Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Danga ostaje u Bayernu?
    Ne znam. Verujem da hoce, posto ce imati opet mali budzet. Za sad ne znam nista..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ne znam. Verujem da hoce, posto ce imati opet mali budzet. Za sad ne znam nista..

      Kakvi sirotani, jel im treba neka novcana pomoc da se posalje.

      Comment


      • Koliko kradu nasi finansijeri aka sns, mogu i da pomognu.

        Evo posla i za tebe da branis lik i dela NC i FC i sledece sezone.

        Jel potpisao ovaj sto nece docu na 2sezone ..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Za Bayern kao i ove godine. Uzmem mesto pored terena kad dodje Dejo da mu kazem hvala. Doduse ici cu i u Minhen kad budu igrali kao prosli put.
          Nista, onda kad ukrstimo koplja ti ces navijati za Bajern a mi za Zvezdu.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Nista, onda kad ukrstimo koplja ti ces navijati za Bajern a mi za Zvezdu.
            Ne ukrstamo sa partizanom jos, nisam siguran da cete dobiti WC.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Koliko kradu nasi finansijeri aka sns, mogu i da pomognu.

              Evo posla i za tebe da branis lik i dela NC i FC i sledece sezone.

              Jel potpisao ovaj sto nece docu na 2sezone ..

              Jedini motiv FC3 da ostane jos par sezona da tera pare na usi tebi i jos par forumasa. Ne znam cime bi zivot popunili da nije njega. Zato je odbio ponudu jednog kluba sa juga nase bivse zemlje za duplo vece pare samo da bi igrao pred ocima tate i mame, i da slusa ovacije punog Pionira i Arene kada bude plesao na terenu.

              Ostaju hejteri i dalje da hejtuju i to mu cini zadovoljstvo, njega i tate mu.

              Visina ugovor je astronomska ko sve prima pare i KKCZ sto ne bi i on uzeo pare koje nisu od njegovog tate vec narodne. Narod ga hoce a to sto vas par ga ne zeli da gleda on namerno zbog toga ostaje. On drugi klub nema a vidimo da ti imas vec drugi klub pa ostani tamo da muku mucis kako cete preziveti do prvog u mesecu.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne znam. Verujem da hoce, posto ce imati opet mali budzet. Za sad ne znam nista..
                Real Madrid – 42 Millionen Euro – Gehaltsbudget 31 Millionen Euro
                FC Barcelona Lassa – 36 Millionen Euro – Gehaltsbudget 27 Millionen Euro
                CSKA Moscow – 36 Millionen Euro – Gehaltsbudget 18 Millionen Euro
                Fenerbahce Beko Istanbul – 30 Millionen Euro – Gehaltsbudget 18 Millionen Euro
                AX Armani Exchange Olimpia Milano – 25 Millionen Euro – Gehaltsbudget 12 Millionen Euro
                Khimki Moscow – 24 Millionen Euro – Gehaltsbudget 14 Millionen Euro
                Maccabi FOX Tel Aviv – 23 Millionen Euro – Gehaltsbudget 10 Millionen Euro
                FC Bayern Basketball – 20 Millionen Euro – Gehaltsbudget 10 Millionen Euro
                Anadolu Efes Istanbul – 18 Millionen Euro – Gehaltsbudget 12 Millionen Euro
                KIROLBET Baskonia Vitora-Gasteiz – 16 Millionen Euro – Gehaltsbudget 9 Millionen Euro
                Olympiacos Piraeus – 15 Millionen Euro – Gehaltsbudget 10 Millionen Euro
                Panathinaikos OPAP Athens – 15 Millionen Euro – Gehaltsbudget 10 Millionen Euro
                Zalgiris Kaunas – 10,7 Millionen Euro – Gehaltsbudget 7,4 Millionen Euro
                Herbalife Gran Canaria – 10 Millionen Euro – Gehaltsbudget 5,6 Millionen Euro
                Darussafaka Tekfen Istanbul – 6 Millionen Euro – Gehaltsbudget 4 Millionen Euro
                Buducnost VOLI Podgorica – 5,8 Millionen Euro – Gehaltsbudget 3,5 Millionen Euro

                sve i da čarterom lete na treninge ne razumem tako niske plate sa ovim budžetom...baš me interesuje koja je plata bila Koponenu za prethodnu sezonu.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne ukrstamo sa partizanom jos, nisam siguran da cete dobiti WC.
                  Ko je pominjao ukrstanje sa partizanom? Nemoj da se pravis lud i naivan. Cisto da znamo da ce ti biti preci Bajern nego Zvezda.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Jedini motiv FC3 da ostane jos par sezona da tera pare na usi tebi i jos par forumasa. Ne znam cime bi zivot popunili da nije njega. Zato je odbio ponudu jednog kluba sa juga nase bivse zemlje za duplo vece pare samo da bi igrao pred ocima tate i mame, i da slusa ovacije punog Pionira i Arene kada bude plesao na terenu.

                    Ostaju hejteri i dalje da hejtuju i to mu cini zadovoljstvo, njega i tate mu.

