Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta će tebi to da promeni u životu ako bi saznao pravi budžet i plate igrača?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Nenadic nece ici u FMP jer na njegovoj poziciji ima dovoljno mladih igraca koji trebaju dobiti sansu, Radanov je vec presao. Jovanovica nema sta da dovodimo kada je pod ugovorom, koji ce biti tu jer se jos ne zna definitivan povratak Kuzmica.
      Na playu dovesti solidnog EC igraca? Ajde ako si vec zeljan jos malo prelaznog roka, stranca da dovedes i da ti bude 8 za verujem 150k da bude back up play i da broj igraca pod ugovorom bude 17, podeli nam neku zelju za tim backup play strancem. Ime klub ili bilo sta neki hint.
      koji ce nam Jovanovic ..decko veze nema,neka opet ide na pozajmicu ili neka ga prodaju dok jos ista moze da se izvuce za njega ,Nenadic ovde kod nas u rosteru moze samo pertle da vezuje i mase peskirom ...neka dovedu Uskokovica iz FMP!

      Comment


      • Eto u pm svi su posteni i rade posteno svoj posao diljem Evrope samo je Zvezda leglo kriminala.

        Rdjavom ku*cu i dlaka smeta.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ma koja skupstina koji bakraci.Normalni ljudi ne veruju bajke sa RSB-a. Najveca plata je ona kojem se odala sa druge strane.Posto mu je drugar Gist pa je krenuo prerano..Pa ste prebacili brze bolje u evre...Ovde kad spustate,onda ostavite u dolarima, valjda je i vas sramota...Prave cifre cemo videti kad padne ova vlast i ako dodje vreme corke..

          Osam stranaca za sezonu, fino..4.2 brut/neto xD pametno, nema sta..Cova i Terza madjije... Daj meni jos jednom za dusu,ponovi ..koliko bese Derik Braun?

          Cuo sam da je Brown skuplji od Monroe ali je spustio cenu jer je Beograd jefitiniji za zivot od MinKena, plus je cuo da u gradu gde god izadje moze da dobije i turu pica od navijaca, a Monroe je saznao da gradjani MinKena i ne znaju za KK klub i da sve svoje mora da placa u restoranima. Jos kada je cuo da ce imati tesku konkurenciju u Mathias Lessortu i da ce bas morati dobro da oznoji dupe da zaigra u tom dream timu , morao je da svoju cifru prilagodi novonastalim uslovima.
          4.2 miliona bruto ne netto.

          Cova je majka Tereza za Terzu, on barem ne baronise oko prihoda i rashoda kao DR, i ne vodi besplatno clanove uprave iz FKP na putovanja zajedno sa svim novinskim portalima ove zemlje na gostovanja.

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            koji ce nam Jovanovic ..decko veze nema,neka opet ide na pozajmicu ili neka ga prodaju dok jos ista moze da se izvuce za njega ,Nenadic ovde kod nas u rosteru moze samo pertle da vezuje i mase peskirom ...neka dovedu Uskokovica iz FMP!
            Jel ti ovde nameno trolujes ili ti je bas dosadno. Kako se to prodaje igrac, tj, ko se to otima oko Jovanovica u evropi da bi neko klubu dao pare da predje kod njih. Mi ulazimo u prvenstvo sa jednom klasicnom peticom i Gistom. Decko je pod ugovorom ili smatras da smo trebali StimcEa za 300 k plus da potpisemo ?
            Jel ti hoces da ti je i 15 ti igrac u rosteru kvalitet prvog igraca, i sta bi taj Uskokovic dobio od igranja u prvom timu sa 10 minu EL i isto toliko minutazom u ABA ligi, a u FMp ce imati ulogu prvog playa sa 30 minuta i mnogo dana za treninge. Gde ce svojih 4 plus izgubljene lopte u proseku moci da progutaju Vesna, Samo Zvezda i ponekada Daba na trbinama a ne da mu 15.000 cigana se najebe majki posle druge izgubljene u El. Nasa publika je oterala mnogo kvalitetnije igrace i sa mnogo vecim iskustvom posle gresaka u El a ne jednog klinca da ubijes u pojam odmah na startu.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Šta će tebi to da promeni u životu ako bi saznao pravi budžet i plate igrača?
              Promenilo bi svima zivot. Treba videti da li je mali Danilo menadzer kod Miska ili je pak sam doveo nekog igraca ovde ;) Naravno da menja iz korena sve, ali sta tebi covek da objasnjava kad postavis ovakvo pitanje. Da nisam radio na sebi, sad bi se iznervirao, ovako ipak nista.

              @Sarac npr,ali samo npr..Nadjes nekog mladog pleja...Das mu sansu,pa ga posle i prodas za finu lovu, dobijes dobrog igraca..Klinac 2001 Kilian Hayes ode u Ulm,NBA prospekt top 10 na NBA draftu...Ovako imas covica od 31 godinu...Kao ides na sta..da uzmes EL hehe...ABA? Mislim..glupost najveca...

