Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Je l' neko zna da li pokusavate da dovedete Pazina?
    Da
    On ce koliko znam u FMP.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Je l' neko zna da li pokusavate da dovedete Pazina?
      Ja se nadam, pošto nije potpisao za vas prvi profesionalni.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ja nisam odusevljen produženjem Fajea jer to znači da će Boriša opet ostati kratak za minute u EL. Baš šteta za tog momka.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Umesto da se radujes sto je Djedovic potpisao novi ugovor ti kukas ovde nad sudbinom KKCZ sto produzava igrace koji su doneli EL

          Tako je jebes ovakvu KKCZ , daj da se krpimo tamo u Novembru sa QMilerom ili Kinseyim u Decembru, sve ono nisu NBA gledali ni na Tvu,
          Ma ja pohvali klub kako je mnogo bolje organizovan. Nasli su na vreme sponozre i sve ide kako treba. To su samo reci pohvale, ali sam se setio starih vremena. Divno kako smo napredovali kao klub,vidi se svaki utabani korak.

          Sto se tice Djedovica, odlican igrac, skromnih karakteristika, ali dok se ne sagradi nova hala, nema para, a i DR je navikao da radi sa skromnim budzetima...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ja nisam odusevljen produženjem Fajea jer to znači da će Boriša opet ostati kratak za minute u EL. Baš šteta za tog momka.
            Si siguran da ce Borisa ostati?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ja nisam odusevljen produženjem Fajea jer to znači da će Boriša opet ostati kratak za minute u EL. Baš šteta za tog momka.
              Tako je.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Si siguran da ce Borisa ostati?
                Pa sad ne znam to, ali ako ostane onda je to kataklizma za klub.

                Mada mislim da će ostati, jer treba nam igrač sa domaćim pasošem na toj poziciji zbog KSL i ograničenog broja stranaca.

                Comment


                • Ima mesta i za Borisu i za Moa. Preko 80 utakmica ce da bude. Pa taman da odigraju po 40 je vise nego dovoljno da Borisa pokaze sta zna i napreduje. 2x mesecno ce biti 3 meca nedeljno. Nama treba 15 ozbiljnih igraca da iznesu to sve. Pozicija 4 pokrivena, idemo dalje....

                  Comment


                  • Videli smo ove godine koliko ima mesta za 3eg igraca u rotaciji. Braun, Faje, Borisa....

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Videli smo ove godine koliko ima mesta za 3eg igraca u rotaciji. Braun, Faje, Borisa....
                      Faye je treca opcija i osigurac ako Borisa zabaguje. Nije Covic lud da potencijalnu zlatku koku zrtvuje zarad igraca od 34 godine. Ubedjen sam da ce Borisa biti druga opcija na 4.

                      Comment


                      • Hm, a ako se ne daj Bože neko povredi? Sećate se Lukine povrede, kad nismo imali igrača na 4, već je krpio Simonović? Teško je uklopiti tim sa 3 igrača na istoj poziciji. Mada bi Boriša mogao i na 3/4, a Mo na 4/5.

                        Comment


                        • Ja sam zadovoljan produzetkom saradnje i mislim da ce biti mesta za sve(osim za Ristica). Mozda budemo igrali i vise od 90 utakmica sledece sezone. Nikad se ne zna
                          Braun, Borisa
                          Faje
                          Kuz, Odzo
                          Super skockana unutrasnja linija. Sad samo neki ________ koji ce da ih spaja sa obrucom.
                          7 "niskih" i 5 "visokih" je prava mera

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Pa sad ne znam to, ali ako ostane onda je to kataklizma za klub.

                            Mada mislim da će ostati, jer treba nam igrač sa domaćim pasošem na toj poziciji zbog KSL i ograničenog broja stranaca.
                            Ne znam odakle ti te sumnje .Koliko pre dva dana je produžen ugovor sa Borišom ...

                            Comment


                            • Tacnije Faye bi trebalo da je 3-ca opcija na dve pozicije, a ne samo na 4-ci.
                              Na koliko utakmica je u upravo zavrsenoj sezoni i Odzo imao "pomracenja uma" i bio u stetocinskom modu (da ne govorimo o Riletu kad su njih dvojica delili minute u KLS), sta mislite kolika je verovatnoca da se to desava i od jeseni kad se Odzo prvi put sretne sa EL napadom i odbranama.

                              Ovo verovatno znaci da ce Ristic biti van tima (mozda neka pozajmica ili da mu se nadje klub koji bi preuzeo ugovor, a da je i on saglasan sa time).
                              Last edited by Borca; 28-06-19, 15:07.

                              Comment


                              • Ma trebalo....a u reality checku ce se pretvoriti u drugu opciju jer ce verovatno mozi da pruzi vise od Borise. To je kao sto je trebalo da Nenadic bude drugi plej.

                                Comment

                                Working...
                                X