Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji mogućnost da iako smo sa Borišom potpisali ugovor ipak očekujemo neku konkretnu ponudu...i njegovo odustajanje od drafta nije pojašnjeno. Čak i uz Nebojšin impresivan trgovački CV sa potpisanim Borišom ne možemo da ostanemo kratki...kao ni on.
    Mislim da će u većem delu sezone biti druga četvorka i da ga Tomić sigurno baca u vatru,
    što je i razumljivo jer za nabijanje statistike Fajeu nema rezona...sem kada je u ''bloody knees" modu...tad ne pegla i po tri četvrta...i da nam je živ i zdrav.
    Već je nekoliko puta ovde dobro primećeno da od Brauna najverovatnije ne možemo da očekujemo da čupa obruče po balkanskim fiskulturnim salama, što Fajeu dokazano ne predstavlja problem.
    Svejedno, Čoki sigurno neće biti gadljiv na prvu ozbiljniju ponudu za Borišu posebno ako stigne sada kada ima ugovor.
    Faje je onaj pazar kada devedesetih nabasaš na garažiranog golfa dvojku (prva farba - ona fetiš zlatna metalik)...vozio penzioner sa kraćom desnom nogom i to samo za zavetine i kad ide u matarušku...a cifra više nego razumna.
    Last edited by Wingwalker; 28-06-19, 15:55.

    Comment


    • Ljudi ja ne mogu da vam opisem koliko sam srecan, majke mi.

      Fora je sto mi je danas rodjendan i radim, i onako bacim pogled na fb kada izbacuju vest potpisao Mo Faye...majke mi bolji poklon nisam mogao dobiti.

      Oprastam i Filipa i sve

      Iskukao sam crnog brata, idemo Mo <3

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Ljudi ja ne mogu da vam opisem koliko sam srecan, majke mi.

        Fora je sto mi je danas rodjendan i radim, i onako bacim pogled na fb kada izbacuju vest potpisao Mo Faye...majke mi bolji poklon nisam mogao dobiti.

        Oprastam i Filipa i sve

        Iskukao sam crnog brata, idemo Mo <3
        Srecan rodjendan!!!
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Voleo bih samo da mi neko navede primer ekipe koja rotira trojicu igraca na poziciji 4, a da je pritom svoj trojici to primarna, da ne kazem i jedina pozicija na kojoj igraju. Te price kako je sezona duga i kako ima mesta za sve ne piju vodu, rotacija kosarkaske ekipe mora biti stabilna, igraci moraju imati jasno definisanu ulogu i standardnu minutazu, da bi mogli da doprinesu. Ne znam kada se tacno primila ta famozna ideja o rosteru od 15 igraca, uloga 11. i 12. igraca cesto ume da bude diskutabilna, a kamoli onih koji na vecini utakmica nisu ni u sastavu.

          Posebno je fascinantno to sto pozicije na kojima imamo najbolje/najtalentovanije domace igrace bukvalno zatrpavamo iskusnim (da ne kazem matorim) strancima, a na poziciji na kojoj igra tatin sin planiramo JEDNO pojacanje. Tu ocigledno nema mesta za sve, sezona nije duga i ne postoji mogucnost da se neko povredi...

          Comment


          • Srecan rodjendan prijatelju.

            Comment


            • Originally posted by Nas View Post
              Voleo bih samo da mi neko navede primer ekipe koja rotira trojicu igraca na poziciji 4, a da je pritom svoj trojici to primarna, da ne kazem i jedina pozicija na kojoj igraju. Te price kako je sezona duga i kako ima mesta za sve ne piju vodu, rotacija kosarkaske ekipe mora biti stabilna, igraci moraju imati jasno definisanu ulogu i standardnu minutazu, da bi mogli da doprinesu. Ne znam kada se tacno primila ta famozna ideja o rosteru od 15 igraca, uloga 11. i 12. igraca cesto ume da bude diskutabilna, a kamoli onih koji na vecini utakmica nisu ni u sastavu.

              Posebno je fascinantno to sto pozicije na kojima imamo najbolje/najtalentovanije domace igrace bukvalno zatrpavamo iskusnim (da ne kazem matorim) strancima, a na poziciji na kojoj igra tatin sin planiramo JEDNO pojacanje. Tu ocigledno nema mesta za sve, sezona nije duga i ne postoji mogucnost da se neko povredi...
              Ma oce Coki da uvali Borisu, posto sad ima jos jedan tim sa rupom na novcaniku, samo ovaj stay tune nije uveo izvestaj za to.

              Sto je najludje i Statos je u principu sa godinama pomera na cetiri.