              Bas je ovde bilo prostora da dovedes i das sansu nekom klincu i da ga guras.Ovako nista,ides da molis Zoca ili Pesica dase ugradite negde itd..ali jbga sta ja znam..doktori ove igre vode klupsku kosarku...dovesce je na kraju do 2 tima..sto i jeste sada..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nisi odgovorio na pitanje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nisi odgovorio na pitanje.
                  Bio bih srecniji
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Cuo sam da je Brown skuplji od Monroe ali je spustio cenu jer je Beograd jefitiniji za zivot od MinKena, plus je cuo da u gradu gde god izadje moze da dobije i turu pica od navijaca, a Monroe je saznao da gradjani MinKena i ne znaju za KK klub i da sve svoje mora da placa u restoranima. Jos kada je cuo da ce imati tesku konkurenciju u Mathias Lessortu i da ce bas morati dobro da oznoji dupe da zaigra u tom dream timu , morao je da svoju cifru prilagodi novonastalim uslovima.
                    4.2 miliona bruto ne netto.

                    Cova je majka Tereza za Terzu, on barem ne baronise oko prihoda i rashoda kao DR, i ne vodi besplatno clanove uprave iz FKP na putovanja zajedno sa svim novinskim portalima ove zemlje na gostovanja.
                    Pa Monro kosta 1m sa svim mogucim bonusima i to dolara. Budzet tima za ovu godinu nece preci mislim 4.5m nema trika. Tim ce biti skroman sa tim da se zivi u najbogatijoj regiji u Evropi.

                    Najgori maler je Covi Terza..posto se on tamo masti, a DR ga ignorise samo tako. U fazonu, ok brale,izgubio si bitku..zadovolji se mrvicama u KK
                    Last edited by LosmiSK; 03-08-19, 14:34.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Promenilo bi svima zivot. Treba videti da li je mali Danilo menadzer kod Miska ili je pak sam doveo nekog igraca ovde ;) Naravno da menja iz korena sve, ali sta tebi covek da objasnjava kad postavis ovakvo pitanje. Da nisam radio na sebi, sad bi se iznervirao, ovako ipak nista.

                      @Sarac npr,ali samo npr..Nadjes nekog mladog pleja...Das mu sansu,pa ga posle i prodas za finu lovu, dobijes dobrog igraca..Klinac 2001 Kilian Hayes ode u Ulm,NBA prospekt top 10 na NBA draftu...Ovako imas covica od 31 godinu...Kao ides na sta..da uzmes EL hehe...ABA? Mislim..glupost najveca...

                      Bas je ovde bilo prostora da dovedes i das sansu nekom klincu i da ga guras.Ovako nista,ides da molis Zoca ili Pesica dase ugradite negde itd..ali jbga sta ja znam..doktori ove igre vode klupsku kosarku...dovesce je na kraju do 2 tima..sto i jeste sada..

                      Ali gde mu das sansu, i daj mi u EL klinca na mestu startnog playmakera od 21 godinu. Samo jedan tim sa igracem na poziciji startni ili back up play od 21 godinu!

                      To sa ugradite negde, ajde zajebi sa licnim optuzbama ponovo , razmisli malo pre nego sto udaris po tastaturi.

                      Ovde se sve radi na populizmu a takvi su pogotovo navijaci dva blizanca. kako bi se prodale sezonske karte da smo umesto Berona prikljucili Paunovica iz Fmpa, umesto Browna vratili Tejica, umesto Gista Sesliju ili Fundica, i tog mamojebca iz Ulma, ili Franfurtstajnaa ili vec kako se zovu ti no name klubovi.

                      Pa mi i sa ovim rosterom po platama smo i dalje zakucani za dno EL , samo je Bayern siromasniji od nas, i ti nesto propagirasa daj klince daj nase.
                      Na Kopaoniku trenuntno 18 reprezentativaca i nijedan iz domace ili Aba lige, i ti se pitas gde su nasi igraci.

                      Sem Jovanovica koji ce kod nas biti 16 ti igrac koji tamo glumi metlu ili cunj kada ovi bekovi imaju suterski trening,nas najskuplji igrac Gist ima manju platu od svakog naseg reprezentativca tamo.

                      Hoces domace igrace u timu a treba ti dvostruko veci budzet od trenutnog da bi ih doveo tj da bi dosao do telefona njegovog managera.

                      Comment


                      • Originally posted by Gudura View Post
                        Hteli smo "Jovic like" igraca, dobili smo ga samo se boja i PnR potencijal razlikuju
                        i cena se nešto razlikuje...ako je to bitno.

                        Comment


                        • Rekord Arene je postavljen kada? Sa kojim timom? Mislim da mi sada nemamo nista da dovedemo od nasih. Deluje mi kao da niko nece, samo ako ih muka natera. FMP daje lose igrace i pitanje je ko ce biti za prvi tim odatle. Znaci moraces da kupujes strance za vece pare i dokle to moze tako u borbi sa titanima.

                          Jednostavno ovaj koncept stalne prodaje odvikava navijace od koncepta kluba i tima koji se menja kako gazdi dune. Neces dobiti bogatase novcem, jednostavno nema trika..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Cudno se pise 350k preko grane [emoji1]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ali gde mu das sansu, i daj mi u EL klinca na mestu startnog playmakera od 21 godinu. Samo jedan tim sa igracem na poziciji startni ili back up play od 21 godinu!
                              Maledon u Asvelu npr. Sto da ne. Odlican mladi igrac!!!! Samo eto..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Cudno se pise 350k preko grane [emoji1]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                A sta tebi nije jasno ovde, i receno je da je toliko primao u Torontu, nece isto ovde prmati sigurno, i ovaj vas plej iz Izraela je odbio Makabi onda mogu misliti koliko mu je Ostoja vise ponudio, malo o tome pisi posto nista o tome ne znamo, osim da vas izgleda hvata strah opet ste toliko se ulozili ali vam ne garantuje titulu.

                                Comment

                                Working...
                                X