Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Vidis ti da mmajstor stalkuje a da Sarac troluje. Moje recenice su tacne i precizne i ne svadjam se sa nikim koliko vidis. Pokusavaju da nameste ban, al eto mozes ti da ga das. Sigurno bi voleo da budem ja, prvo pa musko!!!
    Ni...sa....kim. Ne moze sa nikim.
    Ne namestam te na ban, samo ne mogu da verujem da se tako lako mozes prodati strancu jer ima vise para pa moze da glumi gospodina.

    Comment


    • LosmiSK ti si jedan jako naporan forumas.

      Comment


      • Ljudi manite se prozivki.
        Vratimo se na temu

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Losmi posto imas veze u Bajernu reci mi jel imamo sanse da potpisemo ovog iz Bajerna ili ne?

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ukoliko je istina za Filipa verovatno je zbog duge sezone a neko mora i Aba da igra , sto se pozicije 1 tice nama sad treba 2 pojacanja ili 1 klasicni plej i jedan kombo 1-2 sa dobrom kontrolom lopte , Davidovca ne bih stavljao u kombinacije za poziciju 1 videli smo pred kraj sezone da pod pritiskom ima dosta problema sa prenosom lopte i da ih je cesto gubio sto ce jos vise doci do izrazaja u EL , obe ruke za Davidovca kao sekundarnog kreatora u polju ali nikako kao opcija na 1.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ovih 20 su virtuelne, plate su do 1 milion a 19 milion ide za sektretarice, kafe kuvarice i one dve debele bubnjarke.
              I onaj alavi Williams uzima 150k a imaju samo milionce na plate sramota

              Comment


              • Originally posted by Netz View Post
                Ukoliko je istina za Filipa verovatno je zbog duge sezone a neko mora i Aba da igra , sto se pozicije 1 tice nama sad treba 2 pojacanja ili 1 klasicni plej i jedan kombo 1-2 sa dobrom kontrolom lopte , Davidovca ne bih stavljao u kombinacije za poziciju 1 videli smo pred kraj sezone da pod pritiskom ima dosta problema sa prenosom lopte i da ih je cesto gubio sto ce jos vise doci do izrazaja u EL , obe ruke za Davidovca kao sekundarnog kreatora u polju ali nikako kao opcija na 1.
                Glavna meta je Stefan Jovic na pleju.

                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Nesto mi osjecaj govori da ganjamo Jovica, Kuzmica i Dzenkinsa. Sva tri nase pasose, kakva milina! Prva dva su realna dok je Dzenkins samo osjecaj.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Jedini motiv FC3 da ostane jos par sezona da tera pare na usi tebi i jos par forumasa. Ne znam cime bi zivot popunili da nije njega. Zato je odbio ponudu jednog kluba sa juga nase bivse zemlje za duplo vece pare samo da bi igrao pred ocima tate i mame, i da slusa ovacije punog Pionira i Arene kada bude plesao na terenu.

                    Ostaju hejteri i dalje da hejtuju i to mu cini zadovoljstvo, njega i tate mu.

                    Visina ugovor je astronomska ko sve prima pare i KKCZ sto ne bi i on uzeo pare koje nisu od njegovog tate vec narodne. Narod ga hoce a to sto vas par ga ne zeli da gleda on namerno zbog toga ostaje. On drugi klub nema a vidimo da ti imas vec drugi klub pa ostani tamo da muku mucis kako cete preziveti do prvog u mesecu.
                    Dodje mi da se ispovraćam kad pročitam ovakve gluposti. Koji narod ga hoće? Mama, tata i bliža familija? Ma daj, bre. On drugi klub nema, jer drugi nisu budale da kupe hobita, koji košarkaško na sebi ima samo u tetovažama.

                    Comment


                    • Koga bre narod hoce??? Filipa Covica[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Nadam se daje upis kolege forumaša Šarca ironičan. Znam da će Filip da ostane u Zvezdi jer nepotizam je nepotizam i ništa drugo, a opet iako to znam i imam osećaj gađenja prema tom činu ja uprkos tome i dalje imam tu iracionalnu lubav prema klubu nikako Čovićima.
                        Last edited by nebitan; 24-06-19, 19:27.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Losmi posto imas veze u Bajernu reci mi jel imamo sanse da potpisemo ovog iz Bajerna ili ne?

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                          Po meni da..Mislim da mu nece dati te pare sto je imao, jedino ako prihvati neke manje pare. Mislim da je u tome problem najveci, mada jes zadnju odigrao dobru dobro ali nestabilan je sa povredama u Oliju nije ni medicinski prosao. Nadam se da oce on i jos jedan ako da dragi Bog..
                          Last edited by LosmiSK; 24-06-19, 19:47.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nadam se daje upis kolege forumaša Šarca ironičan. Znam da će Filip da ostane u Zvezdi jer nepotizam je nepotizam i ništa drugo, a opet iako to znam i imam osećaj gađenja prema tom činu ja uprkos tome i dalje imam tu iracionalnu lubav prema klubu nikako Čovićima.

                            Ako dosad neki nisu provalili kada sam ironican onda stvarno moram dobro da razmislim sta ubuduce da pisem ovde.

                            Kao da nisam nagovestio ranijim upisima da ce FC3 ostati i sada se odjednom svi cude sto ostaje.
                            Last edited by Šarac; 24-06-19, 20:05.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Nesto mi osjecaj govori da ganjamo Jovica, Kuzmica i Dzenkinsa. Sva tri nase pasose, kakva milina! Prva dva su realna dok je Dzenkins samo osjecaj.
                              Ova trojica ako dodju ja sam prezadovoljan! A mislim da za 1,2'mil mogu da dodju !

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Ova trojica ako dodju ja sam prezadovoljan! A mislim da za 1,2'mil mogu da dodju !
                                Ih jos uz njih Deon Thompson da je legao... Rijetki su igraci njegovog skila/cijene. Vjerovatno ima slicnih po USA i valjalo bi ubosti nesto sto zeli preko bare.

                                Comment

                                Working...
                                X