Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nas View Post
    Pa u ovoj kombinaciji Borisa prakticno ne bi ni igrao, jer Braun je starter, Faje bi bio backup + mozda zadrzimo i Perperoglua koji je 3/4. Ti bi radije zatvorio prostor najtalentovanijem igracu u klubu, nego sto bi pustio 34-ogodisnjeg stranca i to sve u situaciji kada je dovedeno top ime na istoj poziciji... Mislim ok, tvoj izbor, al' meni to nema nikakve logike, posebno sada kada je Borisa produzio ugovor.

    I Braun ne moze nikako na 5, on je cista cetvorka.
    Naravno da bi igrao ali kada se ukenja imao bi Fayea da krpi. Isto tako upitna ce biti i zelja Brauna u malim utamicama gde bi Faje pruzio maksimum kada treba a ne bi gusio Borisu.

    Ne, rekao sam ili Stratos ili Faye a misljenja sam da ce se pre odluciti na Stratosa.

    Comment


    • Zavrsio sam sa ovim bombardovanjem oko Fajea. Prosto volim igrace koji na taj nacin osete klub i uvek daju maksimum.

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Naravno da bi igrao ali kada se ukenja imao bi Fayea da krpi. Isto tako upitna ce biti i zelja Brauna u malim utamicama gde bi Faje pruzio maksimum kada treba a ne bi gusio Borisu.

        Ne, rekao sam ili Stratos ili Faye a misljenja sam da ce se pre odluciti na Stratosa.
        Ne mozes rotirati trojicu igraca na poziciji 4, a da pritom niko od njih ne pokriva i neku drugu poziciju, ne mogu naci slican primer na bilo kom nivou kosarke... Borisa ce kao backup igrati 10-15 minuta, nije vise ni dete da ne moze toliko da pokrije. Sve i ako se nema dovoljno poverenja u njega, mnogo logicnije je dovesti na poziciji 3 igraca koji moze po potrebi odigrati i 4, nego drzati jos jednu manje vise klasicnu cetvorku.

        I kada sam vec tu, cisto da prokomentarisem da uopste nisam fan dovodjenja isluzenih 30+ stranaca, nikako ne kapiram kada tacno je to postala klupska strategija... Valjalo bi vise se ugledati na Zalgiris, a manje na instant klubove koji dovode poznata imena na zalasku karijere, jer eto to je valjda sigurno, ili sta vec...

        Comment


        • Po nekom mom ukusu i misljenju trebali bi sastaviti ovako nesto
          1.Bas jak strani plej,Davidovac
          2.Beron,KC Rivers,Lazic
          3.Stratos,Dobric
          4.Brown,Simanic
          4-5.Neki igrac sa igrom na postu vise
          5.Kuzmic,Ojo

          Plus na to dodati Covica,Nenadica i Ristica ili Jovanovica u 15 igraca.
          Prakticno dovodjenje pleja,4-5 poz igraca,Kuzmica.Uz produzetak Stratosa i Kc-a.

          Comment


          • Originally posted by Marco View Post
            Sarac sta bi sa onim igranjem Evrolige u komsiluku i tako te informacije? Molim te nemoj vise da iznosis informacije sto se tice KK Crvene zvezde i transfera jer u 90% lupas.
            Izvini, a odakle ti iskoci sad sa ovim napadom? Jel sam se tebi obracao ikada na ovom forumu da sada kao iz vedra neba mene ovde prozivas.

            Znas koliko me zabole za KKP da li cd igrati Cipiripi ili neko drugo takmicenje, niti sam neko ko se bavi KKPom.


            Ako sam ih spomenuo u vezi EL i KKP mozda sam kroz salu nesto spomenuo, ali hvala ti ako smatras da imam bilo kakve informacije oko odluke EL u vezi WC kada smo videli danas koliko se cekalo na konacnu odluku. Ko je mogao sa bilo kakvom sigurnoscu da tvrdi da ce igrati ili ne.
            Da su dali garanciju, jesu, da je stala drzava oko njihi jeste, ali iznad Popa ima Pop, i Zenit se pojavljuje sa vecim parama, boljim garancijama, veci grad, trziste, sta god hoces. A ako sam i pisao to sto tvrdis, pa to je sigurno bilo pre nego sto iko i mogao da zamisli da ce Zenit uci u pricu.

