako da Bog i Sveti Cova, bice dva pleja, pa nek mali igra ABAligu i nekad nek obuce dres za EL, cisto taju da mine zelja...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Kako izgleda mi cemo sledece sezone okupiti ekipu koja je bilo blizu ulaska u top 8, samo jos DR fali na klupi i kao da je vreme stalo.
                    Dangubicev odlazak u ekipu za ispadanje iz ACB lige mi nije jasan ali ajde valjda veruje Misku.

                    Comment


                    • Boze, ima li sta pozitivno u tebi Sarac kad krenes da kucas na ovom forumu bar. Sve nesto ispod oka, napadas ljude..Nisi mi jasan, ne volim fc3, pusti bre, to je mojaili nasa briga. I ti si mu''zvizdao'' kad si bio kako ti kazes u parteru,a posle ti se drugi smejali i zezali..Sta ces, nisi dobro procenio, mi so bar ovde imaginarni pa nas ne znaju..

                      Gde ode Danguba?

                      Kad dodje Dejo vodim te na pivo,da malo popricas sa pravim legendama ovog sporta ;)
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nije poenta koliko je dobro ili nije dobro izgledalo, neki ste ovde bili izričiti da neće igrati pleja.
                        Ni ovaj neće igrati primarno 5 samo u nekim postavkama, kao što je Stratos protekle sezone pokrivao pozicije od 2 do 4, nekad i na jednoj utakmici.
                        Zapravo je bas poenta u tome kako igrac izgleda i na koji nacin doprinosi igrajuci na odredjenoj poziciji, ako izgleda lose i nema dobar doprinos, onda je bolje da tu i ne igra. Sto se tice Berona, ja uopste nisam bio izricit da nece igrati pleja, samo sam pisao da je po stilu igre klasicna dvojka, te da su mu glavni kvaliteti sut i igra bez lopte, sto se i ispostavilo tacnim.

                        Braun ima 32 godine, nikada u karijeri nije igrao na 5, nema karakteristike small ball petice i ne moze ozbiljno da doprinese igrajuci na toj poziciji, to je poenta cele price.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Boze, ima li sta pozitivno u tebi Sarac kad krenes da kucas na ovom forumu bar. Sve nesto ispod oka, napadas ljude..Nisi mi jasan, ne volim fc3, pusti bre, to je mojaili nasa briga. I ti si mu''zvizdao'' kad si bio kako ti kazes u parteru,a posle ti se drugi smejali i zezali..Sta ces, nisi dobro procenio, mi so bar ovde imaginarni pa nas ne znaju..

                          Gde ode Danguba?

                          Kad dodje Dejo vodim te na pivo,da malo popricas sa pravim legendama ovog sporta ;)
                          Nema sta da me vodis da pricam sa Dejom, juce pre podne sedeo sa njim u kaficu ( Koce Kapetana na Vracaru, svako jutro je tamo), u pp mi se javi da ti kazem i ime kafica ako bas zelis i face to face.

                          Moj poslednji post je najava da ce nam se jos neki igraci vratiti iz te generacije a ti spominjes FC3.

                          Danguba ode sa Dzikicem u Eustadijantes.

                          Comment


                          • Gde je otisao danga?

                            Comment


                            • Originally posted by Nas View Post
                              Zapravo je bas poenta u tome kako igrac izgleda i na koji nacin doprinosi igrajuci na odredjenoj poziciji, ako izgleda lose i nema dobar doprinos, onda je bolje da tu i ne igra. Sto se tice Berona, ja uopste nisam bio izricit da nece igrati pleja, samo sam pisao da je po stilu igre klasicna dvojka, te da su mu glavni kvaliteti sut i igra bez lopte, sto se i ispostavilo tacnim.

                              Braun ima 32 godine, nikada u karijeri nije igrao na 5, nema karakteristike small ball petice i ne moze ozbiljno da doprinese igrajuci na toj poziciji, to je poenta cele price.
                              Ja kažem da će u nekim postavkama biti na pet, što ne znači da je primarno petica, sva trojica (Boriša, Brown, Faye) su različiti igrači, i sasvim sigurno će biti petorki gde će biti dvojica od njih trojice.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Nema sta da me vodis da pricam sa Dejom, juce pre podne sedeo sa njim u kaficu ( Koce Kapetana na Vracaru, svako jutro je tamo), u pp mi se javi da ti kazem i ime kafica ako bas zelis i face to face.

                                Moj poslednji post je najava da ce nam se jos neki igraci vratiti iz te generacije a ti spominjes FC3.

                                Danguba ode sa Dzikicem u Eustadijantes.
                                Jasno. I sta na to kaze Covic? Reci mu, pozdravio te LosmiSK.

                                Kad pricas sa njim da li mu kazes sto si pravio onolike racune za fon, ili lako je tebi Dejo bilo sa onim budzetom, ti po 7-8 domacih u timu a ovi posle tebe sa toliko stranaca.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X