Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Daj onda Teodosica,Cacu Rodrigeza posto su tu negde sa cenom .
    Dva pleja koje moramo da dovedemo bi trebalo da budu najskuplji naši igrači.
    U suprotnom bolje da prepustimo mesto u EL nekom timu koji ZAISTA ima ambicije da dođe do PO.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • I bruto budžet ne manji od 10 miliona €.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Budimo realni,totalni smo sirotani za El drustvo
        Mirotić 70mil,Higins 10 mil,Slukas,Datome,pitaj boga koliko. . .za nas je uspeh da oformimo ekipu koja moze da se domogne 10 pozicije,to bi bio vrhunski rezultat!
        Ali da se opet uzme Aba to je najbitnije!

        Comment


        • Onda bolje da i ne učestvujemo, ako je takav pristup.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Dva pleja koje moramo da dovedemo bi trebalo da budu najskuplji naši igrači.
            U suprotnom bolje da prepustimo mesto u EL nekom timu koji ZAISTA ima ambicije da dođe do PO.
            Dovodi se jedan plej a ne dva... E eventualno jedan kombo ako Rivers ne ostane...

            Comment


            • Videćemo.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ja samo znam da nama trebaju dva pleja a oni neka vide jer sa Ficom u EL nece ici drugari.

                Comment


                • Drugari Mirotic je 70 milki BRUTO a kad uzmes porez je mnogo mnogo manje.

                  Comment


                  • Kako sam cuo budzet nam je 12,5 milki. Kuzma je rezervna varijanta ukoliko ne ubodemo nsto bolje. Kolege koje su zelele Grengera da obavestim da je jos pod ugovorom sa Baskonijom. Nama je prioritet visoki plej da bi mogli u napadu da koristimo Kuzmu (ako dodje) i Oja. Ako nisu lagali na skupstini da se ne razmatraju Markovic i Jovic, ja ne vidim nekog dobrog visokog pleja a da nam je dostupan. Dali neko ima informacije o Admiralu?

                    P.S. Šarac, ne nasedaj na provokacije i da ti nije palo na pamet da prestaneš da pišeš ovde. Par puta si mi davao informacije tj. odgovarao na moja pitanja, doduse na onom drugom forumu, tako da znam da raspolažeš validnim informacijama. Pa ako neku i pogrešiš nije čudo jer se često iz kluba namerno puštaju dezinformacije (da zavaramo neprijatelja.
                    Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                    Comment


                    • Ko je tebi pustio informaciju tj dezinformaciju da je nama budzet 12,5 miliona?
                      Cemu takvi upisi i stvaranje neke nerealne slike, na toj istoj skupstini je receno da ce biti malo veci budzet u odnosu na poslu godinu....

                      Comment


                      • Originally posted by olajo View Post
                        Kako sam cuo budzet nam je 12,5 milki. Kuzma je rezervna varijanta ukoliko ne ubodemo nsto bolje. Kolege koje su zelele Grengera da obavestim da je jos pod ugovorom sa Baskonijom. Nama je prioritet visoki plej da bi mogli u napadu da koristimo Kuzmu (ako dodje) i Oja. Ako nisu lagali na skupstini da se ne razmatraju Markovic i Jovic, ja ne vidim nekog dobrog visokog pleja a da nam je dostupan. Dali neko ima informacije o Admiralu?

                        P.S. Šarac, ne nasedaj na provokacije i da ti nije palo na pamet da prestaneš da pišeš ovde. Par puta si mi davao informacije tj. odgovarao na moja pitanja, doduse na onom drugom forumu, tako da znam da raspolažeš validnim informacijama. Pa ako neku i pogrešiš nije čudo jer se često iz kluba namerno puštaju dezinformacije (da zavaramo neprijatelja.

                        Au druze, jel se sa Kuperom druzis van ovog foruma ili ti Tegeltija neki rodjak. 12.5 miliona nema FK CZ u sponozrima a ne KK.

                        Na skupstini i na UO su iznete cifre, budzet za plate ce biti veci ove sezone za preko 1 miliona eur u odnosu na proslu sezonu, a tih milion ce se naci u projektovanim vecim prihodima od EL, ucesce, tv prava, ulaznice za koje klub ocekuje da ce prihodovati vise od prosle sezone.