            Sto se tice KKCZ ako smatras da sam 90 % stvari pogresno ovde preneo, evo neka si ti u pravu, ne bih onda da unosim zabunu ovde na forumu mojim pisanjem pa ostani ti sa svojim upisima ovde na radost ostalih forumasa a ja svakako necu pisati vise jer eto 90 % lazem.

            Comment


            • Pefi, Jovic, Teo to zaboravite. Prvi plej stranac al kad vec Raglend nije produzen onda se mjerka neko jace ime. Msm da cemo poganjati Djenku al tesko da on nece zabosti neki 500k+ ugovor.

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                ovde su svi NBA zvezde ,sve Jordani i Durenti pa sesprdaju sa Covicem koji je postigao vise nego sto bi ni za 3 zivota uradili ...ali avaj ipak smo cigani ...
                Vrlo nekorektan upis. Za FC se zna da se kosarkom ne bi bavio da mu tata nije to sto jeste.
                Posto je javna licnost to se zna, pa tako i komentarise.
                Sa druge str. ne znas sta su ljudi koji ovde pisu rade u zivotu i sta su postigli, a i merilo uspeha je jako individualno.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Pefi, Jovic, Teo to zaboravite. Prvi plej stranac al kad vec Raglend nije produzen onda se mjerka neko jace ime. Msm da cemo poganjati Djenku al tesko da on nece zabosti neki 500k+ ugovor.
                  Pefi, Jovic, Teo to zaboravite.
                  Sto?
                  Imas info, ili je osecaj za filing :-) ? Iskreno (kao da me neko pita, ali ajde) ne bih voleo Pefija. Slazem se sa 'kritikama' ljudi koji su pisali. Ako bi Jovke dosao, FC bi bio siguran u 12 barem neko vreme, a to je lose... Tako da bi idealno bilo uz FC jos dva, ali dobra pleja...

                  Comment


                  • Originally posted by Grof View Post
                    Pefi, Jovic, Teo to zaboravite.
                    Sto?
                    Imas info, ili je osecaj za filing :-) ? Iskreno (kao da me neko pita, ali ajde) ne bih voleo Pefija. Slazem se sa 'kritikama' ljudi koji su pisali. Ako bi Jovke dosao, FC bi bio siguran u 12 barem neko vreme, a to je lose... Tako da bi idealno bilo uz FC jos dva, ali dobra pleja...
                    Receno na skupstini da ne dolaze.

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Ovo za Pefija, Jovica i Tea je receno juce na skupstini.

                      Comment


                      • Kojoj skupstini Marijan Risticevic nije nista reko ja gledo.
                        Sto se pleja tice tu treba dva ali bas dobra igraca e sad ko ce to biti treba vidjeti Teo i Pefi bi bilo idealno u koliko je moguce.
                        Sta Teo sere daj odigraj jednu sezonu EL u voljenom klubu dosta si zaradio covece.
                        E da sto se KC tice ja bi mu se zahvalio nije po meni to to.
                        Last edited by ajkisloba; 28-06-19, 08:19.

                        Comment


                        • Ako ne dodje defanzivno orijentisan plej, mi necemo nista odbraniti spolja. Covic i Beron u EL nece moci nikog da cuvaju. Ako dodje jos jedan crnac koji se ne cima u odbrani, mi mozemo da dobijemo utakmicu u EL samo nekim sumanutim procentima za 3, a to je maksimalno 5-10 pobeda. Nesto slicno kao Buducnost prosle sezone. Zato ja nisam protiv Riversa, ma koliko napadacki delovao lose u vaznim mecevima. Ne mozemo mi da sebi dozvolimo luksuz da primimo 90 poena u EL i nadamo se pobedi. To nece da ide.

                          Comment


                          • Koga danas potpisujemo?

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Koga danas potpisujemo?

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                              Danas je Vidovdan. Covic ne radi na crvena slova i velike sve'ce.

                              Comment


                              • Trebalo bi da ne bude spavanja na aerodromima na egzoticnim gostovanjima. Mozda dodje neki drugi bivsi igrac, kad nece Jovic.

                                Comment

                                Working...
                                X