Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kalnietis je moj neki izbor od ovih slobodnih PG. pre svega jer je navikao da osvaja trofeje. Ima ih punu vitrinu.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Kalnietis je moj neki izbor od ovih slobodnih PG. pre svega jer je navikao da osvaja trofeje. Ima ih punu vitrinu.
      Kalnietis je otprilike zicer prvenstveno po pitanju šta donosi.
      Ozbiljan profesionalac, iskusan...196cm visok i žilav.
      U svim segmentima prosečan do advance level EL bek.
      Voli tranziciju - par puta izlazio na takmičenja u zakucavanju.
      Imao je tekme i sa 10 asista iako nije vidno maštovit ali visina mu dozvoljava bolje uglove dodavanja.
      Izgleda malo labavije sa loptom zbog prilično visokog driblinga ali nije rizičan sa 1.4 TO u EL.
      Dobri procenti za tri i odlično šuta bacanja...dovoljno mekana ruka na poludistanci.
      Ono što mislim da je najbolja njegova osobina to je što se ume naložiti...
      ...a 10-12K cigana u Areni imaju da kažu nešto na tu temu.
      I ono što ga odvaja od većine skraćenih tamnoputih trpača...dečko ume odbrane.

      Ipak mislim da je najveća prepreka za njegov potpis činjenica da bi bio prvi litvanski reprezentativac u srpskom timu...uz sve što ide sa tim.
      Last edited by Wingwalker; 26-07-19, 21:46.

      Comment


      • Samo da je ovo 2015 bilo bi odlicno.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Samo da je ovo 2015 bilo bi odlicno.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Samo da je ovo 2015 bilo bi odlicno.
            baš te hajlajte gledo...

            iskreno...dečko je dovoljno opasan uz veoma nizak stepen rizika:
            da li je ovo u izlogu ista roba k'o u radnji.

            dovoljno je samo osvrnuti se na suprotno rešenje:
            pokupimo nepoznanicu ''almost famous trpača crnca debitanta u Evropi''
            od suđenih nam 180cm - maximum...a menja ga košarkaški minimum...


            ...no gipsy, no cry
            Last edited by Wingwalker; 26-07-19, 23:15.

            Comment


            • Valjda struka ne razmislja o Mantasu.

              Comment


              • spala knjiga na Mantasa i Pejtona.

                Comment


                • imamo mi sigurno nesto ispod radara na vidiku ...sacekacemo da vidimo sta tacno ....kakvi Pejtoni i Kalnietisi...nije to za ovaj roster ..
                  obradovalo bi me da objave da su nasli klub Keselju ,Nenadicu ,Radanovu ....

                  Comment


                  • Originally posted by Wingwalker View Post
                    Kalnietis je otprilike zicer prvenstveno po pitanju šta donosi.
                    Ozbiljan profesionalac, iskusan...196cm visok i žilav.
                    U svim segmentima prosečan do advance level EL bek.
                    Voli tranziciju - par puta izlazio na takmičenja u zakucavanju.
                    Imao je tekme i sa 10 asista iako nije vidno maštovit ali visina mu dozvoljava bolje uglove dodavanja.
                    Izgleda malo labavije sa loptom zbog prilično visokog driblinga ali nije rizičan sa 1.4 TO u EL.
                    Dobri procenti za tri i odlično šuta bacanja...dovoljno mekana ruka na poludistanci.
                    Ono što mislim da je najbolja njegova osobina to je što se ume naložiti...
                    ...a 10-12K cigana u Areni imaju da kažu nešto na tu temu.
                    I ono što ga odvaja od većine skraćenih tamnoputih trpača...dečko ume odbrane.

                    Ipak mislim da je najveća prepreka za njegov potpis činjenica da bi bio prvi litvanski reprezentativac u srpskom timu...uz sve što ide sa tim.
                    Apsolutno se slazem sa tvojim razmisljanjem, sem sto mi nije jasno kakve veze ima sto bi covek bio prvi Litvanac kod nas. Nasi su vec igrali tamo, a sem sportskog rivaliteta sa Litvancima nemamo nikakav problem.

                    Comment


                    • Nije problem sa Kalnietisom što je Litvanac, nego odsustvo asistencija, prevelik i prespor je za modernog pleja/zujalicu koji nama treba.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        imamo mi sigurno nesto ispod radara na vidiku ...sacekacemo da vidimo sta tacno ....kakvi Pejtoni i Kalnietisi...nije to za ovaj roster ..
                        obradovalo bi me da objave da su nasli klub Keselju ,Nenadicu ,Radanovu ....
                        Objavljeno je već da će Radanov da se vrati u FMP.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Radonja i Djordjevic se otimaju oko Dilejnija sve dok se cika Covic ne umesa i razbuca ih sve.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Objavljeno je već da će Radanov da se vrati u FMP.
                            odlicno!

                            Comment


                            • nesrecni Virtus nasao zakopano blago ...proseravaju se ..kako bi voleo da ih Milano otrese kao slinu ove sezone ...

                              Comment


                              • Imamo takav roster da se sa plejem zajebati necemo sta god da dovedu imace svoj zadatak.
                                Mozda na ove likove i ne treba neki rasan skorer vec neko ko nece dopustiti da nam se setaju u reket i mrcvare Gista da igra odbranu na dvojici (sto on moze).
                                Iskopace njega Tomic, nemam brige.

                                Comment

                                Working...
                                X