Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SRECAN FICA SWIMA KOJI SLAVE!

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      SRECAN FICA SWIMA KOJI SLAVE!
      Je l` te ujeo Ajk kad si mu rekao da bi mogao da svratis po sezonsku?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Dobro je pomirili smo se sa cinjenicom da mladi Hobit ostaje u timu i da je to nesto sasvim normalno. Eh, nema vise one skupstine da se pokazuje kontrukcija i sklapanje budzeta za sledecu sezonu. Ja potpuno ne razumem neke ljude, danas sam zbog toga bio u knjizari i stoje dve knjige Moc manipulacije i Okruzen idotima od Tomasa Eriksona. Uzeo sam ovu Okruzen Idiotima, da pokusam da shvatim dokle ide ljudska glupost, nepotizam i parazitiranje. Mozda i dobijem odgovore na moja pitanja.Nadam se da ce mi pomoci da shvatim razmisljanje ljudi koji sve to podrzavju.

        Ocekujem vec sutra neko jako ime,da se ovo sve opere, tako to rade manipulatori.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Dobro je pomirili smo se sa cinjenicom da mladi Hobit ostaje u timu i da je to nesto sasvim normalno. Eh, nema vise one skupstine da se pokazuje kontrukcija i sklapanje budzeta za sledecu sezonu. Ja potpuno ne razumem neke ljude, danas sam zbog toga bio u knjizari i stoje dve knjige Moc manipulacije i Okruzen idotima od Tomasa Eriksona. Uzeo sam ovu Okruzen Idiotima, da pokusam da shvatim dokle ide ljudska glupost, nepotizam i parazitiranje. Mozda i dobijem odgovore na moja pitanja.Nadam se da ce mi pomoci da shvatim razmisljanje ljudi koji sve to podrzavju.

          Ocekujem vec sutra neko jako ime,da se ovo sve opere, tako to rade manipulatori.
          27 juna je skupstina , ali ne znam sta to tebe zanima, trebao vise da se bavis kako ce tvoj klub da prezivi sledecu sezonu. SMS akcija, Merkelova da okrene Henesa da ponudi neku pomoc.

          Inace da bi pokrili sramotu sto su potpisali kapitena juce i FC3 verovatno ce stvarno sutra morati neka bomba da padne na Mali Kalemegdan, da bi ukupno 20 setak mracitelja sa foruma malo utisali svoja mracenja.

          Ocekujem da klub izda i saopstenje odmah na skupstini da se izvini za ova dva poslednja potpisa, kao i za potpis Berona i dva clana strucnog staba jer ipak nije bas po ukusu svim forumasim sirom planete. Mora 100 % da bude sve po volji forumasa kako bi sve bilo potaman.

          Jos jednom LOSMISK skupstina je 27 znaci za dva dana, podnesi molbu da prisustvujes skupstini kao novinar, urednik nekog lista, fb stranice, eminetnog forumasa, jebiga snadji se da nekako udjes i da saznas sve tajne KKCZ.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            27 juna je skupstina , ali ne znam sta to tebe zanima, trebao vise da se bavis kako ce tvoj klub da prezivi sledecu sezonu. SMS akcija, Merkelova da okrene Henesa da ponudi neku pomoc.

            Inace da bi pokrili sramotu sto su potpisali kapitena juce i FC3 verovatno ce stvarno sutra morati neka bomba da padne na Mali Kalemegdan, da bi ukupno 20 setak mracitelja sa foruma malo utisali svoja mracenja.

            Ocekujem da klub izda i saopstenje odmah na skupstini da se izvini za ova dva poslednja potpisa, kao i za potpis Berona i dva clana strucnog staba jer ipak nije bas po ukusu svim forumasim sirom planete. Mora 100 % da bude sve po volji forumasa kako bi sve bilo potaman.

            Jos jednom LOSMISK skupstina je 27 znaci za dva dana, podnesi molbu da prisustvujes skupstini kao novinar, urednik nekog lista, fb stranice, eminetnog forumasa, jebiga snadji se da nekako udjes i da saznas sve tajne KKCZ.
            Nemoj da ubacujes u isti kos Gavrilovica, Lukmana, Lazica sa ovim malim Hobitom, sramota je to za kosarku a i za ljudski rod.

