Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Druze ako za tatinog sina ima mora da ima i za njega. Ima 33godine sve to stoji ali ostavi ga kao trecu cetvorku Brauna stavi nekada na pet na small ball petorku pogotovo sto je druga cetvorka Borisa koji je apsolutno nekonstantan. Igraj sa Kuzmicem, Ojom u 12 na pet, a na cetiri pomenuta trojica.

    Ne trazim da ostane sto mi je drag nego sto DOPRINOSI. Nema igru ledjima, nema ulaz, sav napadacki potencijal mu je sut za tri poena i ofanzivni skok. U odbrani kupi skokove, kida se, lomi, preuzima. To je tip igraca koji zalepi blokadu, istrci kontru zakuca i digne ekipu i navijace. Prosto zasluzuje ugovor i jako cemo pojesti govno ako ga ne produzimo. Druga je stvar ako ima jacu punudu u inostranstvu i zeli da ode.

    Nemojte mi Moa..,
    Faye je ove sezone bio startna cetvorka i odigrao sasvim solidno, zar stvarno mislis da bi ostao kod nas da bude 5. visoki u rotaciji? On na osnovu ove sezone moze da izvuce neki solidan ugovor, ako bi ostao da skuplja mrvice iza recimo Kuzmica, Odza, Brauna i Simanica, sledeceg leta bi mu pozicija bila znatno gora. Mnogo bolje za njega je da ode u npr. neki solidan italijanski tim, gde ce imati znacajnu ulogu.

    Comment


    • Originally posted by From downtown View Post
      Druze ako za tatinog sina ima mora da ima i za njega. Ima 33godine sve to stoji ali ostavi ga kao trecu cetvorku Brauna stavi nekada na pet na small ball petorku pogotovo sto je druga cetvorka Borisa koji je apsolutno nekonstantan. Igraj sa Kuzmicem, Ojom u 12 na pet, a na cetiri pomenuta trojica.

      Ne trazim da ostane sto mi je drag nego sto DOPRINOSI. Nema igru ledjima, nema ulaz, sav napadacki potencijal mu je sut za tri poena i ofanzivni skok. U odbrani kupi skokove, kida se, lomi, preuzima. To je tip igraca koji zalepi blokadu, istrci kontru zakuca i digne ekipu i navijace. Prosto zasluzuje ugovor i jako cemo pojesti govno ako ga ne produzimo. Druga je stvar ako ima jacu punudu u inostranstvu i zeli da ode.

      Nemojte mi Moa..,
      Sve potpisujem,garantujem da bi i u El odigrao kvalitetno

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Druze ako za tatinog sina ima mora da ima i za njega. Ima 33godine sve to stoji ali ostavi ga kao trecu cetvorku Brauna stavi nekada na pet na small ball petorku pogotovo sto je druga cetvorka Borisa koji je apsolutno nekonstantan. Igraj sa Kuzmicem, Ojom u 12 na pet, a na cetiri pomenuta trojica.

        Ne trazim da ostane sto mi je drag nego sto DOPRINOSI. Nema igru ledjima, nema ulaz, sav napadacki potencijal mu je sut za tri poena i ofanzivni skok. U odbrani kupi skokove, kida se, lomi, preuzima. To je tip igraca koji zalepi blokadu, istrci kontru zakuca i digne ekipu i navijace. Prosto zasluzuje ugovor i jako cemo pojesti govno ako ga ne produzimo. Druga je stvar ako ima jacu punudu u inostranstvu i zeli da ode.

        Nemojte mi Moa..,
        Pa ja se ne slazem ni za sinka(ali vec je gotovo), ali Mo koliko god nam bio drag nema kvalitet za EL, a i Borisa mora, ali mora da napravi iskorak, a mislim da hoce.
        Ako je Samanic mogao biti 19. pik, Borisa ce sigurno moci da bude u prvoj rundi, a to nam je i sansa za cuvenih 675k.
        Slazem se da bi nam jedan 4/5 igrac legao.

