Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Jedva cekam da ga Ljulj ostavi u prasincini kad proleti pored nejga.
    Imace upisano u CV da je igrao EL. Malo li je?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Imace upisano u CV da je igrao EL. Malo li je?
      ovde su svi NBA zvezde ,sve Jordani i Durenti pa sesprdaju sa Covicem koji je postigao vise nego sto bi ni za 3 zivota uradili ...ali avaj ipak smo cigani ...

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        ovde su svi NBA zvezde ,sve Jordani i Durenti pa sesprdaju sa Covicem koji je postigao vise nego sto bi ni za 3 zivota uradili ...ali avaj ipak smo cigani ...
        Sve je postigao iskljucivo svojim talentom

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ja sam ubeđen da ovde, na ovom forumu su forumaši koji su postigli u svom delokrugu rada a bez protežiranja, više nego što će Filip ikada postići samo svojim radom.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Ja sam ubeđen da ovde, na ovom forumu su forumaši koji su postigli u svom delokrugu rada a bez protežiranja, više nego što će Filip ikada postići samo svojim radom.
            Evo ja sam postao moderator sto Filip nikad nece[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Evo ja sam postao moderator sto Filip nikad nece[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
              ako je to vrhunac tvoga bitisanja onda ...
              ali ima razlike..Filip se ne sprda i ne pljuje i ne omalovazava tebe i jos neke pojedince joji ovde upravi to rade njemu totalno bez razloga!

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                ako je to vrhunac tvoga bitisanja onda ...
                ali ima razlike..Filip se ne sprda i ne pljuje i ne omalovazava tebe i jos neke pojedince joji ovde upravi to rade njemu totalno bez razloga!
                Filip je javna licnost. Slazem se da se nekad pretera ali nepotizam prezirem

                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Filip je javna licnost. Slazem se da se nekad pretera ali nepotizam prezirem

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                  prezirati nesto je losa osobina ....

                  Comment


                  • Fajea vam necu oprostiti. Prosto ne vjerujem da smo tolika govna.

                    Comment


                    • Jbg baki, meni je Faye miljenik iz prosle sezone, ali u biznisu nema ljubavi, nazalost...

                      Comment


                      • ....
                        Last edited by From downtown; 27-06-19, 20:21.

                        Comment


                        • Druze ako za tatinog sina ima mora da ima i za njega. Ima 33godine sve to stoji ali ostavi ga kao trecu cetvorku Brauna stavi nekada na pet na small ball petorku pogotovo sto je druga cetvorka Borisa koji je apsolutno nekonstantan. Igraj sa Kuzmicem, Ojom u 12 na pet, a na cetiri pomenuta trojica.

                          Ne trazim da ostane sto mi je drag nego sto DOPRINOSI. Nema igru ledjima, nema ulaz, sav napadacki potencijal mu je sut za tri poena i ofanzivni skok. U odbrani kupi skokove, kida se, lomi, preuzima. To je tip igraca koji zalepi blokadu, istrci kontru zakuca i digne ekipu i navijace. Prosto zasluzuje ugovor i jako cemo pojesti govno ako ga ne produzimo. Druga je stvar ako ima jacu punudu u inostranstvu i zeli da ode.

                          Nemojte mi Moa..,
                          Last edited by From downtown; 27-06-19, 20:23.

                          Comment


                          • Mozda Faye ne zeli da sezonu provede kao treca cetvorka. Ostalo mu je jos 2-3 sezone kosarke i mozda covek hoce da igra. Svima nam je prirastao za srce, ali je cinjenica da on i Borisa na 4 deluje bas bas tanko za EL nivo. Ako ima prostora da ostane u 15 i nije skup, svi bi ga rado videli sl.sezone kod nas.

                            Comment


                            • Ne racunamo na to da ce Filip dosta napredovati na okupljanju reprezentacije, mnogo toga dobrog moze izvuci u svakodnevnom radu sa Teom.
                              Bice zver posle svetskog.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Moj odmor na jednom egzotičnom ostrvu još više je bio ulepšan potpisom Brauna. Svratio sam na kratko jer ubrzo nastavljam sa odmorom na jednoj drugoj egzotičnoj destinaciji. Volim da se bogato provodim.

                                Comment

                                Working...
                                X