Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Koliko je bre ovo realno, šta vi pišete ljudi ?
    Ja mislim da nije toliko, ako nas usere sa Djenkom i Jovicem, a nije nemoguce.

    Comment


    • Faye je prilicno limitiran za EL, ali iz tima ne smijes da izbacis nekoga ko je srce ostavio na teren i svaku svoju sekundu na patketu znojem zaradio. To se u ekipnim sportovima ne moze i ne smije. Evo skoriji primjer Buducnosti, sta je ona dobila sa preskupim, boli me tuki E Klarkom sto nije imala u onom cupavom, zaboravih mu ime

      Comment


      • Nadam se da je priča o višegodišnjem ugovoru za Filipa samo šala...
        Pota mukicu bi doneo na leđima, samo da izbegnemo nelagodnost kod naših igrača kada novi stranac na prvom treningu vidi koliko ima sati i gde je došao...

        ... a samo dan pre, uprava na čelu sa trenerom iznela je preozbiljan i ambiciozan plan za nastupajuću sezonu.

        Naravno ni igrači nisu veverice, objasniće da je on tu samo zbog treninga...do sad je palilo.
        Last edited by Wingwalker; 25-06-19, 01:17.

        Comment


        • Faye je prilicno zahvalan role player, al' neko se mora i pustiti da ide, posebno ako Borisa ostaje. Ovo popularno tripliranje pozicija je cesce kontraproduktivno nego korisno, smatram to klasicnom megalomanijom i rasipanjem resursa. Kosarka je sport kvaliteta, a ne kvantiteta, vise od petorice na parketu ne mozes imati, ako imas jos toliko njih na klupi koji mogu da doprinesu - na konju si. Te price o dugoj sezoni, rosterima od 15 igraca, "bice mesta za sve" i "sta ako se neko povredi" su mi uvek bile besmislene, postoje bolji nacini da se to ishendluje od sastavljanja tima kao da se radi o (americkom) fudbalu.

          Comment


          • Originally posted by Nas View Post
            Faye je prilicno zahvalan role player, al' neko se mora i pustiti da ide, posebno ako Borisa ostaje. Ovo popularno tripliranje pozicija je cesce kontraproduktivno nego korisno, smatram to klasicnom megalomanijom i rasipanjem resursa. Kosarka je sport kvaliteta, a ne kvantiteta, vise od petorice na parketu ne mozes imati, ako imas jos toliko njih na klupi koji mogu da doprinesu - na konju si. Te price o dugoj sezoni, rosterima od 15 igraca, "bice mesta za sve" i "sta ako se neko povredi" su mi uvek bile besmislene, postoje bolji nacini da se to ishendluje od sastavljanja tima kao da se radi o (americkom) fudbalu.
            Problem je sto su i Borisa i Faye isti tip igraca. Borisa znatno bolji sut, Faye na zelju i borbenost u skoku + iskustvo. U danasnjoj EL ja ne znam mnogo cetvorki sa low post igrom a da imaju i pracku, tako da njih dva mogu zajedno, niko se naigrati protiv njih nece, al nece ni oni. Oja bih prodao slatko i doveo nekog poput Kikanovica.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Problem je sto su i Borisa i Faye isti tip igraca. Borisa znatno bolji sut, Faye na zelju i borbenost u skoku + iskustvo. U danasnjoj EL ja ne znam mnogo cetvorki sa low post igrom a da imaju i pracku, tako da njih dva mogu zajedno, niko se naigrati protiv njih nece, al nece ni oni. Oja bih prodao slatko i doveo nekog poput Kikanovica.
              Njih dvojica su imali ozbiljne probleme sa npr. Vilom Tomasom, ima itekako u EL cetvorki koje ne bi mogli da cuvaju dole... Sengeliji je recimo to najveci kvalitet, Dzoni O'Brajant najcesce napada sa posta, Entoni Gil je isto odlican, Tompkins kada ne sutira trojke, veoma dobro napada ledjima, Moerman se uvek spusta dole kada ga cuvaju slabiji igraci, Deson Tomas je tradicionalno mismatch nightmare protiv nas, pa onda Printezis, Jankunas...

              Po mom misljenju i Borisa i Faye mogu imati neku ulogu i na EL nivou, al' to definitivno nije uloga prve cetvorke, jer su obojica suvise limitirani, svako na svoj nacin. Zato kazem, ako Borisa ostaje, moramo pustiti Fajea i pojuriti startera drugacijih karakteristika. Mozda recimo neki profil igraca kao sto je bio Lorens Roberts: fizicki mocan, dovoljno pokretljiv, odlican skakac, igra odbranu, hasluje, a ima i pristojan sut spolja.
              Last edited by Nas; 25-06-19, 01:33.