              Ne znam da li do sada nisi naucio da nema dovoljno kvalitetnog domaceg igraca da se nadje kao zamena za cokija mladjeg a da igra za te pare, za koje u principu i ne znamo kolike su
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Nas View Post
                Voleo bih samo da mi neko navede primer ekipe koja rotira trojicu igraca na poziciji 4, a da je pritom svoj trojici to primarna, da ne kazem i jedina pozicija na kojoj igraju. Te price kako je sezona duga i kako ima mesta za sve ne piju vodu, rotacija kosarkaske ekipe mora biti stabilna, igraci moraju imati jasno definisanu ulogu i standardnu minutazu, da bi mogli da doprinesu. Ne znam kada se tacno primila ta famozna ideja o rosteru od 15 igraca, uloga 11. i 12. igraca cesto ume da bude diskutabilna, a kamoli onih koji na vecini utakmica nisu ni u sastavu.

                Posebno je fascinantno to sto pozicije na kojima imamo najbolje/najtalentovanije domace igrace bukvalno zatrpavamo iskusnim (da ne kazem matorim) strancima, a na poziciji na kojoj igra tatin sin planiramo JEDNO pojacanje. Tu ocigledno nema mesta za sve, sezona nije duga i ne postoji mogucnost da se neko povredi...
                ne kvari žurku...
                iako sve ovo iznad iz ugla struke stoji jedan-kroz-jedan...
                ciganska je duša pogolema.

                Naravno sada sledi potražnja za igračem kojem će Filip najviše krvi popiti...i koji hteo ili ne,
                sigurno prebacuje na početku zagarantovanu minutažu u EL. Kada završimo sa njim može da se šuta u stražnjicu ako prođe lekarski i za drugu kinesku ligu.
                Last edited by Wingwalker; 28-06-19, 16:12.

                Comment


                • Originally posted by L a z a R View Post
                  Srecan rodjendan prijatelju.
                  Zahvaljujem <3

                  Hvala i Losmiju, ubi me ovaj tablet lose se snalazim
                  Last edited by From downtown; 28-06-19, 16:09.

                  Comment


                  • Originally posted by Nas View Post
                    Voleo bih samo da mi neko navede primer ekipe koja rotira trojicu igraca na poziciji 4, a da je pritom svoj trojici to primarna, da ne kazem i jedina pozicija na kojoj igraju. Te price kako je sezona duga i kako ima mesta za sve ne piju vodu, rotacija kosarkaske ekipe mora biti stabilna, igraci moraju imati jasno definisanu ulogu i standardnu minutazu, da bi mogli da doprinesu. Ne znam kada se tacno primila ta famozna ideja o rosteru od 15 igraca, uloga 11. i 12. igraca cesto ume da bude diskutabilna, a kamoli onih koji na vecini utakmica nisu ni u sastavu.

                    Posebno je fascinantno to sto pozicije na kojima imamo najbolje/najtalentovanije domace igrace bukvalno zatrpavamo iskusnim (da ne kazem matorim) strancima, a na poziciji na kojoj igra tatin sin planiramo JEDNO pojacanje. Tu ocigledno nema mesta za sve, sezona nije duga i ne postoji mogucnost da se neko povredi...
                    Faye ce imati ulogu 11-12. igraca.

                    Comment


                    • Nr znqm zasto sam ubedjen da ce doci domaci plej.
                      Koliko znam na Skupstini je bilo price da Faje ne ostaje pa vidimo sta je bilo.
                      Dok ne vidim da Jovic i Markovic imaju novi klub verujem da ce jedan od njih doci.

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • 1.Pojacanje (moje zelja Grejndzer) 2.Davidovac 3.Filip
                        4.Beron 5.KC
                        6.Laza 7.Dobric 8.Stratos
                        9.Braun 10.Simanic 11.Faje
                        12.Odzo 13.Kuzmic

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Nr znqm zasto sam ubedjen da ce doci domaci plej.
                          Koliko znam na Skupstini je bilo price da Faje ne ostaje pa vidimo sta je bilo.
                          Dok ne vidim da Jovic i Markovic imaju novi klub verujem da ce jedan od njih doci.

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                          Tamo ako su sastavili recenicu a da nisu nesto izmislili. Zavisi sve od trzista i kolicine novca. Cim se sad trazi PG i igraci,znaci da je kasa puna. Ocekujem potpis u sledecih par dana..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            1.Pojacanje (moje zelja Grejndzer) 2.Davidovac 3.Filip
                            4.Beron 5.KC
                            6.Laza 7.Dobric 8.Stratos
                            9.Braun 10.Simanic 11.Faje
                            12.Odzo 13.Kuzmic
                            Uh, Grejndzer...

                            Comment


                            • Koliku li cenu ima Granger?

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                1.Pojacanje (moje zelja Grejndzer) 2.Davidovac 3.Filip
                                4.Beron 5.KC
                                6.Laza 7.Dobric 8.Stratos
                                9.Braun 10.Simanic 11.Faje
                                12.Odzo 13.Kuzmic
                                KC ili Stratos nece biti potpisani. Pitanje samo koji otpada.

                                Comment

                                Working...
                                X