            Drugo i osnovno vise bih doprineo klubu nego svi zajedno i kolektivno sem Covica dakako, nije da je to tesko i da Vas nema i da vas niko ne zanemi bilo bi isto. Doduse malo dosadnije na forumima.

            Ovo za Merkel je dobro i skidam ti nisi davno bio ovako duhovit.

            Meni je neverovatno da vi i dalje mislite da ovoliki broj ljudi pise ovo zato sto mrzi NC...ne nego zato sto se desava nepotizam klasicni i najgori. Daj boze da prodate 2.5k karatai ako se prodaju,posle par poraza bice Arena prazna. Od kad je Dejo doveo 22k ljudi na Budivelnik u EC, nema tu vise ljudi, od njegove zadnje sezone do ove sad, klub nista nije uradio kvalitetno sem kosarkaskih rezultata..publika je Zvezdina ranije bila Avangarda, a to je i ostala..doduse ne idu vise, ne mogu da trpe ovo kao neki.

            Svakako uzivajte vas par hiljada, i obavezno kad izadje na teren Hobit, pusitet muziku iz Gospodara prstenova i svi ustanite da mu aplaudirate..Da je bio tu neko pametniji posle MW sezone, garantujem zivotom da bi se i u Areni mogla igrati ABA....ilibi pionir bio u ABA pun...

            Kazem, prosto receno..ova uprava ne zna da izadje iz opanaka u cipele i dzaba sve vuciceve pare ali to je tako..

            Dejo sutra da se vrati a da nije bio oteran onako, prvi mec u EL bila bi puna Arena...ali jbga sujeta je jbna stvar..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Nemoj da ubacujes u isti kos Gavrilovica, Lukmana, Lazica sa ovim malim Hobitom, sramota je to za kosarku a i za ljudski rod.

              Drugo i osnovno vise bih doprineo klubu nego svi zajedno i kolektivno sem Covica dakako, nije da je to tesko i da Vas nema i da vas niko ne zanemi bilo bi isto. Doduse malo dosadnije na forumima.

              Ovo za Merkel je dobro i skidam ti nisi davno bio ovako duhovit.

              Meni je neverovatno da vi i dalje mislite da ovoliki broj ljudi pise ovo zato sto mrzi NC...ne nego zato sto se desava nepotizam klasicni i najgori. Daj boze da prodate 2.5k karatai ako se prodaju,posle par poraza bice Arena prazna. Od kad je Dejo doveo 22k ljudi na Budivelnik u EC, nema tu vise ljudi, od njegove zadnje sezone do ove sad, klub nista nije uradio kvalitetno sem kosarkaskih rezultata..publika je Zvezdina ranije bila Avangarda, a to je i ostala..doduse ne idu vise, ne mogu da trpe ovo kao neki.

              Svakako uzivajte vas par hiljada, i obavezno kad izadje na teren Hobit, pusitet muziku iz Gospodara prstenova i svi ustanite da mu aplaudirate..Da je bio tu neko pametniji posle MW sezone, garantujem zivotom da bi se i u Areni mogla igrati ABA....ilibi pionir bio u ABA pun...

              Kazem, prosto receno..ova uprava ne zna da izadje iz opanaka u cipele i dzaba sve vuciceve pare ali to je tako..

              Dejo sutra da se vrati a da nije bio oteran onako, prvi mec u EL bila bi puna Arena...ali jbga sujeta je jbna stvar..


              Da si stariji od mene, a nisi, sto je tvoja sreca, bio bi mi idol STVARNO!

              Kada budem sreo DR jednog dana stvarno cu mu reci kakvog fana ima u virtuelnom svetu.

              Ne moze FK klub da napuni sever sa 100 dinara kartom a ti hoces da punis arenu u ABA LIGI.

              I na otvaranju EL sezone protiv Darusafaka sa sve Dejinim igracima bilo karata da se kupi, Ko je tu kriv sto nismo otvorili EL u Areni.Da mozda NC nije kriv posto vidim da je DR bio tada trener i bez fC3 u timu.

              Opusti se, KKCZ ce biti ispred tvog FC Bayerna, ( mislim da bi bio red da predlozis na sledecoj skupstini da kosarkaska sekcija doda B u grbu a ne da se zovu po fk klubu) i to za minimum dva mesta na tabeli. Emocija i ljubav prema KKCZ uvek pobedjuje protiv babe bubnjarki u crnim rukavicama .