              Comment


              • Fora je sto nam ne treba vise od 3-4 igraca. Jovic Djenka Kuz i jedan na 4/5. Ovo ako Stratos ostane, ako ne onda i SF sa ISO karakteristikama. To valjda moze da se uklopi u 1-1.5mil

                Comment


                • Za Evroligu nam treba vise od 3-4 pojacanja, ako zelimo da budemo konkurentni... Recimo dva pleja, krilo, cetvorka i dve petice. Idealno bi bilo na PG Jovic i jos jedan dinamicniji sa loptom i opasniji po kos, SF ni Perperoglu, ni bilo kakav drugi ISO igrac, nego fizicki mocno krilo sa dobrim sajzom, defanzivnom raznovrsnoscu, skokom i sutem spolja, PF sam vec opisao, na C idealno Kuzmic i pokretljivija, ofanzivno raznovrsnija petica. Tu dodas Berona, Dobrica, Davidovca i Simanica i imas dve funkcionalne petorke + Lazica i Ristica kao 11. i 12. igraca. Nema potrebe za gomilanjem, u ABA ligi samo obrnes uloge starterima i backup igracima, otvoris prostor za Dobrica, Davidovca, Simanica, pa i Ristica, jer su to domaci igraci sa potencijalom. Ako sam dobro izracunao, tu ima svega 5 stranaca, pa onda nema potrebe ni za nekim velikim pretumbavanjem za Kup i Superligu.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Faye je prilicno limitiran za EL, ali iz tima ne smijes da izbacis nekoga ko je srce ostavio na teren i svaku svoju sekundu na patketu znojem zaradio. To se u ekipnim sportovima ne moze i ne smije. Evo skoriji primjer Buducnosti, sta je ona dobila sa preskupim, boli me tuki E Klarkom sto nije imala u onom cupavom, zaboravih mu ime
                    Lendri, kažu da nije imao klub ove sezone.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Lendri igra 3x3 xD
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Problem je sto su i Borisa i Faye isti tip igraca. Borisa znatno bolji sut, Faye na zelju i borbenost u skoku + iskustvo. U danasnjoj EL ja ne znam mnogo cetvorki sa low post igrom a da imaju i pracku, tako da njih dva mogu zajedno, niko se naigrati protiv njih nece, al nece ni oni. Oja bih prodao slatko i doveo nekog poput Kikanovica.
                        Od Borise mislim da vise niko ne zna sta da ocekuje. Za Faye-a si bar nacisto da ce uvek biti na svom nivou. E sad, Faye ce da ima 34 godine kad pocne sezona. Slazem se da bi jedan od njih bio dovoljan i da nam fali drugacija cetvorka, fizicki jaca, koja zna da igra ledjima i ne oslanja se iskljucivo na sut, ali aj budi pametan da l' se mozemo osloniti na Smorisu za ulogu druge cetvorke. Nisam pametan.

                        Comment


                        • Covic i zvanicno produzio na 2 godine

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Plejmejker KK Crvena zvezda mts Filip Čović potpisao je u utorak novi dvogodišnji ugovor sa crveno-belima, i na Malom Kalemegdanu ostaje do 2021.godine!

                            Bek Crvene zvezde mts bio je integralni deo uspeha Crvene zvezde u ABA ligi i Superligi Srbije i imao veliki udeo u titulama koje su crveno-beli osvajali u upravo završenoj sezoni.

                            Filip Čović (30 godina, 180cm, plej) poneo je najveći deo tereta u organizaciji igre Crvene zvezde u najvažnijem delu sezone, završnici ABA lige i Superligi Srbije.

                            U Regionalnom takmičenju uz prosek od 6 poena i skoro 6 asistencija po meču, svoj učinak podigrao je na najvažnijim utakmicama završnice protiv Partizana i Budućnosti na skoro 10 poena i 8 asistencija po utakmici.


                            To skoro je 8.75ppg i 6.25apg. Koji su ovo manipulatori majko mila...izgazice nas kao indijance..za neke tamo zelim samo da se odradi cuvena lustracija, pa ko je bio posten nema sta da brine..a ABA 5.8p i 5as tacno po mecu..
                            Last edited by LosmiSK; 25-06-19, 12:06.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Covic i zvanicno produzio na 2 godine

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Ah shit, here we go again

                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X