Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ja iskren da budem, ne bi voleo njega. Gledao sam Armani prosle sezone bas prilicno utakmica. Ja im nisam trenerr ali sam na desetine puta pomislio: gledaj ovu budalu sta radi. Ozbiljni treneri bi dobili fras od njega. On jednostavno igra svoju igru bas ga briga i za timske akcije i za ona 4 igraca koji moraju da budu u istoj ekipi sa njim. Statistika mu je super ali to dok ne pogledas kako stize do tih cifara.
    Njega bi uporedio sa Noris Kolom. Divljina. Postavljene akcije, pozicioni napad, razigravanje ekipe je ionako precenjen deo plejmejkinga
    Da ne bude da samo kritikujem eto i da predlozim ko moze ali moraju dovesti dvojicu plejeva: Cobs + Pejton junior
    Jedan iskusan dodavac i jedan mladi koji ponistava u odbrani a nije operisan ni od dodavanja.

    P.S.
    Suludo je uopste traziti jednog igraca koji poseduje sve ono sto nam treba jer i da nadjemo takvog nemamo toliko zlatnika koliko on trazi. Opet ma kako fizicki pripremljen nece moci da djuska po 35-40 minuta u kontinuitetu. Narocito u EL.
    Igra jednostavno mora pasti cim prvi i igracki pa skoro pa jedini plej izadje iz igre.
    2 igraca po 250-300k bi nam sigurno vise doneli nego jedan od 500-600k
    Last edited by Ivan9; 29-07-19, 09:29.

    Comment


    • Čovek igra isključivo za sebe, bole ga patka za sve ostalo. Klasičan kancer tima.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Mislim da i ne pomišlja da spusti cenu i netolerantan je na kašnjene kinte na računu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ti znas da je netolerantan. Ko je tacno tolerantan na kasnjenje plata?

          Srbija u jednom postu, navikli ljudi da kasni i da rade za "dobrobit" firme.

          Svaki Amer je slican i igra za lovu. Samo dolaze u Srbiju stranci da igraju iz ljubavi. Svakakve gluposti se pisu po internetu ali ta je najveca. Uvedena za vreme Duleta a vrhunac dostigla za vreme Covica.

          Moguce da ce Daglas doci, meni licno dobar plej .
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mislim da nisam sklon izmišljanju, negde sam pročitao na netu da je netolerantan na kašnjenje plate kao i da cenu rada koju on smatra da vredi ne želi i neće da spušta.
            Tolerantan je Dženkins, tolerantan je skoro svaki domaći igrač a verujem (nemam dokaza, zato kažem da verujem a ne da znam) da im NČ prilikom pregovaranja napomene mogućnost kašnjenja zbog kašnjenja priliva novca od sponzora. Takođe se nadam da je pametniji posle Janković Stefana u sklapanju ugovora.
            Last edited by nebitan; 29-07-19, 10:22.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Dobro, kako rece @Ivan9 sasvim legitimno misljenje mada se ne slazem. On jeste tako djelovao u Armaniju a razlog je trener (moje misljenje), on bi se dao ukrotiti kada tim ima jasno definisanu igru. Al da sad ne sirimo dalje jer njegov dolazak je realan koliko i objava instagram profila da smo potpisali Tea & Markovica.
              Potpuno se slazem da bi Cobs & Payton bili top pogodak, iz razloga gore navedenih.
              Ono sto sam nacuo od redovnog navijaca je da T. Douglas realna opcija. Sto je negdje totalno cool za ovaj roster.

              Comment


              • Pih, Darusafaku sam gledao samo jednom prosle sezone i to protiv Buducnosti. Da me neko ubije ako mogu da se setim kako je Daglas igrao...
                Ima li ko da je gledao vise njegovih utakmica? Sta bi nam on potencijalno doneo?

                Comment


                • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Doneo bi nam sve. Two way igrac i nema tu filozofije. Zver, po meni i ja sam za njega i trebalo bi da bude. Meni se on svideo jos kad je dosao na brzinu iz Efesa. Sve zna da radi po malo, nesto vise. Ima na netu brdo klipova pa guglajte. Ja sam digao ruku ������
                    Ponekad se desi da i ja i ti isto razmisljamo a i u klubu

                    Comment


                    • Tako je prijatelju moj dobri. Cim si se ti vratio sa letovanja, mora da ima i vatre negde.

                      Jel istina mozda da dobijamo dva pleja, pa da napravimo opstenarodno veselje u Zelezniku.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Douglas bi bio baš loše rešenje. Nadam se da niko u klubu ne razmišlja ozbiljno o njemu. Lik u poslednjoj EL sezoni ima 2 asistencije i 1.4 izgubljene lopte za 18 minuta, u sezoni koju bi Efes najradije da zaboravi.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Douglas bi bio baš loše rešenje. Nadam se da niko u klubu ne razmišlja ozbiljno o njemu. Lik u poslednjoj EL sezoni ima 2 asistencije i 1.4 izgubljene lopte za 18 minuta, u sezoni koju bi Efes najradije da zaboravi.
                          Ne kažem da bi bio dobro rešenje ali nemoj iznositi netačne informacije. U poslednjoj EL sezoni je igrao za Darušafaku i imao 14.5 poena, 4 asistencije, 1.7 ukradenih i 2.1 izgubljenih po meču što je stvarno odlična statistika (ako se već vodimo statistikom)

                          Comment


                          • Jos jedan "midjet" sa 33 godine?

                            Comment


                            • On je dosao tad kao spasilac u toku sezone. Koga bi ti predlozio i zasto Grangera?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nesto cujem da smo raspitivali za Kendrika Reja jel zna neko nesto vise i kakav je igrac.

                                Comment

                                Working...
                                X