        Comment


        • Ja se ne bih zacudio da Borisa bude i prodat ako dodje dobra ponuda. Mislim da i sam Tomic nema afinitete da bude stvaralac igraca. Njega u ovom trenutku zanima samo rezultat,sto pozdravljam. Simanic i ako odigra sl sezonu nesto dobro, bice prodat. Tako da mislim da on kod Tomica nije u nekim posebnim planovima i ako se nadje neka budala da iskesira, on ce otici.

          Mo nema kvalitet i bitne su mu pare, ali ostao bi on ovde kao peti sigurnoako bi mu dali 200k, sto nije puno za ono sto daje. Nema on para zaradjenih,Bog sami zna koliko on ima sestri i brace, koliko salje u Senegal pare a na kraju je karijere. Nece njega uzeti neki jak klub sto posto, ako ovde dobije 200k, nece dobiti toliko a ni vise ako ode preko,a biti peti visoki za 200k za njega je premija. Pre bih se kladio da ce Simana da zapali, ali to je moja predpostavka samo.

          Ja u principu jos ne verujem da smo mi uzeli Borwna, znao sam da ce doci nesto masno posle masnog, ali nisam ocekivao nesto ovako..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Ako je Samanic mogao biti 19. pik, Borisa ce sigurno moci da bude u prvoj rundi, a to nam je i sansa za cuvenih 675k.
            Slazem se da bi nam jedan 4/5 igrac legao.
            Ne bih bas rekao da ce Borisa sigurno moci da bude u prvoj rundi, Samanic je ipak talentovaniji od njega, a i dve godine je mladji + ce naredni draft verovatno biti jaci od ovog. Njemu je sledeca godina izlazna, takvi se cesce stash-uju nego sto odlaze direktno u NBA. Bolji status je imao pre 2-3 godine, od tada nije dovoljno napredovao i na red su vec dosli mladji i talentovaniji igraci.

            P.S. Obestecenje nije vise 675k, nego 750k.

            Comment


            • Simanic nema sta da trazi sa ovom igrom u NBA, mislim bar. Mora on mnogo da se razvije prvo da bi pomislio da ode tamo uopste. Spor za tri, smesan fizicki za cetiri...Noge spore, za NBA je to slabo..mora da ode na jednu stranu. On bukvalno ne bi mogao da cuva skoro nikog.
              Last edited by LosmiSK; 27-06-19, 23:18.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Nas View Post
                Faye je ove sezone bio startna cetvorka i odigrao sasvim solidno, zar stvarno mislis da bi ostao kod nas da bude 5. visoki u rotaciji? On na osnovu ove sezone moze da izvuce neki solidan ugovor, ako bi ostao da skuplja mrvice iza recimo Kuzmica, Odza, Brauna i Simanica, sledeceg leta bi mu pozicija bila znatno gora. Mnogo bolje za njega je da ode u npr. neki solidan italijanski tim, gde ce imati znacajnu ulogu.
                Mislim da bi bio konstantniji od Borise, pogotovo sto je njemu svejedno da li igra protiv Krke ili protiv Reala. Covek pleni posvecenoscu. Igrac je sistema i uloge. Ako nije zasluzio 200k ni ni Lazic 70k. Jako gresimo

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Pa ja se ne slazem ni za sinka(ali vec je gotovo), ali Mo koliko god nam bio drag nema kvalitet za EL, a i Borisa mora, ali mora da napravi iskorak, a mislim da hoce.
                  Ako je Samanic mogao biti 19. pik, Borisa ce sigurno moci da bude u prvoj rundi, a to nam je i sansa za cuvenih 675k.
                  Slazem se da bi nam jedan 4/5 igrac legao.
                  Covek je idealan za nas da krpi gde treba. I u Aba i u El kad Borisa zakenja. Jbg zaboravljate da je peglao i 4 i 5 sve sto treba i retko kad je ostao duzan. Druga je prica ako moze uzeti veci kes...