                    Visina ugovor je astronomska ko sve prima pare i KKCZ sto ne bi i on uzeo pare koje nisu od njegovog tate vec narodne. Narod ga hoce a to sto vas par ga ne zeli da gleda on namerno zbog toga ostaje. On drugi klub nema a vidimo da ti imas vec drugi klub pa ostani tamo da muku mucis kako cete preziveti do prvog u mesecu.
                    Prvi put da si napisao istinu 100% od kad si na ovom forumu. Cestitam za podrzavanje nepotizma, sns i svega ostalog sto je ovu nesretnu drzavu dovelo u ovakvo stanje da svako iole normalan bezi iz ove crne rupe.

                    Koliko nas boli FC3 , toliko njega boli ZT. Svako place nad svojom sudbinom..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Losmi daj bre iskuliraj. Svaki post provociras
                      Daj da pisemo normalno
                      Kakve veze ima Partizan na ovoj temi.?
                      Bajern???

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                      Last edited by Laza Kacanski; 24-06-19, 15:36.

                      Comment


                      • Po svemu sudeci, rastanak sa Risticem.

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          Real Madrid – 42 Millionen Euro – Gehaltsbudget 31 Millionen Euro
                          FC Barcelona Lassa – 36 Millionen Euro – Gehaltsbudget 27 Millionen Euro
                          CSKA Moscow – 36 Millionen Euro – Gehaltsbudget 18 Millionen Euro
                          Fenerbahce Beko Istanbul – 30 Millionen Euro – Gehaltsbudget 18 Millionen Euro
                          AX Armani Exchange Olimpia Milano – 25 Millionen Euro – Gehaltsbudget 12 Millionen Euro
                          Khimki Moscow – 24 Millionen Euro – Gehaltsbudget 14 Millionen Euro
                          Maccabi FOX Tel Aviv – 23 Millionen Euro – Gehaltsbudget 10 Millionen Euro
                          FC Bayern Basketball – 20 Millionen Euro – Gehaltsbudget 10 Millionen Euro
                          Anadolu Efes Istanbul – 18 Millionen Euro – Gehaltsbudget 12 Millionen Euro
                          KIROLBET Baskonia Vitora-Gasteiz – 16 Millionen Euro – Gehaltsbudget 9 Millionen Euro
                          Olympiacos Piraeus – 15 Millionen Euro – Gehaltsbudget 10 Millionen Euro
                          Panathinaikos OPAP Athens – 15 Millionen Euro – Gehaltsbudget 10 Millionen Euro
                          Zalgiris Kaunas – 10,7 Millionen Euro – Gehaltsbudget 7,4 Millionen Euro
                          Herbalife Gran Canaria – 10 Millionen Euro – Gehaltsbudget 5,6 Millionen Euro
                          Darussafaka Tekfen Istanbul – 6 Millionen Euro – Gehaltsbudget 4 Millionen Euro
                          Buducnost VOLI Podgorica – 5,8 Millionen Euro – Gehaltsbudget 3,5 Millionen Euro

                          sve i da čarterom lete na treninge ne razumem tako niske plate sa ovim budžetom...baš me interesuje koja je plata bila Koponenu za prethodnu sezonu.

                          Ovih 20 su virtuelne, plate su do 1 milion a 19 milion ide za sektretarice, kafe kuvarice i one dve debele bubnjarke.

                          Comment


                          • Pisao sam da je plata Kponenu bila 700k a Jovicu 750k najskuplja plata..Buker 500k,ostali svi znatno nize..

                            mmajstore prijatelju moj stari, nema potreba da stalkujes i namestas ban. Napisao sam ti vec jednom da moras ako hoces da udjes u konverzaciju sa mnom, da napises bar 3 recenice. Ovako ne mogu da diskutujem sa tobom, veoma su proste i male recenice i besmislene. Napisao sam vec sta i kako i ti me pitas drugi ili treci put isto?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Zato je odbio ponudu jednog kluba sa juga nase bivse zemlje za duplo vece pare samo da bi igrao pred ocima tate i mame, i da slusa ovacije punog Pionira i Arene kada bude plesao na terenu.
                              ...ali, duše nemaš.
                              Pa nismo ni mi hejteri srca kamena da ovakvo proročanstvo ne izazove frustraciju i odumiranje sinapsi.
                              za ovacije i nekako...ali za ples u EL arenama će morati da se uzajmi od Doroti:

                              ruby-slippers-MGN.jpg
                              Last edited by Wingwalker; 24-06-19, 15:58.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Losmi daj bre iskuliraj. Svaki post provociras
                                Daj da pisemo normalno
                                Kakve veze ima Partizan na ovoj temi.?
                                Bajern???

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                Vidis ti da mmajstor stalkuje a da Sarac troluje. Moje recenice su tacne i precizne i ne svadjam se sa nikim koliko vidis. Pokusavaju da nameste ban, al eto mozes ti da ga das. Sigurno bi voleo da budem ja, prvo pa musko!!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X