              Comment


              • Ako postoji bas toliko gadjenje na nepotizam kao na najvecu babarogu na svetu, cudno je sto se steciste nalazi u KK Bajern gde je direktor kluba produkt tog istog nepotizma a mislim na Marka Pesica. Covek nikada ne bi bio direktor kluba da mu nije oca Svetislava koji je prakticno podigao ovaj klub iz mrtvih, kao sto nikad od njega ne bi bilo kosarkasa jer je uglavnom igrao kod tatice u klubu.

                Comment




                • LosmiSK aprove this. Znaci kako si mi podigo raspolozenje a citam knjigu i sve te vise razumem.

                  Da FK igra ABA ligu bili bi puni stadioni.

                  King ce izbaciti FC3 do mama Vesne u peti red tribina, sve preko zeta i ostatka uprave kluba.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ako postoji bas toliko gadjenje na nepotizam kao na najvecu babarogu na svetu, cudno je sto se steciste nalazi u KK Bajern gde je direktor kluba produkt tog istog nepotizma a mislim na Marka Pesica. Covek nikada ne bi bio direktor kluba da mu nije oca Svetislava koji je prakticno podigao ovaj klub iz mrtvih, kao sto nikad od njega ne bi bilo kosarkasa jer je uglavnom igrao kod tatice u klubu.


                    Nije Pesic podigo klub vec fudbalski klub koji je krenuo da ga sponzorise. Pesic ima 6 titula prvaka sa Albom i bez tate, a i igrao je za nemce i uzeo medalje..

                    Jeste u Bayern ga je ubacio tata i sad radi tamo zbog tate..jedina mu greska selektor, ali ubrzo je ispravio gresku..

                    Strasan tim prave za male pare..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Pocecu da blokiram i vas koji ga kvotujete, ovakvo pisanje nema smisla nikakvog. Cas je navijac Zvezde cas Bayerna a kad nije ni jedno od tih onda je aksiom kosarkaske misli i svi ostali ste nedorasli njegovog slova i sve manje zareza. Rasprava sa takvima i komentarisanje istih je isprazno i kako godine pokazuju, bez poente.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pesic ima 6 titula prvaka sa Albom i bez tate.
                        Nema nijednu bez tatice a kamoli 6.

                        Ovde stajem da ispostujem Victora.. a verujem i ostale.
                        Last edited by mmajstor; 25-06-19, 22:27.

                        Comment


                        • Marko Pesic

                          6× German League champion (1997, 1998, 1999, 2001, 2002, 2003)
                          5× German Cup winner (1997, 1999, 2002, 2003, 2005)

                          FIBA World Cup
                          Bronze medal – third place 2002 USA
                          EuroBasket
                          Silver medal – second place 2005 Serbia & Montenegro

                          Svetislav Pesic
                          5× German League champion: 1997, 1998, 1999, 2000, 2014

                          Kao sto vidis ima tri a u tim sezonama je bio clan rve petorke kad su igrali EL i davao je 8-12ppg po sezoni u EL a u prvenstvu oko 13ppg

                          https://archive.fiba.com/pages/eng/f...Men/index.html

                          Evo i iz repke,bio je samo u prvih pet kad su uzeli srebro i bronzu..itd..

                          Ovde su moji argumenti
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • daj Lošmi manse sad i Pešića malog...mozak me zaboli da te razumem kad planeš.
                            kao hepo si inflamantoran.

                            i umalo da skrenem sa teme:

                            Filipu želim lep provod u Evropi...
                            još stotine intervjua...i zadnjih promena...
                            da ga prospekti gledaju iz prvog reda sve do penzije...
                            i da ga treneri grle najjače...i jače od toga.
                            Last edited by Wingwalker; 25-06-19, 23:23.

                            Comment


                            • Losmi imas telu Bajern pa udri. Mani se Bajerna na ovoj temi

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Losmi imas telu Bajern pa udri. Mani se Bajerna na ovoj temi

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                Pa sta ce tamo sam?

                                Jel moze on da otvori jos jedan nalog pa da ima barem "dijalog" i razmenu misljenja.

                                Comment

                                Working...
                                X