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Mislim da bi bio konstantniji od Borise, pogotovo sto je njemu svejedno da li igra protiv Krke ili protiv Reala. Covek pleni posvecenoscu. Igrac je sistema i uloge. Ako nije zasluzio 200k ni ni Lazic 70k. Jako gresimo
                    Druze ovo je surovi profesionalizam. Bolje da ostane u lepoj uspomeni...Mozda da promeni prezime u Muhamed Covic, onda bi dobio ugovor na 2g, posto se trudi xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Mislim da bi bio konstantniji od Borise, pogotovo sto je njemu svejedno da li igra protiv Krke ili protiv Reala. Covek pleni posvecenoscu. Igrac je sistema i uloge. Ako nije zasluzio 200k ni ni Lazic 70k. Jako gresimo
                      Pa sta je onda tvoje resenje, ne razumem? Da zadrzimo Fajea, a prodamo Borisu?

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ja se ne bih zacudio da Borisa bude i prodat ako dodje dobra ponuda. Mislim da i sam Tomic nema afinitete da bude stvaralac igraca. Njega u ovom trenutku zanima samo rezultat,sto pozdravljam. Simanic i ako odigra sl sezonu nesto dobro, bice prodat. Tako da mislim da on kod Tomica nije u nekim posebnim planovima i ako se nadje neka budala da iskesira, on ce otici.

                        Mo nema kvalitet i bitne su mu pare, ali ostao bi on ovde kao peti sigurnoako bi mu dali 200k, sto nije puno za ono sto daje. Nema on para zaradjenih,Bog sami zna koliko on ima sestri i brace, koliko salje u Senegal pare a na kraju je karijere. Nece njega uzeti neki jak klub sto posto, ako ovde dobije 200k, nece dobiti toliko a ni vise ako ode preko,a biti peti visoki za 200k za njega je premija. Pre bih se kladio da ce Simana da zapali, ali to je moja predpostavka samo.

                        Ja u principu jos ne verujem da smo mi uzeli Borwna, znao sam da ce doci nesto masno posle masnog, ali nisam ocekivao nesto ovako..
                        Ma nikad mi vise nije proradio neki ljudski faktor za nekog naseg igraca kao za Moa. Bas ta prica, ko god od nasih je isao ubadao je vrhunske ugovore da se obezbede za zivota. Ovako bas sam se skenjao...nadacu se da nekim cudkm ostaje

                        Comment


                        • Originally posted by Nas View Post
                          Pa sta je onda tvoje resenje, ne razumem? Da zadrzimo Fajea, a prodamo Borisu?
                          Braun , Simanic, Faye
                          Kuzmic, Ojo

                          Probati sa Braunom na pet neke small ball postavke. Bolje i to nego jos jednog teskasa na pet.

                          El 34 kola uz to Aba, a znamo kako se Borisa gubi cesto. Mada, pre cemo uzeti Stratosa da krpi na 4 nego Fajea
                          Last edited by From downtown; 27-06-19, 23:36.

                          Comment


                          • Sarac sta bi sa onim igranjem Evrolige u komsiluku i tako te informacije? Molim te nemoj vise da iznosis informacije sto se tice KK Crvene zvezde i transfera jer u 90% lupas.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Braun , Simanic, Faye
                              Kuzmic, Ojo

                              Probati sa Braunom na pet neke small ball postavke. Bolje i to nego jos jednog teskasa na pet.

                              El 34 kola uz to Aba, a znamo kako se Borisa gubi cesto. Mada, pre cemo uzeti Stratosa da krpi na 4 nego Fajea
                              Pa u ovoj kombinaciji Borisa prakticno ne bi ni igrao, jer Braun je starter, Faje bi bio backup + mozda zadrzimo i Perperoglua koji je 3/4. Ti bi radije zatvorio prostor najtalentovanijem igracu u klubu, nego sto bi pustio 34-ogodisnjeg stranca i to sve u situaciji kada je dovedeno top ime na istoj poziciji... Mislim ok, tvoj izbor, al' meni to nema nikakve logike, posebno sada kada je Borisa produzio ugovor.

                              I Braun ne moze nikako na 5, on je cista cetvorka.

                              Comment


                              • Originally posted by Marco View Post
                                Sarac sta bi sa onim igranjem Evrolige u komsiluku i tako te informacije? Molim te nemoj vise da iznosis informacije sto se tice KK Crvene zvezde i transfera jer u 90% lupas.
                                Ne obracaj se na ovaj nacin. Nema potrebe.

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X