                        FMP je u prosloj sezoni imao trosak od 300.000 eur koji pokriven samo od prodaje Apica i Rebeca u iznosu od 320.000 eur. Ko ne veruje neka udje u APR KKFMPa i neka iscita podatke.

                        Kuzmic ne moze biti rezervna varijanta vec prvi pik jer ima vec mesec dana kako su se usmeno i dogovorili, naravno uvek moze doci do izmena ali "covek se drzi za rec u vo za rogove".

                        Projektovani budzet je preko 5 miliona za sledecu sezonu, ali ne i sa parama na racunu u ovom trenutku. Koliki god da bude, sledeci na tabeli po budzetu ce biti Zalgiris sa 12 miliona.

                        Treba razlikovati kada napisem neke dobro poznate podatke u vezi sa KKCZ a kada izensem svoje misljenje koje se ispostavi da je pogresno a to mi se onda spocitava kao preneta pogresna informacija.

                        Comment


                        • Mi smo imali trosak 300k a pokrio ga je FMP sa prodajom svojih igraca. Znaci sami su sebe ispostovali, mi sa tim mislim da nemamo nista.

                          Budzet je tesko pricati ovde bilo sta, mozemo samo da verujemo da je na skupstini sve receno tacno i da su nama isti ti sa skupstine rekli tacno, mnogo ali i pitanja je tu. Ako je budzet 5m, to je malo i uprava slabo radi posao u smislu progresije, takav budzet imamo vec xx godina, mada sam siguran da je Dr rekao da smo prosle godine imali 5.8m, ali ajde mozda sam otisoa neku godinu pre..mrzi me da trazim

                          Igra bez granica, udjes u EL, potpises vecinu starih igraca i vrv ide sistemom progresije, cast itd...i plus dovodes Brauna i ko zna koga jos i bice veci budzet za 1m ovo je matematicko cudo..mada ni ne znam sta je to 1m+ posto ne znamo ni budzet za proslu godinu...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Mi smo imali trosak 300k a pokrio ga je FMP sa prodajom svojih igraca. Znaci sami su sebe ispostovali, mi sa tim mislim da nemamo nista.

                            Budzet je tesko pricati ovde bilo sta, mozemo samo da verujemo da je na skupstini sve receno tacno i da su nama isti ti sa skupstine rekli tacno, mnogo ali i pitanja je tu. Ako je budzet 5m, to je malo i uprava slabo radi posao u smislu progresije, takav budzet imamo vec xx godina, mada sam siguran da je Dr rekao da smo prosle godine imali 5.8m, ali ajde mozda sam otisoa neku godinu pre..mrzi me da trazim

                            Igra bez granica, udjes u EL, potpises vecinu starih igraca i vrv ide sistemom progresije, cast itd...i plus dovodes Brauna i ko zna koga jos i bice veci budzet za 1m ovo je matematicko cudo..mada ni ne znam sta je to 1m+ posto ne znamo ni budzet za proslu godinu...
                            Rekao sam preko 5 miliona, ali ne i koliko preko.
                            Kada potpises visegodisnje ugovore ti to ukalkulises kao trosak koji si preuzeo u ovoj godini, stim sto ga razvlacis na tri godine, npr, Lazic, ti ove godine mu moras isplatiti godisnji ugovor, ali u knjigodstvu sti stoji ugovor za Lazica u iznosu od 450.000 , znaci za 150 veci nego u tekucoj sezoni. Borisi si produzio ugovor, doveso si Browna na poziciji 4 koji je za 150 k eur veci nego sto je bio za Fayea u prosloj.
                            Imaces Kuzmica sigurno na plati koji ce biti veci za 100 k od Zirbesa. Planira se da mesto Playa platu za 200 k vece nego sto je bilo Raglandu
                            Beronu si povecao platu za 125k u odnosu na proslu sezonu
                            Strucnom stabu si povecao platu .

                            Fmp se finansira iz prihoda KKCZ stoga je i prihod ostvaren prodajom Apica i Rebeca pokrila taj trosak.

                            Comment


                            • Cekaj, Braunova plata je 300k? U Junu smo uzeli Brauna za 300k, svaka cast. To je vec ozbiljan potez...Ovde ako dodje Vanamejker, reci ce da igra za 400k..

                              Ako je tako, skidam kapu xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ovi nam svaki dan dovode po 1 igraca

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X