Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radi li Covic danas? [emoji16]

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ostankom KC jasno je da se nece dovoditi jos jedan plej ili kombo bek. Samim tim tatino mezimce ce biti 2 plej sa ozbiljnom minutazom. Vec vidjeno

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
      Ne vidim uzročno-posledičnu vezu između ta dva događaja. Mislim da ćemo imati dva nova pleja + Filip i da ćemo imati 15 igrača u rosteru, kao i u protekloj sezoni.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne vidim uzročno-posledičnu vezu između ta dva događaja. Mislim da ćemo imati dva nova pleja + Filip i da ćemo imati 15 igrača u rosteru, kao i u protekloj sezoni.
        Mislio sam na broj stranaca posto navodno nema domacih resenje.
        Ispalo bi da imamo 8,9 stranaca

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Radi li Covic danas? [emoji16]

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
          Valja jedan dan preskočiti
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ne vidim uzročno-posledičnu vezu između ta dva događaja. Mislim da ćemo imati dva nova pleja + Filip i da ćemo imati 15 igrača u rosteru, kao i u protekloj sezoni.
            ti ja sad objašnjavam uzročno-posledičnu vezu koju nisi razumeo ni želeo da prihvatiš ni kada ga je Nebojša iskopao i doveo kao rešenje nakon povrede Reglenda dok smo se ovde svi tresli kao prut...prošlo mu jednom - probaće opet...nelagodnosti bez.
            zasedne tako uprava i onda im šef obrazloži kako KC ladno može da uzme ozbiljne minute na kecu jer je levak il šta već, Deda hausmajstor takođe jer pokriva sve od pozicije 1 do 12 a kad naletimo na nekadašnje mušterije a sada napucane Efese i Barselone, ta mukica koju ubedimo da bude prvi plej, rodiće nam mečke blizance kada nakon izlaska sa terena shvati da nema vremena ni gutljaj vode da popije a već će morati ekspresno nazad u igru dok Filipa još čupaju iz reklama i vraćaju k-svesti.
            Filip nije uspeo da spoji ni 5-6 minuta u EC a da ne ostavi podebeli minus i ''spaljenu zemlju'' iza sebe...a ovde se nastavlja sa veličanjem njegovih bravura protiv najsramnije postave koja je ikada igrala ABA finale, pa sve da su koštali i milijarde.
            Last edited by Wingwalker; 29-06-19, 15:54.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Radi li Covic danas? [emoji16]

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
              Radi!


              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ako već neko nije postavio, namenjeno i našim navijačima a i navijačima drugih klubova kako izgleda deo organizacije jednog ozbiljnog kluba

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Avanzovao RSB na mesta u klubu. Salim se malo, zna Coki da nagradi za trud, posebno mlade ljude, to je opste poznato.

                  Bez zezanja, dobri su to momci i dobro rade svoj posao
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Zero_privilegi
                    Lazo šta ti ovaj navijač Bajerna samo ponižava Zvezdu na ovoj temi Javite mu da je Dejo i dalje u Bajernu

                    Losmi nema posta da nisi opljunuo, šta i da je neko RSB, čemu mržnja prema tim ljudima.

                    RSB RSB to je prava stvar, živeo Tomić i Joca Amsterdam
                    Sam ja napisao nesto lose???Pohvalio sam te momke, to su prijatelji od mojih nekih prijatelja i lepo su pricali o njima. Nisam ih upoznao, ali verujem da su dobri momci. Nigde nista lose nisam napisao o njima.

                    Ti isto Urose stalkujes, ali posto te volim tako ludog, necu ulaziti u zeljenu raspravu
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • DR botovi nadiru.

                      Comment


                      • Ono kada ti najveci poznavalac kosarke na forumu ode zbog DR bota, anksioznog i preplasenog, prave pickice.

                        Comment


                        • Drzite se teme - posebno se odnosi na LosmiSK..
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Analizirao sam malo forum, raspave, banove.
                            Losmi je deo gotovo svih rasprava koje su pokrenute, banovan je toliko puta.
                            Posto sam nov kao moderator konsultovacu,, kolege,, sa predlogom da se zestoko kazni Losmi za svaku novu provokaciju, pominjanje Bajerna, drugih foruma, sarkasticnih postova, vredjanje drugih sa foruma, teranje neke,, svoje price,, nametanja misljenja itd, itd

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                            Last edited by Laza Kacanski; 29-06-19, 13:01.

                            Comment


                            • Jimmi 48h.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Avanzovao RSB na mesta u klubu. Salim se malo, zna Coki da nagradi za trud, posebno mlade ljude, to je opste poznato.

                                Bez zezanja, dobri su to momci i dobro rade svoj posao
                                Ovo je topic KKCZ, i kao na topicima ostalih klubova treba da stoje afirmativni postovi. Priznajem da se ni ja nisam toga uvek pridržavao, ne pridržava se većina forumaša i moderacija, ali jednom bi trebalo da se napravi sveži restart i da ovo virtuelno mesto napravimo zdravijim. Svima nam fali malo više samokritike.
                                Last edited by dekkard; 29-06-19, 13:10.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X