Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    KC ili Stratos nece biti potpisani. Pitanje samo koji otpada.
    Nije uopste dilema izmedju njih dvojce,obojci je ponudjen ugovor....Tako da ako obojca prihvate,mislim daa ostaju jos taj plej i centar i to je too.Eventualno Djenka ako iskoci kao opcija vrlo brzo,onda mozda KC ne potpise.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      KC ili Stratos nece biti potpisani. Pitanje samo koji otpada.
      Koliko ja znam ponudjen je obojici ugovor.

      Comment


      • Da, ali sa klauzulom ko prvi devojci njemu devojka

        Comment


        • Dilejni ide u CKSA.
          Ne znam zasto sam ovo ovde napisao[emoji16]

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Dilejni ide u CKSA.
            Ne znam zasto sam ovo ovde napisao[emoji16]

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
            Prioritet mu je NBA, tako da ce sacekati jos malo.CSKA mu je samo ponudio ugovor, dvogodisnji.

            Comment


            • A koji je status Nenadica, Radanova, Ristica, Jovanovica? Nema tu previse kvaliteta, ali to ti je neka baza domacih igraca uz ove nosioce. Ne verujem da ce iko od njih prihvatiti FMP kao opciju. A i ovo ce biti prva sezona u poslednjih nekoliko godina da niko iz FMP-a nije prekomandovan u prvi tim. To nije dobra poruka klincima.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                A koji je status Nenadica, Radanova, Ristica, Jovanovica? Nema tu previse kvaliteta, ali to ti je neka baza domacih igraca uz ove nosioce. Ne verujem da ce iko od njih prihvatiti FMP kao opciju. A i ovo ce biti prva sezona u poslednjih nekoliko godina da niko iz FMP-a nije prekomandovan u prvi tim. To nije dobra poruka klincima.
                Rano je još za Aleksu , Pauna, Đorđevića a tek je rano za Popovića, Tomaševića. Mnogo će im više značiti da igraju

                Lazarević tek izlazi iz povrede



                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  A koji je status Nenadica, Radanova, Ristica, Jovanovica?
                  Ненадићу исписница
                  Раданов у ЕК сезони није успео да се наметне и то у осакаћеном ростеру, у ЕЛ сезони тек нема шта да тражи. Позајмица у неки бољи клуб од ФМПа
                  Риле - ФМП уз могућност да га повуку ако буде потребе
                  Јовановић - да попуни ростер у првом тиму, може он да буде захвалан у некој дозираној минутажи (или нешто јачој у АБА). Наравно тек као трећа опција након стартног центра и Оџа.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ja se ne bih zacudio da Borisa bude i prodat ako dodje dobra ponuda. Mislim da i sam Tomic nema afinitete da bude stvaralac igraca. Njega u ovom trenutku zanima samo rezultat,sto pozdravljam. Simanic i ako odigra sl sezonu nesto dobro, bice prodat. Tako da mislim da on kod Tomica nije u nekim posebnim planovima i ako se nadje neka budala da iskesira, on ce otici.

                    Mo nema kvalitet i bitne su mu pare, ali ostao bi on ovde kao peti sigurnoako bi mu dali 200k, sto nije puno za ono sto daje. Nema on para zaradjenih,Bog sami zna koliko on ima sestri i brace, koliko salje u Senegal pare a na kraju je karijere. Nece njega uzeti neki jak klub sto posto, ako ovde dobije 200k, nece dobiti toliko a ni vise ako ode preko,a biti peti visoki za 200k za njega je premija. Pre bih se kladio da ce Simana da zapali, ali to je moja predpostavka samo.

                    Ja u principu jos ne verujem da smo mi uzeli Borwna, znao sam da ce doci nesto masno posle masnog, ali nisam ocekivao nesto ovako..
                    Očigledno patiš od amnezije jer je Tomić kroz celu proteklu sezonu potencirao Borišu i njegov napredak, koji se na kraju i dogodio. Brown je umnogome drugačiji igrač od Boriše i jako je dobro što je angažovan taj tip igrača, upravo sam i priželjkivao 4/5 kao što je on.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Braun nije 4/5 igrac, cista cetvorka u Evropi, u NBA igrao i na 3.

                      Comment


                      • Jeste 4/5, pogotovo u ovim godinama, i pogotovo što nema neki šut za 3.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • On na 5 nije igrao nikada u karijeri, niti ima karakteristike i navike igraca na toj poziciji.

                          Comment


                          • Živi bili pa videli gde će da igra. Ja kažem 4/5.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • ama ne može pet...

                              Comment


                              • Originally posted by Wingwalker View Post
                                ama ne može pet...
                                Ma moze druze kada ostaris prelazis na druge pozicije. Evo kazu Teo prelazi na trojku mozda i cetvorku kupice mu patike sa debljim djomom da ne zaostaje puno u visini

                                Comment

                                Working...
                                X